Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

JOKU KONKURSS: Emīls runā ar opi

Emīls (3 gadi) zvana opim uz slimnīcu:  -Opi! Tev ir končas? - Nē nav... - Mums arī nav. Mums ir tikai minerālūdens. Gustavs (2 gadi) mājās spēlējas viens pats, kamēr brālis aizbraucis ar tēti. Esam mājās divatā. Kamēr es apdaru mājas darbus, līdz beigās ieraugu ka visa siena ir sazīmēta ar krītiņiem.  - Gustav! Kas sazīmēja sienu??? Gustavs pilnīg

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Sveikas mammas , gribu pieskarties loti MAN sapigai temai jo zobus uzskatu par vienu no pasa svarigaka higena, mans 3gadnieks ne par ko netira zobus, esmu meginajusi visu pa labam , spelejoties, solot visas pasaules manatas, ar varu turot bet neka,...

Atbildes: 0, Skatījumi: 22, Ievietots: šodien 12:56, pēdējās izmaiņas: šodien 12:56 Lasīt vairāk
  • Varbut velaties ar berniem padzivot istos laukos...lauku maja ar majlopiem,majputnie,darziem ,meziem,plavam un ezerinu.Tuvuma upite un 5 km jura.Ir dazas istabinas ko varu iznomat bet iespeja ari dzivot teltis vai novietot dzivojamo treleri.Uz vietas...

Atbildes: 0, Skatījumi: 28, Ievietots: šodien 09:13, pēdējās izmaiņas: šodien 09:13 Lasīt vairāk
  • Labdien!Vai kāds var man pateikt, kur var iegādāties šo piena maisījumu? Lielveikalos( Maxima, Rimi) ir izņemts no sortimenta, internetā meklēšanā arī nav. Zvanu uz tālruni 67508056 kas uz bundžas, bet tur visi aizņemti un neviens uz...

Atbildes: 0, Skatījumi: 56, Ievietots: vakar 13:56, pēdējās izmaiņas: vakar 13:56 Lasīt vairāk
  • steidzami vajadziga palidziba,bernam vajadziga steidzama acu operacija.kas var palidzet kaut ar 1 eiro te bus rekveziti.ceram uz palidzibu par berninju LV32HABA0551011496851 Kristine Lubica p.k. 080388-12714,

Atbildes: 3, Skatījumi: 507, Ievietots: 9. May 15:33, pēdējās izmaiņas: vakar 02:34 Lasīt vairāk
  • Sveikas, šodien piedzīvoju ļoti nepatīkamu brīdi, kad no ārsta kabineta iznācu raudādama. Tātad man 31 marta tika veikts kompjuteris muguras lejas daļā, tajā brīdī zināju ,ka neesu stavoklī, jo mr bija beigušās tikai 2 dienas...

Atbildes: 1, Skatījumi: 113, Ievietots: 23. May 20:35, pēdējās izmaiņas: 23. May 21:50 Lasīt vairāk
  • sveiki.vai kada ir meginajusi jauno ecoslim pilienus svara samazinasanai?kadas atsauksmes 

Atbildes: 3, Skatījumi: 5569, Ievietots: 25. Mar 12:24, pēdējās izmaiņas: 23. May 17:54 Lasīt vairāk
  • Izglītības un attīstības centrs "Emīla skola" aicina māmiņas ar mazuļiem no 3mēnešiem līdz gadam uz bezmaksas iepazīšanās nodarbību Latviešu biedrības namā, Merķeļa ielā 13 nākamo pirmdien plkst. 10:00. Interesentus...

Atbildes: 0, Skatījumi: 103, Ievietots: 23. May 08:14, pēdējās izmaiņas: 23. May 08:14 Lasīt vairāk
  • Sveiki,Manam bērnam ir 3 gadi, un viņš jau ir sācis interesēties par planšetēm. Īsti nezinu, kā pareizi rīkoties - vai ļaut bērnam ar plānšeti spēlēties, vai nē, un kāds būtu piemērotākais saturs.Esmu meklējis arī kādas...

Atbildes: 4, Skatījumi: 225, Ievietots: 19. May 16:28, pēdējās izmaiņas: 22. May 22:28 Lasīt vairāk
  • Sveiki visiem! Kvalifikācijas darba ietvaros veicu pētījumu par mājokļa kredīta pieejamību jaunām ģimenēm. Man ir nepieciešami speficiski respondenti - sievietes un vīrieši ar bērniem, tādēļ vēršos šeit pie Jums ! Būtu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 65, Ievietots: 22. May 18:10, pēdējās izmaiņas: 22. May 18:10 Lasīt vairāk
  • Labdien, Manam delinham 5gadi un vins neizrunaa skaidri R , S, un citus burtinhus, berndarza straada ar logopeda skolotaju....Aizvedu puiku pie zobu higenista teica ka vaigot iegriest meles saiti ,ta runasot labak. Bet runaju ar berndarza logopedu un...

Atbildes: 1, Skatījumi: 215, Ievietots: 17. May 16:27, pēdējās izmaiņas: 20. May 19:23 Lasīt vairāk
  • Sveiki!Ar ģimeni drīz dosimies kruīzā ar bērniem,lūdzu,padalieties māmiņas,kas ir braukušas ar zīdaini(pudeļbēbi),ko ieteicams ņemt līdz un bez kā var iztikt?Kā ar ūdeni maisījuma pagatavošainai(Ir kur dabūt vai jāņem līdz...

Atbildes: 0, Skatījumi: 136, Ievietots: 18. May 10:43, pēdējās izmaiņas: 18. May 10:43 Lasīt vairāk
  • Sveikas, māmiņas! Pirms 7 mēnešiem manai tobrīd mēnesi jaunajai meitiņai diagnosticēja gūžas locītavas displāziju. Ārstēšanās ilga 7 mēnešus, un beidzot locītava ir attīstījusies un savā vietā. Ak, prieks...

Atbildes: 0, Skatījumi: 206, Ievietots: 17. May 16:10, pēdējās izmaiņas: 17. May 16:10 Lasīt vairāk
  • Nezinu ko iesakt. Devam aptamil lactose free, bet no ta bija zala kaka.nomainiju uz frisilac golg comfort, bet bija skidra vedera izeja sabijos , ka uz piena nepanesamibu tp iedevu frisolac gold Pep , bet tas ir diktam skidrs un vederu izeja nenaca....

Atbildes: 5, Skatījumi: 634, Ievietots: 1. May 11:03, pēdējās izmaiņas: 17. May 13:00 Lasīt vairāk
  • varat varbut padalities ka pareizi pievarot mazo? Mums 4 menesi , arsts ieteica ka varam sakt piebarot. Es saku ar darzeniem. Ka varu zinat cik daudz man biezenitis viena reize jadod? Lai nav ta ka iedodu biezeni un pec stundas prasa atkal est. Piena...

Atbildes: 0, Skatījumi: 244, Ievietots: 17. May 12:57, pēdējās izmaiņas: 17. May 12:57 Lasīt vairāk
  • Mēģinu atrast ārstu bērniņam, lai beidzot arī sirds būtu mierīga un "māmiņas pasē" attiecīgā sadaļa būtu aizpildīta, jo drīz jau finiša taisne un tas paliek ļoti aktuāli.Pēc piederības Nacionālais veselības dienests...

Atbildes: 0, Skatījumi: 208, Ievietots: 17. May 00:42, pēdējās izmaiņas: 17. May 00:42 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE