Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Polygynax un CIN

Sveiki! 
Gribéju uzzinát, varbút kádai ir pieredze ar Polygynax míkstajám kapsulám? Analíze uz dzemdes kakla vézi norádíja CIN1, tápéc daktere izrakstíja sís zálítes. It ká rakstíts, ka blakus parádíbu neesot, bet kops sáku lietot, ir parádíjusies loti liela miegainíba, káda pirms tam pavisam noteikti nebija. Varbút kádai ir bijis lídzígi? 
Un par diagnozi - zinu, ka mirsanas kaite tá nav. Protams, esmu satraukusies, jo man ir tikai 20 gadu un, kad pasaka pirmsvéza stadija, tad patíkami pavisam noteikti nav. Péctam jau nomierinájos un sapratu, ka záles lietoju, péc pusgada atkártota analíze, kura neko sliktu neuzrádís. 
Varbút varat káda dalíties ar savu stástu par CIN? Iespéjams ir káda, kas var nomierinát vél vairák un pateikt - man tas bija un viss nokártojás? Dzimumattiecíbas ir bijusas tikai ar savu tagadéjo otro pusíti, bet imunitáte man ir loti slikta jau kops bérníbas, tádél nesaubos, ka tas pie vainas. 

Paldies!

Ievietots 19. jūn 2017 10:06

Ieraksti komentāru
Secība: 

LAPAS KARTE