Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Ātrie kredīti

Sveiki. Arī man ir gadījies iegrābties ātrajos kredītos, atmaksājamā summa bija uzaugusi ļoti liela un katru mēnesi nomaksājot,  palika tikai iztikai. Paldies dievam, nākošo mēnesi ir pēdējie maksājumi un tad būšu brīva. Ir jau aizmirsies kā ir dzīvot, kad naudiņu var tērēt savām vajadzībām. Taču interesē pāris lietas. Vai es esmu ''melnajā sarakstā'', ja viena kredīta atmaksa notiek caur creditreform? Pareizāk sakot, maksāju uz smscredit kontu, bet parāds ir nodots parādu piedziņai. Ja esmu sarakstā, tad cik ilgi? Man jau pašai liekas, ka esmu, bet aizdomīgi likās, ka kredītdevējs informēja, ka pēc kredītu nomaksas, varēšu atkal aizņemties, bet to gan teica otrs kredītdevējs, pie kura mans parāds netika nodots parādu piedziņai. Man ir divas parādsaistības. Varbūt pastāv iespēja kontus vispār neatgriezeniski dzēst jeb nobloķēt? 

Ievietots 9. mar 2015 08:08

Ieraksti komentāru
Secība:

OSTSEE1

Ja gadās šāda situācija, vajag to pārkreditēt uz patēriņu - būs jūtami mazāki ikmēneša maksājumi. To darīt var šeit -
Pievienots  2. feb 13:22

Atbildēt komentāram

JohnB

Šobrīd viennozīmīgi izdevīgākais variants kā šādās situācijās rīkoties, ir meklēt opcijas šeit - kur tiek piedāvāti dažādi varianti un kokrētajam brīdim labākās likmes.
Pievienots  4. mar 13:53

Kal

Viennozīmīgi labāk izvēlēties zīmolu, kas pie mums ir zinām jau vairāk, kā 10 gadus. Inserviss -
Pievienots 22. mar 19:35

Atbildēt komentāram

Backlinkists

Labi, ka šobrīd kredīti tiek ierobežoti, jo, personīgi man, sanāca problēmas. Būšu tikai priecīgs, ka stāsies spēkā jaunie ātro kredītu likumi! Man pašam palīdzēja google meklējot "apvienot kredītus" - Varbūt noder!
Pievienots  6. dec 09:54

Atbildēt komentāram

Resnais2

Nav ne jausmas
Pievienots  7. dec 14:37

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE