Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Ēšana naktīs

Sveikas! Mans dēls ir pusgadu vecs, bet vēl arvien ceļas reizi naktī uzēst (baroju ar pudelīti). Pāris naktis nogulēja līdz 7 rītā, bet pieļauju, ka, tā kā bija apslimis, tas varētu būt bijis zāļu efekts. Teorētiski, ņemot vērā viņa 9kg, viņam būtu jāspēj nogulēt visu nakti bez ēšanas. Pediatrs arī saka, ka tas ir pieradums ne vajadzība. Dažkārt pavadu stundu nomodā nakts vidū viņu mēģinot atkal iemidzināt bez barošanas. Bet tad neizturu un pabaroju, jo negribu pusnakti pavadīt nomodā. 
Kā jūs atradinājāt bērnus no nakts ēšanas?

Ievietots 17. dec 2016 11:04

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Pusgads jau vēl ļoti maziņš. lai arī teorētiski var neēst, vairums bērnu šajā vecumā ēd. Īpaši tāpēc, ka sāk nākt zobi un smaganas niez un sāp, knupis vai pups mazina diskomfortu. Līdz gada vecumam tā tomēr var būt arī fizioloģiska vajadzība pēc ēdiena. Vai jau saņem piebarojumu?
Pievienots 21. dec 2016 11:06

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Jā, viņš ēd augļus un dārzeņus. Pediatrs teica, ka ar nākamo mēnesi jāsāk arī dot vista, tad varbūt sāta saūta saglbāsies ilgāk. Grāmatā, ko lasu par bērnu dzīves pirmo gadu, arī teikts, ka šis ir laiks, kad vajadzētu atmest nakts ēšanu. Un jā, zobi viņam nāk. Droši vien, tas arī ir faktors.
Pievienots 22. dec 2016 14:56

Autors anonīms

Neturies pie grāmatu gudrībām, tās ir teorētiskas. Praksē parasti ir savādāk.
Pievienots 26. dec 2016 07:16

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Mamma bērniņam smaržo pēc piena (un pēc mammas kopumā), tāpēc, ja iespējams, pāris naktis vajadzētu tētim piecelties paucināt bērniņu. Ļoti iespējams, ka bērniņš beigs raudāt jau pēc minūtes, jo nesajutīs pienu. Varbūt man nav taisnība, bet pamēģināt var. Vēl var dot bērnam speciālās putriņas - tās arī ilgāk turās vēderā un ir paredzētas no 6 mēn. vecumā.
Pievienots  4. jan 2017 07:04

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Tā, kā vairs nebaroju viņu pati, bet ar maisījumu no pudelītes, naktī neņemu viņu laukā no gultiņas, baroju caur margām Bet par tām putriņām taisnība - esmu sākusi dot dārzeņu biezeni vakarā un pirms aizmigšanas viņš izēd pudelīti un VOILA! Guļ 7 vai 8 stundas no vietas Un sāku likt drusku lielākas un vairāk uzsūcošas autiņbiksītes uz nakti, tā ka tas arī vairs netraucē miegam. Plus nelieku pa dienu tik bieži gulēt kā agrāk. Nu jau kādas 3 naktis šī sistēma darbojas, jācer tā arī tas turpināsies. Bet paldies par ieteikumiem.
Pievienots  4. jan 2017 11:23

Autors anonīms

Sveika! Mans mazais ar tāpat dara. Viņam gan vēl tikai gads un mēnesis, bet esmu atklājusi veidu kā varu apvienot savu nakts mieru ar viņa ēstgribu. Tas gan nav pats ierastākais un visticamāk pats mīļākais variants,bet mums der. Es laicīgi pirms iešanas gulēt sagatavoju viņam maisījumu pudelītē, pakarstu gan. Un ielieku pudelīti viņam gultiņas pakājē, lai netīšām sev neuzlej. Tad pa nakti viņš pieceļas, padzer pienu un aiziet mierīgi atpakaļ gulēt. Ne čiku, ne grabu un mamma var gulēt!
Pievienots 14. jūn 19:21

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE