Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

    Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Vēlme pēc mazuļa

Sveikas Māmiņas un topošās Māmiņas!

Zinu, ka diskuijas jau bijušas daudz par un ap, bet, tomēr atkārtošos.

Nu jau gadu ar mīļoto cenšamies tikt pie bērniņa, bet pagaidām nesekmīgi.
Esmu izgājusi visas nepieciešamās pārbaudes, izdzērusi, pēc ārsta ieteikuma, nu jau 3 iepakojumus Inofolic, bet bez rezultāta. Mīļotais, savukārt dzer selēnu un E vitamīnu.

Sāku apdomāt iespēju aiziet pie kāda speciālista, kurš vairakir praktizējies šajās lietās.


Varbūt Jums, dāmas, ir kāds ļoti labs speciālists šajā jomā?

Ievietots 8. mar 2017 13:46

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Nepietiek, ka vīrietis dzer vitamīnus. Iespejams, ka viņam ir spermas patoloģija un tu vari censties cik gribi meklējot vainu sevī. Lai taču vīrietis aiziet pie urologa un uztaisa analīzes.
Pievienots  9. mar 2017 05:04

Atbildēt komentāram

Leona_salvaje21

Sveika. Varbūt nevajag tik ļoti ieciklēties uz to bērnu radīšanu. Bērniņš atnāks pats, kad būs īstais laiks. Es ar savu vīru nevarējām 4,5 gadus arī tikt pie bērna, dzērām visādus vitamīnus, gājām pie ārstiem un taisījām analīzes, bet viss bija kārtībā. Bērnam bijām atmetuši ar roku un samierinājušies,ka nu nebūs, bet tajā pat laikā arī slikti jutāmies, jo paši jauni gados (23 un 25 g.v.), bet šogad februāra vidū mūs mazais pārsteidza ar savu pieteikšanus un nu jau esmu 8. grūtniecības nedēļā ar dvīņīšiem, kam ārsti ļoti seko līdzi un sūta biežāk uz USG, jo esmu riska grupas grūtniece un ir dikti jāuzmanās. Tā, ka nu tiešām...varbūt esat par daudz iespringuši uz to, ka gribat bērnu. Bet ticat man - bērniņš pats savus vecākus izvēlās, sēžot uz mākoņa maliņas. Un kad pienāks laiks, viņš pats pie Jums atnāks!
Pievienots 16. mar 2017 14:29

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Labdien! Varu piedāvāt sarunu skypā. Bieži vien atliek mums "sakārtot savas domas un palaist daudzas lietas no sirsniņas prom" - kā tas mazais, kas šobrīd kustina kājiņas uz mākoņa maliņas pie mums atnāk Atcerēsimies, ka mazie ļoti rūpīgi izvēlas sev vecākus, bet vecākiem "jābūt kā tīram, dzidram krsitāla traukam - kā svētnīcai", kur mazulis būtu drošs ienākt Es tad arī palīdzu ģimenēm izprast mācības, lai sirsniņā ieplūstu Gaisma un mazulis varētu "ienākt svētnīcā" Ja ir interese - droši raksti -
Pievienots 27. mar 2017 09:05

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE