Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Sveiki! Varbut kads no jums zina pie kura daktera isti jaiet, ja ir nekontrolejam svisana? Citi saka ka tas ir kaut kas ar hormoniem citi ka jaieit pie adas arsta. Man nav 50 gadi kad ir karstuma vilni,  Bet man ir tikai 28 gadi bet tada sajuta ka...

Atbildes: 0, Skatījumi: 67, Ievietots: 19. apr 15:59, pēdējās izmaiņas: 19. apr 15:59 Lasīt vairāk
  • Sveicināti pusaudžu vecāki! Aicinu jūs piedalīties aptaujā, ko veicu sava kvalifikācijas darba ietvaros. Mana pētījuma mērķis ir noskaidrot, kādas ir vecāku zināšanas par dzelzs deficīta anēmijas jeb, tautā sauktas, mazasinības...

Atbildes: 0, Skatījumi: 63, Ievietots: 18. apr 21:22, pēdējās izmaiņas: 18. apr 21:22 Lasīt vairāk
  • Bērnam 2 gadi. Bija AB kurss, kura laikā devu arī probiotiķi. Bet ir lielas problēmas ar vēderu - visu laiku ir šķidrs, rāda, ka sāp, neko īsti negrib ēst. darīju visu kā daktere lika - 2 stundas pēc AB devu probiotiķi, kuram...

Atbildes: 2, Skatījumi: 430, Ievietots: 22. mar 11:24, pēdējās izmaiņas: 18. apr 11:11 Lasīt vairāk
  • Labdien vai nu jau Labvakar dāmas! Sakiet lūdzu Jūs, bet tā no sirds atklāti, vai jums ir parādījušās jūtas/interese pret vīra/drauga draugu? Ja jā, cik tālu tas aizgāja? Vai kā Jūs to izbeidzāt? Kā viss beidzās vai tomēr uzplauka...

Atbildes: 1, Skatījumi: 164, Ievietots: 17. apr 13:57, pēdējās izmaiņas: 17. apr 18:27 Lasīt vairāk
  • Atbildes: 0, Skatījumi: 111, Ievietots: 16. apr 20:55, pēdējās izmaiņas: 16. apr 20:55 Lasīt vairāk
  • Mīļās, māmiņas! Pēc ārsta norādījuma, pirms kāda laika, bija nepieciešams piebarot meitiņu ar piena maisījumu. Izmēģinājām dažādus, bet ļoti nepatika puncim. Pūtās un vēdera izeja arī bija šķidrāka, kā prasti. Esmu...

Atbildes: 4, Skatījumi: 1646, Ievietots: 18. sep 2017 13:15, pēdējās izmaiņas: 15. apr 02:29 Lasīt vairāk
  • Ja esi jaunā māmiņa vai drīzumā par tādu kļūsi izmanto iespēju! Apmeklē sev interesējošās bezmaksas nodarbības rajonu bibliotēkās. Nodarbību tēmas: & veselīgs uzturs jaunajai māmiņai un mazulim ko vadīs #OnPlate uztura...

Atbildes: 7, Skatījumi: 2595, Ievietots: 6. sep 2017 08:06, pēdējās izmaiņas: 15. apr 02:29 Lasīt vairāk
  • Esošās un topošās māmiņas. Esmu grūtniecības 10-tajā nedēļā un man ginekoloģe ieteica lietot MAGNE B6 PREMIUM 2reiz dienā.Vēlos zināt vai kādai arī ir bijis šis vitamīns jālieto un kāda ir jūsu pieredze ar šo vitamīnu? Un...

Atbildes: 2, Skatījumi: 339, Ievietots: 10. apr 07:05, pēdējās izmaiņas: 14. apr 06:31 Lasīt vairāk
  • Labdien! Varbūt variet palīdzēt. Ļoti meklēju dzelteno glāzi  kur virsū putna ar lielu knābi attēls. Bildīti  šeit  nevar  ielikt... atsūtīšu  privāti.Glāze ir no Rio akcijas. Varbūt jums ir mājās šāda glāze vai ziniet kādu...

Atbildes: 1, Skatījumi: 782, Ievietots: 13. nov 2017 19:15, pēdējās izmaiņas: 13. apr 22:52 Lasīt vairāk
  • Sveiki! Varbūt šeit kāds man var palīdzēt tikt skaidrībā! Situācija tāda ka bērna tēvs neregulāri maksā uzturlīdzekļus. Esmu bijusi pie tiesu izpildītāja,rakstījusi iesniegumus. Bet vēlos lai man priekš bērna katru mēnesi būtu...

Atbildes: 3, Skatījumi: 1289, Ievietots: 17. nov 2017 12:31, pēdējās izmaiņas: 13. apr 22:52 Lasīt vairāk
  • Sveiki,Vai kādam aktuāli iepirkties interneta veikalos? Bieži vien izvēlētās preces nepiegādā uz LV, tad kāds varbūt zin/var ieteikt kur iepirkties? Paldies.

Atbildes: 6, Skatījumi: 5717, Ievietots: 8. mar 2016 10:19, pēdējās izmaiņas: 13. apr 11:04 Lasīt vairāk
  • Sveicināti, man ir radusies problēma. Mans 1.7g vecais puika pa naktīm ceļas augšā, kāpj ārā no gultiņas un guļ uz plikas zemes. Pieregulēju telpā temperatūru, jo domāju ka varbūt pa siltu, bet tas nepalīdz. Šī lieta mani nopietni...

Atbildes: 3, Skatījumi: 461, Ievietots: 10. apr 04:13, pēdējās izmaiņas: 12. apr 00:09 Lasīt vairāk
  • Labvakar!Ar draugu izlēmām pirkt dzīvokli..protams, uz kredīta.Ienākumi patstāvīgi un samērā labi.Jautājums sekojošs - kurā bankā jūs ieteiktu ņemt kredītu, kapēc?Vai paši esat ņēmuši, kādas atsauksmes par bankām?Būšu ļooooti...

Atbildes: 20, Skatījumi: 26862, Ievietots: 7. aug 2012 19:17, pēdējās izmaiņas: 11. apr 11:29 Lasīt vairāk
  • Sveikas, tik tikko aizgāju no savas iepriekšējās dakteres, jo likās, ka viņai mazliet skleroze piemetusies, pēdēja reizē aizejot, viņa man stāsta par vecām analīzēm, kur sen jau viss izrunāts+ iedod mātes pasi, kurai nav vāciņu, tā,...

Atbildes: 8, Skatījumi: 20248, Ievietots: 17. sep 2012 12:24, pēdējās izmaiņas: 10. apr 15:22 Lasīt vairāk
  • Sveikas, mammas!Vēlējos uzzināt kāda būtu labākā dāvana ejot raudzībās? Un ko noteikti nevajadzētu dāvināt?Paldies jau iepriekš :)

Atbildes: 10, Skatījumi: 3985, Ievietots: 15. sep 2017 15:40, pēdējās izmaiņas: 10. apr 01:29 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE