Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

palidzam sai meitenei ar bernu

steidzami vajadziga palidziba,bernam vajadziga steidzama acu operacija.kas var palidzet kaut ar 1 eiro te bus rekveziti.ceram uz palidzibu par berninju LV32HABA0551011496851 Kristine Lubica p.k. 080388-12714,

Ievietots 9. mai 12:33

Ieraksti komentāru
Secība:

pats noziedoju esat izpalidzigi ari jus
Pievienots  9. mai 12:34

Atbildēt komentāram

Ar sādu sludinajumu saubos,ka sanemsiet kadu ziedojumu. Kur ir kadi pieradijumi,ka zenam tiesam ir vajadziga acu operacija? Tik pat labi es ari ievietoju sludinajumu,ka man prieks to un to vajag ziedojums. Ka neticu Jusu sludinajumam. Ielieciet kadus papirus,attelus,kas patiesam pierada,ka mazajam kas tads ir vajadzigs.
Pievienots 13. mai 09:36

krapsana

Uzmanibu!!! naudas izkrapsana pameklejiet interneta konsoles lv iekopeju tekstu Lai kāds nedomā atkal uzrauties uz šo mēslu - Juri Lipiņu. Šeit šis lietotājs uzraksta, ka ir Salaspilī. Manā pirkšanas topikā (pērku SD karti) uzrakstīja man pm un izrādās, ka šis pats lietotājs tomēr ir Cēsīs. Tā kā šeit pa lielam visi šo mēslu pazīst, tad nu viņam ir uzradusies "sieva", kuras kontu viņš pamet naudas uzskaitīšanai Swedbanka LV32HABA0551011496851 Kristine Lubica Admini nevar izdabūt šī kropļa IP, pēc kā gudrāki cilvēki izskaitļotu viņa atrašanās vietu? Es būtu gatavs samaksāt par iespēju aizbraukt viņam pārskaitīt ribas! Ir vel viens konts, kuru tas izmanto LV96UNLA0050018312529 PUTILOVA LŪCIJA
Pievienots 23. mai 23:34

LAPAS KARTE