Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

    Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

JOKU KONKURSS: Ralfa smieklīgie joki

Ralfa jociņi:   * Steidzamies uz bērnudārzu. Ralfs brauc ar riteni. Aizbrauc līdz vārtiņiem un speciāli tajos ietriecas. Aizmugurē tētis brīnās, kā tā, uz ko Ralfs atbild: "Kāpēc tu man neatvēri vārtiņus?" Tētis, verot vārtus vaļā, skaidro, ka nav paspējis. Ralfs demonstratīvi izbrauc pa atvērtajiem vārtiem un nosaka: "Dumjais tētis!" :)&nb

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Polygynax un CIN

Sveiki! 
Gribéju uzzinát, varbút kádai ir pieredze ar Polygynax míkstajám kapsulám? Analíze uz dzemdes kakla vézi norádíja CIN1, tápéc daktere izrakstíja sís zálítes. It ká rakstíts, ka blakus parádíbu neesot, bet kops sáku lietot, ir parádíjusies loti liela miegainíba, káda pirms tam pavisam noteikti nebija. Varbút kádai ir bijis lídzígi? 
Un par diagnozi - zinu, ka mirsanas kaite tá nav. Protams, esmu satraukusies, jo man ir tikai 20 gadu un, kad pasaka pirmsvéza stadija, tad patíkami pavisam noteikti nav. Péctam jau nomierinájos un sapratu, ka záles lietoju, péc pusgada atkártota analíze, kura neko sliktu neuzrádís. 
Varbút varat káda dalíties ar savu stástu par CIN? Iespéjams ir káda, kas var nomierinát vél vairák un pateikt - man tas bija un viss nokártojás? Dzimumattiecíbas ir bijusas tikai ar savu tagadéjo otro pusíti, bet imunitáte man ir loti slikta jau kops bérníbas, tádél nesaubos, ka tas pie vainas. 

Paldies!

Ievietots 19. Jun 13:06

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE