Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Palīdzības sauciens

Loti velos uzzinat ko un ka man darit. ar draudzeni izskiramies .ir kopiga meitina 9 menesi. mate tiesa iesniedza prasibu par netuvosanos. uzrakstiju pretprasibu par atcelsanu .tiesa atkal zaudeju jo mate un vinas 12 gadiga meita sniedza nepatiesas liecibas kuras tiesa uzskata par patiesam. pec likuma mate parkapj saskarsmes tiesibas ar musu meitu. barintiesa ari nereage uz parkapumiem. esmu izmisuma jo morali nevaru vairs izturet. velos redzet un samilot savu meitinu. uzskatu ari ka tiek traumeta meitina jo vinas attistiba japiedalas abiem vecakiem. soka esmu ari par to ka matem ir 1000reizes vairak tiesibu neka teviem. ceru uz atsaucibu. Atvainojos ka bez garumzimem.

Ievietots 19. dec 2016 22:15

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

varbut kas varetu izspalidzet ar mantinjam berninem??? 5 gadu veco puisiti,meiteni 4gadu un mazulis 1,5gadinjs??? Pati esam no rezeknes bet tomer kads varetu kaut ka palidzet????)) budim loti pateicigi!!!!!
Pievienots 20. dec 2016 20:17

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Bet tomēr - kāds ir šķiršanās iemesls un kāpēc mātei tāda vēlme - liegt tikties ar bērnu? Kaut ko jau līdz galam nepastāsti par jūsu attiecībām. Vai psihologa ekspertīze bija, pirms tiesa pieņēma lēmumu liegt tikties?
Pievienots 21. dec 2016 11:08

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Neviena sieviete nelūgs tiesai prasību netuvoties bez iemesla. Tātad ir notikusi vardarbība. Ja tiesa uzskata liecības par patiesām, tad Jūsu argumenti tiesu nav pārliecinājuši. Ja esat pielietojis jebkāda veida vardarbību pret savu bijušo draudzeni, viņas divpadsmitgadīgo meitu vai zīdaini, Jums ir jāievēro tiesas noteiktais aizliegums tuvoties.
Pievienots 21. dec 2016 14:50

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Nasa, zin, it kā jā, bet es zinu vienu traku mātīti, kas aiz atriebības negrib bērnus ar tēvu laist kopā. bet tur tēvs arī vairāk baidās ko darīt nekā gatavs rīkoties. Ja tomēr arī bāriņtiesas lēmums ir šāds, tad nevarētu būt, ka apakšā ir sievišķa neadekvātās emocijas.
Pievienots 21. dec 2016 16:26

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Nu no zila gaisa jau ar meita ar māti nenostātos pret tēvu. Skaidrs,ka kaut kas tur ir,ko vīrietis mums nepasaka. Tik balts un pūkains!Ko tad no tik gādīga tēva bija jāškirās?
Pievienots 26. dec 2016 08:37

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Mātes mēdz bez nopietna iemesla nostēties pret bērnu tēvu - vienkārši, lai atriebtos par savu ievainoto patmīlību. Tās vienkārši manas domas. Varbūt jums vērts izmantot mediāciju?
Pievienots  3. jan 2017 06:55

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Gudrās mātes-diemžēl mans dēls ir miris.Neizturēja šo nenormālo spriedzi.Padomājiet pirms kaut ko tādu nodarāt.
Pievienots  6. jan 2017 19:07

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Ko neizturēja? Attiecības ar savu sievieti? Sapratīšu, ja nevēlēsies atbildēt.
Pievienots  8. jan 2017 08:48

Autors anonīms

Cilvēkiem vispār būtu jādomā vairāk par to, ko viņi dara un vai viņu sirdsapziņa pēc tam izturēs. Vai būs drosme atbildēt par nodarīto... Medaļai ir divas puses. Domājiet arī Jūs.
Pievienots  8. jan 2017 17:54

Autors anonīms

Nu te jau izskatās,ka bija darīšanas ar morāli nestabilu psihi.KO TAD MĒS TĀDU NODARĀM,iNGA?Pasargājam savus bērnus no neadekvāta vīrieša rīcības?
Pievienots 11. jan 2017 09:53

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Neadekvātās Jūs-mans dēls uzlika kaklā cilpu.
Pievienots 27. apr 2017 17:21
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE