Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Barbara Streizande

Vai pavasarī lietojat kādus vitamīnus?

Pēc ziemas jūtu, ka drusku nogurums ņem virsrroku,prasās pēc kāda uzmundrinājuma. Sapirkos jau dīgstus un iestādiju lokus uz loga,bet man liekas vajag arī ko no vitamīniem? Ko varat ieteikt?kādus kompleksos?

Ievietots 4. apr 2017 09:50

Ieraksti komentāru
Secība:

Rūčuks Mazais

Neko speciālu pavasarī nelietoju, cenšos vairāk būt laukā, kustēties, ķert sauli ēst vairāk zaļumus. No aptiekas produktiem visu ziemu lietoju D vit Nateo. Tagad gaidu, kad paliks siltāks, tad iepauzēšu arī ar to. man draudzene farmaceite teica, ka jēgas no kompleksajiem vit maz, jo organismā uzsūcas tikai niecīgs procents.
Pievienots  4. apr 2017 12:28

Atbildēt komentāram

Rūčuks Mazais

Es lietoju magneb6 un Nateo D. Noguruma nav, tikai bālums gaidam sauli!
Pievienots  5. apr 2017 12:29

Atbildēt komentāram

Annika

Kompleksos lietoit nav jēgas, paņem C vitaminu mudrumam, Magni, B vitaminus. Dīgstoit jau vispar viss, ko vajag, ir.
Pievienots  8. apr 2017 09:11

Atbildēt komentāram

Barbara Streizande

Iesaku tagad sākt lietot D vitamīnu un turpināt visu laiku, tā tu izvairīsies no šī pavasara noguruma un sajūtas ka esi kā izžmiegts citrons Jebkurā aptiekā nopērkams bez receptes (piemēram Nateo) , galvenais ievērot dienas devu un nepārdozēt.
Pievienots 14. apr 2017 09:09

Atbildēt komentāram

Kapri

Kompleksos nelietoju. Tikai visādus zaļumus, asniņus, zaļos kokteiļus. Noteikti gan labās eļļas - man patīk linsēklu eļļa. Nu un D vitamīnu nateo, dzelzi floradix.
Pievienots 30. jan 2018 11:58

Atbildēt komentāram

Kapri

Ziemā noteikti D vitamīnu. Es lietoju Nateo Forte. Saulītes maz, tad nu gribas kautka uzturēt to limeni. bet citādāk cenšos iztikt. Ja nu saslimusi, tad C vitamīnu.
Pievienots  2. feb 2018 10:02

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE