Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

    Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Ineseee

Alkohola ārstēšana

Sveiki, man tuvs cilvēks vairākus gadus cieš no alkohola atkarības, beidzot ir izteicis vēlmi ārstēties no šīs atkarības. Varbūt kāds var ieteikt labu narkoloģijas centru Kurzemē vai tās apkaimē, vai Rīgā. Paldies jau iepriekš!

Ievietots 4. apr 17:44

Ieraksti komentāru
Secība:

Jūnija

zilesanas salons VEIKSME puškina iela 20-23 , 2 stāvā Rīga TEL 26246282 sieviete kodē, krievu valodā, ļoti efektīvi un ja nemaldos 30 eur tikai
Pievienots 20. apr 20:20

Atbildēt komentāram

Nasa

Šitādas vajadzētu visas bez ceremonijām izolēt no sabiedrības, lai apturētu naivu, viegli iespaidojamu cilvēku manipulāciju. Visas zīlnieces, pesteļotājas un dziednieces, kas "strādā ar enerģijām". Cilvēkam pašam smadzenes strādā, lai varētu sevi gan kodēt, gan programmēt pēc sirds patikas, vēlmes un varēšanas. Ja ir gribasspēks, var visu. Ja nav, tad nav. Hipnozes praktizēšanai kā medicīnas formai ir nepieciešama sertifikācija un ir jābūt diplomētam mediķim - psihiatram. Nemaksājiet pesteļotājiem, kas sačakarēs Jūsu dzīvi neatgriezeniski. Ar savu galvu strādājiet paši. Autorei - lai ārstētos no alkoholisma cilvēkam vispirms(!) jādodas pie ģimenes ārsta, kas izskaidros visu par ārstniecības procesu pa soļiem, ieteiks speciālistu, varbūt rakstīs nosūtījumu uz attiecīgu iestādi, konkrētam speciālistam, kas pēc kvalifikācijas un pieredzes būs pacientam un viņa atkarības formai piemērotākais. Nevajag nodarboties ar pašdarbību, bet jāseko mediķu norādījumiem un visa procesa laikā jāuzticas ārstiem. Kopā ar ģimenes ārstu var atrast arī psihoemocionālās veselības speciālistu, kas konsultēs, uzklausīs pacientu visa procesa gaitā un iemācīs savu atkarību kontrolēt vai atrast citus stresa novadīšanas paņēmienus. Varbūt pietiks ar vienu narkologa konsultāciju, bet pamatproblēmu var ārstēt arī psihologs. Lai izdodas!
Pievienots 21. apr 08:14

ievasieva

Visatzītākā ir Minesotas programma. Ir arī Rīgā. Iesaku vērsties sociālajā dienestā, viņi diezgan smalki var par to pastāstīt. Man pata liekas, ka bezdarbnieki caur NVA programmām tur var tikt bez maksas.
Pievienots 21. apr 14:14

Atbildēt komentāram

sane

Iesaku tam cilvēkam izdzert faccex kursu. Man vīna alokoholiķei ļoti palīdzēja pārtraukt šo atkarību, kuras dēļ jau sāku izskatīties pēc alkoholiķes, katru vakaru izdzēru apmēram pus pudeli vīna. Es pirku te Zinu, ka as ir Latvijas produkts un izgudrojis profesors, kas izgudroja arī Mildronātu. Man ļoooooti palīdz.
Pievienots  4. jūn 18:34

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE