Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Zīdainis.

Sveiki. Kā jau zinat,agrak zidaini izauga ar auzu parslu putram,govs piena,kazas pienu. 
Man ir menesu vecs zidainis. Baroju mazo ar maisijumu,jo pasai pazuda piens. Ka butu,ja mazajam pameginatu dot govs pienu? Varetu ar to rasties kadas nopietas problemas?

Ievietots 19. jūn 12:45

Ieraksti komentāru
Secība:

maijvabole

Kā mēs te varētu izspriest,vai Tavs mazulis panes govs pienu? Jaizmēģina.No vienas reizes jau nekas nenotiks.Mani bērni arī izauga uz govs piena un auzu tumes bāzes .
Pievienots 22. jūn 08:35

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE