Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Co-parenting

Labrīt!

Esmu 34 gadus vecs izskatīgs, izglītots, veselīgs, finansiāli stabils gejs, kurš vēlētos kļūt par tēti vienam vai vairākiem bērniem un piedalīties audzināšanā (co-parenting). Ideālā variantā - tepat Latvijā. Vai kādam zināms, kur vislabāk Latvijā meklēt māmiņas (var būt gan single, gan lesbiešu pāris)? Esmu skatījies vairākos ārzemju forumos, bet meiteņu no Baltijas valstīm tur tikpat kā nav.

Jānis

Ievietots 13. jūl 2016 04:26

Ieraksti komentāru
Secība:

Danna

Lai ko ieteiktu,man netapa skaidrs-vai tu bērnus vēlies ''uztaisīt''un audzināt,vai jau gatavus tikai audzināt?OMG-diez kas tur varētu sanākt?
Pievienots 13. jūl 2016 11:15

Atbildēt komentāram

Anonīms

Esmu gatavs gan radīt bērnu, gan audzināt, būt klāt mammai, kad vien tas nepieciešams - no pirmajām dienām mammas vēderā. Šis ir pasaulē vispārzināms modelis, un man liekas, ka es spētu gan mammai, gan bērnam sniegt vismaz tikpat daudz uzmanības kā tētis, kurš aizgājis no ģimenes vai nodibinājis citu (vai arī bijis spiests aiziet, jo mammai cits partneris, dzīvē visādi gadās), un noteikti vairāk uzmanības, nekā heteroseksuāls vīrietis, kurš "uztaisījis" bērnu un neatzīst to vai slēpj.
Pievienots 13. jūl 2016 11:24

Danna

Par tādu ''pasaulē vispārzināmu modeli''es dzirdu pirmo reizi,piedod manu tumsonību. [lieli smiekli] Ja jau tu mammai un arī bērnam vari sniegt ,kā pats saki ,daudz vairak uzmanības,tad jau tu neesi nekāds gejs.Sievietei bez uzmanības vajag arī vēl daudz ko citu. Tad kādā statusā tādās attiecībās tu sevi iedomājies,tā arī nesapratu?
Pievienots 13. jūl 2016 13:59

JohnB

Reāla iespēja saņemt naudu ir šeit . Man ir bijusi ļoti laba pieredze un noteikti iesaku visiem. Ērti, uzticami un izdevīgi. Labi arī gadījumos, kad ir neregulāri ienākumi.
Pievienots 11. feb 2018 20:17

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE