Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Smieklīgie maija JOKU konkursa jociņi

Maija uzvarētājam balvā - Krāsojama kartona māja! Mammām un Tētiem kolektīvs ir izvēlējies aprīļa uzvarētāju un šo balvu iegūst Nadina Veitmane! Apsveicam!   Sazinies ar mums (signe@mammam.lv) par balvas saņemšanu!     SMIEKLĪGĀKĀS SARUNAS   Iesūtījusi: Nadina Veitmane Man kad piedzima otrais berniņ&scar

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Precējējušies 15 gadus. Dzīvojam mīļi, saskanīgi, sekss abpusēji foršs utt. It kā viss apmierina. Un tomēr reizēm piezogas sajūta, ka kaut kas pietrūkst. Esam krustu šķērsu iz- un aprunājuši vēlmes, fantāzijas, drosmi tās...

Atbildes: 27, Skatījumi: 12754, Ievietots: 13. May 2013 12:25, pēdējās izmaiņas: vakar 15:33 Lasīt vairāk
  • Sveicinati.Esmu kop ar savu puisi jau 2 gadus,ari dzimumdzive mums jau ir ggadu. man ir jautajums,kas jadara,lai paildzinatu sexa laiku?? sis laiks mums ir diezgan iss. kovzinat par viagru?vai sis medikaments nepaildzina sexa laaiku ari?paldies....

Atbildes: 11, Skatījumi: 12788, Ievietots: 28. Apr 2013 22:00, pēdējās izmaiņas: vakar 15:31 Lasīt vairāk
  • Pirms pāris mēnešiem iepazinos ar kādu puisi, soli pa solim no draudzības viss pārvērtās par krietni vien tuvākām attiecībām, un nonācām arī līdz gultai. Tikko kā nonācām līdz seksam, draugam pēkšņi pazūd erekcija, pirmajā...

Atbildes: 17, Skatījumi: 13100, Ievietots: 17. Oct 2012 02:33, pēdējās izmaiņas: vakar 15:30 Lasīt vairāk
  • Sveikas dārgās dāmas!Man ir tāda problēma. Tagad man ir 23 gadi, dzimumattiecības uzsāku 17 gados. Ir bijuši trīs dažādi partneri, bet visi ilglaicīgi un ar attiecībām. Visu šo gadu laikā man nav bijis orgasms, tā vismaz domāju. Esmu...

Atbildes: 40, Skatījumi: 30876, Ievietots: 9. Dec 2012 16:30, pēdējās izmaiņas: vakar 15:26 Lasīt vairāk
  • Labdien!Lūgums padalīties savā pieredzē vai vienkārši viedoklī par tālāk aprakstīto situāciju.Ar vīru esam kopā 5 gadus, precējušies 2 gadus. Sekss nu jau vairāku gadu garumā (arī pirms laulībām) mums ir manā skatījumā reti, jo...

Atbildes: 54, Skatījumi: 41808, Ievietots: 3. Sep 2013 18:23, pēdējās izmaiņas: vakar 15:25 Lasīt vairāk
  • Meitenes,kad jus atguvat formu pec dzemdibam?Un kaju izmers,ja ir palielinajies par vienu izmeru vai pec kada laika bus atkal tas pats?

Atbildes: 15, Skatījumi: 9007, Ievietots: 11. Jun 2012 22:28, pēdējās izmaiņas: vakar 15:05 Lasīt vairāk
  • citi grib notieveet,bet es l,abpraat, gribeetu kaadu lieku kg klaat..kaa to var izdariit...?varbuut kaads/a grib pastaastiit?

Atbildes: 13, Skatījumi: 9149, Ievietots: 22. Apr 2010 14:32, pēdējās izmaiņas: vakar 15:05 Lasīt vairāk
  • Ja esat pamanījuši - šajā portālā labajā pusē ir parādījies Diētas kalkulators. Tikai, lai arī cik ideālu svaru pie noteikta auguma un vecuma Tu ievadītu, "gudrais" kalkulators Tev vienalga ieteiks vēl nomest pāris kg. Vai...

Atbildes: 7, Skatījumi: 9165, Ievietots: 7. May 2010 16:41, pēdējās izmaiņas: vakar 15:05 Lasīt vairāk
  • Labdien meitenes!Lūdzu iesakiet kā , lai 16 dienās tieku vaļā no 6kg...Mans augums ir 167cm , bet pašreizējais svars 60kg....Par pareizu uzturu zinu , vismaz trīs reiz nedēļā es aktīvi sportoju, bet reklāmā , kurā es filmēšos man...

Atbildes: 17, Skatījumi: 9883, Ievietots: 8. Aug 2013 12:26, pēdējās izmaiņas: vakar 15:02 Lasīt vairāk
  • Sveikas māmiņas!Gribētu ar jums padalīties pieredzē kā vislabāk notievēt,pēc bērniņa piedzimšanas, jo jūtu ka par daudz sāku palikt apaļīgāka, un  nejūtos konfortabli,arī vīrs saka ka vajag vēderu nodzīt un kājas?Ko darīt.

Atbildes: 25, Skatījumi: 10961, Ievietots: 8. Jan 2013 17:50, pēdējās izmaiņas: vakar 15:01 Lasīt vairāk
  • Sveiki no manis. Jau vairākus gadus, man ir problēmas ar svaru. Es mēģinājis vairākas diētas, bet bez rezultātiem. Tagad es atklāju svara zudums produkts Lipovon. Vai ir kāds par to informāciju?

Atbildes: 30, Skatījumi: 11172, Ievietots: 19. Aug 2013 11:07, pēdējās izmaiņas: vakar 14:59 Lasīt vairāk
  • Sweikas milas damas man ir tada problema,ka vel nevaru pec dzemdibam nekadi tikt vala no lieka svara..:( ;(Ja sakuma sveru 52kg tad tagad pec dzemdibam 68kg..Un nju jau ir pusgads ka pagajis un neka..:(Ko Jus varetu ieteikt..?

Atbildes: 25, Skatījumi: 11286, Ievietots: 3. Jan 2010 18:54, pēdējās izmaiņas: vakar 14:58 Lasīt vairāk
  • Zaudēju 20 kg pa 6 mēnešiem, + arī mazāk sveselibas problēmu. Vai atnāk atpakaļ tas, nē nemaz, ja dara to kas ir jādara! Galvenais lai sasniegtu vēlamo un noturētu ir vajadzīgs tikai motivācija vai mērķis un gribas spēks un tad...

Atbildes: 14, Skatījumi: 12134, Ievietots: 7. May 2010 19:49, pēdējās izmaiņas: vakar 14:57 Lasīt vairāk
  • Kāda ir veikusi šo rituali? kāda ir jūsu pieredze, kkas ir mainijies bērna dzīve?

Atbildes: 0, Skatījumi: 34, Ievietots: vakar 14:20, pēdējās izmaiņas: vakar 14:20 Lasīt vairāk
  • reizi par visām reizēm tomēr gribas zināt - vai tiešām vīriešu acīs ar krūtīm ir tā - jo lielākas, jo labāk? :) u

Atbildes: 41, Skatījumi: 14647, Ievietots: 27. May 2009 16:07, pēdējās izmaiņas: 26. Jun 09:08 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE