Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Attīstošās nodarbības vasarā

Emīla skola Latviešu biedrības namā acina 5 līdz 10 gadus vecus bērnus uz attīstošām nodarbībām angļu valodā darbdienās un sestdienās.  Nodarbības ir veidotas pēc CLIL apmācības metodes, kur dažādas aktivitātes- māksla , zinātne un emocionālās prasmes ir apvienotas ar angļu valodas apguvi. Jautras , aizraujošas nodarbības, jauni draugi , papildinātas zināšanas angļu valodā- laba alternatīva mobīlajam telefonam un televizoram. Piesakieties uz nodarbībām jūlijā! Sīkāk - 

vai facebook @emilaskola. Pasteidzieties -grupā tikai līdz 10 bērniem.

Ievietots 13. jūn 05:58

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE