Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

JOKU KONKURSS: Ralfa smieklīgie joki

Ralfa jociņi:   * Steidzamies uz bērnudārzu. Ralfs brauc ar riteni. Aizbrauc līdz vārtiņiem un speciāli tajos ietriecas. Aizmugurē tētis brīnās, kā tā, uz ko Ralfs atbild: "Kāpēc tu man neatvēri vārtiņus?" Tētis, verot vārtus vaļā, skaidro, ka nav paspējis. Ralfs demonstratīvi izbrauc pa atvērtajiem vārtiem un nosaka: "Dumjais tētis!" :)&nb

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

palidzam sai meitenei ar bernu

steidzami vajadziga palidziba,bernam vajadziga steidzama acu operacija.kas var palidzet kaut ar 1 eiro te bus rekveziti.ceram uz palidzibu par berninju LV32HABA0551011496851 Kristine Lubica p.k. 080388-12714,

Ievietots 9. May 15:33

Ieraksti komentāru
Secība:

pats noziedoju esat izpalidzigi ari jus
Pievienots  9. May 15:34

Atbildēt komentāram

Ar sādu sludinajumu saubos,ka sanemsiet kadu ziedojumu. Kur ir kadi pieradijumi,ka zenam tiesam ir vajadziga acu operacija? Tik pat labi es ari ievietoju sludinajumu,ka man prieks to un to vajag ziedojums. Ka neticu Jusu sludinajumam. Ielieciet kadus papirus,attelus,kas patiesam pierada,ka mazajam kas tads ir vajadzigs.
Pievienots 13. May 12:36

LAPAS KARTE