Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Diskusija ir dzēsta! Varbūt tevi interesē kāda no šīm diskusijām?

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Labdien!Esam diplomu izgatavošanas meklējumos!Gatavojoties bērnu dārza izlaidumam nolēmām mazajiem dāvināt diplomus ar tituliem un tēliem, ar kuriem mazie asociējušies visu bērnu dārza laiku. Taču, lai tie netiktu saplēsti vēl...

Atbildes: 1, Skatījumi: 34, Ievietots: šodien 13:57, pēdējās izmaiņas: šodien 14:06 Lasīt vairāk
  • Esmu brīva auklīte no 28.februāra - 13.Martam.Rīgā. Esmu sertificēta, jauna, enerģiska un ar augstu atbildības sajūtu apveltīta auklīte ar 6 gadu stāžu. Pieredze auklējot bērniņus no 3 mēnešiem līdz 9 gadu vecumam. Ir zināšanas...

Atbildes: 0, Skatījumi: 26, Ievietots: šodien 11:03, pēdējās izmaiņas: šodien 11:03 Lasīt vairāk
  • ​Kredits Piedavat aizdevumus starp ipaši no 2000€ lidz 500.000€ . Es esmu cilveks ar labu moralo raksturu, kas palidz cilvekiem, kam nepieciešama naudas visas pasaules valstis, jo no maniem finanšu aizdevumi. Tatad, ja jums ir nepieciešams...

Atbildes: 0, Skatījumi: 14, Ievietots: vakar 11:18, pēdējās izmaiņas: vakar 11:18 Lasīt vairāk
  • Sveikas māmiņas un arī tēti! Aicinu Jūs uz nesteidzīgu sarunu pie kafijas tases un saldas kūkas, lai kaut uz mirkli atrautos no ikdienas.! Vai ir kāda māmiņa no Smiltenes, Valmieras, Cēsīm, Gulbenes, Alūksnes, Madonas, Balviem vai...

Atbildes: 0, Skatījumi: 81, Ievietots: 18. feb 15:24, pēdējās izmaiņas: 18. feb 15:24 Lasīt vairāk
  • Lūdzu, ierakstiet atsauksmes par šo vecmāti, kurš pie viņas dzemdējus?! Kā pagāja dzemdības?

Atbildes: 0, Skatījumi: 111, Ievietots: 17. feb 09:31, pēdējās izmaiņas: 17. feb 09:31 Lasīt vairāk
  • Sveiki!Zinu, ka šis varbūt nav tas piemērotākais forums, bet mani interesē, kā šeit esošās ģimenes apkopj savu mašīnu?Paši nesen iegādājāmies jaunu spēkratu, bet ir jānopērk ziemas riepas. Kur jūs ieteiktu to darīt?Cik meklēju...

Atbildes: 5, Skatījumi: 3114, Ievietots: 27. sep 2016 06:44, pēdējās izmaiņas: 15. feb 10:10 Lasīt vairāk
  • Labdien!Ļoti noderētu Jūsu palīdzība bakalaura darba izstrādē par pārtikas produktu iepirksānu internetā. Aptaujas aizpildīšana prasīs 5-7 min Jūsu laika.Aizpildot aptauju, Jums ir iespēja piedalīties 25 Eiro dāvanu kartes izlozē no...

Atbildes: 1, Skatījumi: 238, Ievietots: 11. feb 11:53, pēdējās izmaiņas: 15. feb 09:33 Lasīt vairāk
  • Vai grūtnieces drīkst smērēt zirgu ziedi, ja sāp mugura?

Atbildes: 1, Skatījumi: 346, Ievietots: 8. feb 11:55, pēdējās izmaiņas: 15. feb 08:06 Lasīt vairāk
  • Sveiki, kāda ir jūsu attieksme pret astroloģiju un horoskopiem? Esmu šobrīd tādā savas dzīves krustpunktā nonākusi  ka gribētos papētīt savu horoskopu. Vai horoskops tiešām ietekmē tavu dzīvi un no tā var ko iegūt vai mainīt savā...

Atbildes: 0, Skatījumi: 249, Ievietots: 10. feb 16:28, pēdējās izmaiņas: 10. feb 16:28 Lasīt vairāk
  • Sveiki!Man 28.02 beidzas darba līguma saistības. Esmu 13.grūtniecības nedēļā. Darba devējam neko vēl neesmu teikusi par grūtniecību. Jautājums vai darba devējs ir tiesīgs nepagarināt darba līgumu? Un vai man būtu jāinformē darba...

Atbildes: 1, Skatījumi: 316, Ievietots: 9. feb 19:14, pēdējās izmaiņas: 10. feb 13:59 Lasīt vairāk
  • Hello pieredzējušās mammas!Vēršos tieši pie jau pieredzējušajām mammām kuras jau šo ēšanas periodu ir izgājušas un kaut ko apguvušas.Man mājās ir 3 mēnešus jauns pusēns, kurš ir barots ar piena maisījumu, līdz ar to cik zinu...

Atbildes: 0, Skatījumi: 308, Ievietots: 10. feb 13:42, pēdējās izmaiņas: 10. feb 13:42 Lasīt vairāk
  • Sveiciens! Esmu uzturzinātnes studente un veidoju savu maģistra darbu, kurā salīdzināšu uztura paradumus grūtniecēm ar gestācijas diabētu un grūtniecēm, bez tā. :) Bet esmu mazliet strupceļā, jo grūti noķert topošās māmiņas ar...

Atbildes: 0, Skatījumi: 316, Ievietots: 8. feb 12:34, pēdējās izmaiņas: 8. feb 12:34 Lasīt vairāk
  • Sveiki! Šoreiz gribu uzrunāt tās sievietes/meitenes kurām ir svara problēmas-meitenes kurām ir zems,vai pat ļoti zems svars! Lai saprastu par ko runa-iepazīstināšu ar sevi un savu situāciju! Tad nu tā- esmu jaunā māmiņa 30 gadi-augums...

Atbildes: 0, Skatījumi: 331, Ievietots: 8. feb 10:26, pēdējās izmaiņas: 8. feb 10:26 Lasīt vairāk
  • Sveikas meitenes!Situācija šāda. Dzēru kontracepciju, bet paliku stāvoklī. Iespējams, tas notika pirms ziemassvētkiem, jo tad bija vemšana.4. janvārī konstatēju, ka esmu stāvoklī - testā uzrādījās otra svītriņa, ļoti, ļoti...

Atbildes: 0, Skatījumi: 503, Ievietots: 8. feb 08:38, pēdējās izmaiņas: 8. feb 08:38 Lasīt vairāk
  • Sveikas!Esmu 9. nedēļā.   Pie nelabumiem esmu jau pieradusi, bet nu gaidu kad tas viss beigsies  Man ir nestandarta parādības.  Jau vairāk kā mēnesi ir drebuļi, bet bez temperatūras. Tas ir normāli?   Un tāds iekšējs...

Atbildes: 0, Skatījumi: 378, Ievietots: 7. feb 19:09, pēdējās izmaiņas: 7. feb 19:09 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE