Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Aukles

Mirijama

No maija vidus atbrīvojas auklīte Rīgā.

Sākot no maija vidus auklīte meklē jaunu auklējamo bērniņu. Vēlamie rajoni Rīgas centrs, Mežciems, Purvciems, Pļavnieki, Teika, Jugla. Esmu 24 gadus veca sieviete kurai pieredzes bagāžā nāk līdzi trīs jau izauklēti mazuļi un ceturtā šī brīža auklējamā meitenīte kurai pienācis laiks uzsākt bērnudārza gaitas. Esmu sertificēta auklīte, iekļauta auklīšu reģistrā. Ir izieti pirmās palīdzības kursi. Priecātos atrast ģimeni kurai auklīte būtu nepieciešama ilgtermiņā uz pilnu slodzi tikai darba dienās. Ikdienā ar bērnu lielu uzsvaru lieku uz pastaigām svaigā gaisā(ja laika apstākļi to atļauj, tad dienā vismaz divas stundas esam ārā), daudz lasām, jo ar grāmatām esmu uz TU. Dziedāsim dziesmiņas, dejosim apgūsim jaunas prasmes. Būšu līdzās Jūsu mazulim sākot spert pirmos solīšus, apgūstot podiņmācību, mācoties patstāvīgi ēst. Un kur nu bez rotaļām? Kopā būvēsim kluču celtnes, braukāsimies ar mašīnām, spēlēsimies ar lellēm, vārīsim putru jūsu bērniņa mīļlācītim, zīmēsim un līmēsim. Auklējamajiem bērniem cenšos būt ne vien kā pieaugušais, bet arī labs draugs. Godīga, lojāla attieksme kā pret mazuli, tā pret vecākiem garantēta. Pēc vecāku vēlēšanās pieejamas pozitīvas rekomendācijas no iepriekšējām auklējamo bērniņu ģimenēm. Pie nepieciešamības labprāt palīdzēšu arī ar mājas darbu veikšanu. Sīkāka informācija sazinoties pa tālruni 28270954.

Ievietots 14. apr 18:45

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE