Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Midy

Līdzekļi pret strijām

Sveikas, kādus jūs līdzekļus lietojāt pret strijām? Man ieteica aptiekā nopirkt, ļoti dārgi, bet viena paziņa ieteica vienkārši mitrinošu eļļiņu un teica, ka ar to pašu labi, nav jātērējas. Kāds jūsu viedoklis?Ko pirkāt? Palīdzēja?

Ievietots 27. jūn 2014 21:41

Ieraksti komentāru
Secība:

Gūti pateikt, tas jau no ādas īpatnībām atkarīgs... es šad tad ar kādu mitrinošu eļliņu pasmērēju un viss, nav nevienas strijas, bet nu svars ar tik ap 9kg grutniecibas laikā bij nācis klāt, un 2 ned pēc dzemdībām, biju iepriekšējā svarā, un kādu mēnesi pēc tam derēja visas vecās drēbes Bet nu man liekas, ka tas no ādas elastības atkarīgs, nevis no eļļiņām vai kremiem
Pievienots 27. jūn 2014 22:32

Atbildēt komentāram

ievucis312

Es lietoju drogās nopērkamu speciālu kremu grūtniecēm pret strijām, maksā kaut kur 4 eiro.. kaut gan puncis dikti mazs, bet no strijām pagaidām 27. nedēļā nav ne vēsts
Pievienots 28. jūn 2014 08:48

Atbildēt komentāram

asta e viata

Pamegini nelietot to kremu, redzesi- tapat no strijam ne vests. Nav nauda jatere tadam lietam. Viss atkarigs no adas elastibas. Es nelietoju neko un man nav neviena strija.
Pievienots 28. jūn 2014 11:08

aptauja

ar primo bērnu lietoju visu iespējamo un neiespējamo, dažādos krēmos iztērēju ap 150ls! Ja jūs tagad zinātu kāda man škrobe uz sevi-nauda zemē izmesta,bet strijas no vienas vietas uz dibena, krūtīm., vēdera, nieru rajona utt. Smērējos 2x dienā no ceļgaliem līdz elkoņiem, izņemot krūšu galus! Kā uz 35. nedēļu sāka rasties tā viena pakaļ otrai. Raudi vai dziedi,nekas nelīdzēja! Vēders man bija milzīgs, bet svarā pieņēmos ap 10kg! Ar otro jau vairs nesmērēju neko. Uz tā kvantuma 1 strija vairāk vai mazāk-strapības nekādas!
Pievienots 28. jūn 2014 11:24

Atbildēt komentāram

AstroLauva

Es Tevi tiešām saprotu, varbūt ne tik bieži, bet es arī smērēju visādus krēmus, viss jau bija labi, līdz uz grūtniecības beigām, kā Tev, man pēkšņi saplaisāja strijās viss vēders, tagad gaidu otro, protams smērēju punci, bet tagad pasakām neticu - ja plīst, tad plīst tā āda, neko nepadarīsi, vismaz šoreiz stress un šoks izpaliks . Labi, ja vīrs ir saprotošs . Manām abām māsām (katrai 2 bērni) nav nevienas strijas pēc grūtniecībām, man kaut kā nepaveicās šajā jautājumā. Bet tas jau ir dzīves sīkums
Pievienots 30. sep 2014 07:18
es drogas pirku babydream fuur mama pflegelotion, nebija dargs..kkadi 4eiro..palidz...vsm 38nedela, nav nevienas strijas
Pievienots 28. jūn 2014 12:41

Atbildēt komentāram

Ričī

Es arī lietoju šo pašu produktu tikai eļļiņa man daudz labāk patika..losijons, likās tāds sauss un neefektīvs..ar eļļiņu cita lieta..pašlaik esmu 35 nedēļā un arī nav neviena strija, bet jāpārspļauj par plecu, ko zin kā vēl var būt.. Manuprāt, ka tā smērēšana maz procentus ko ietekmē..ja esi tips kuram tā ādiņa nav tik elestīga arī ar pašu dārgāko krēmu vai eļļu plīsīs tāpat, kā jau iepriekš bija minējusi bija- "aptauja"..tākā tā
Pievienots  2. okt 2014 13:43
Mežonīgi daudz atkatīgs no iedzimtības. Esmu šobrīd grūtniecības tuvu finiša taisnē, mans svara pieaugums ir veseli 20 kg, bet striju nav. Tik vien kā šad tad pasmērēju Natura Siberica ķermeņa sviestu. Mammai arī ne ar vienu bērnu nav bijušas strijas, kaut svara svārstības ap grūtniecībām tāpat viņai bijušas milzīgas - ikreiz pa kādiem 25 kg pieaugusi un pēc tam atgriezusies normālā svarā. Vīra mātei nesen dzima mazulis, viņa man silti rekomendēja Chicco krēmus - ja pirms gadiem 25 manu mīļumu iznēsājot viņa tika pie strijām, tad tagad ar mazo brāli lietojot attiecīgās firmas līdzekļus nekā tamlīdzīga. Ja ir tāda sausā āda kā viņai, varētu būt, ka Chicco krēmi tiešām palīdz.
Pievienots 28. jūn 2014 13:40

Atbildēt komentāram

kurkuma

vari smērēt ko gribi, viss atkarīgs no ādas elastības, es nesmērēju neko un nav nevienas strijas, jāsaka gan, ka liekajā svarā nebiju pieņēmusies, no dzendību nodaļas iznācu ar savu iepriekšējo svaru un drēbēm, domāju, ka strauja pieņemšanās svarā arī to iespaido, jo āda nespēj pielāgoties un stiepties līdzi, tāpēc jau strijas ir visur ne tik uz vēdera.
Pievienots 28. jūn 2014 15:15

Atbildēt komentāram

Midy

Un ko tad darīt, lai tā āda būru elastīga???
Pievienots 28. jūn 2014 16:12

Atbildēt komentāram

aptauja

man ir aizdoma,ka nekas nelīdzēs. tas no sērijas-vai nu ir vai nav!
Pievienots 28. jūn 2014 16:17
Es uskatu, ka lielākā daļa gan ir viens liels reklāmas triks, tāpēc pati neizmetu milzu naudas par šiem krēmiem. Jau no pirmās dienas, kad uzzināju, ka gaidu mazulīti sāku smērēt bubchen baby eļļiņu. katru vakaru pēc dušas ieziežu visu ķermeni un varu teikt, ka man āda ir tiešām mīksta palikusi. kuru katru dienu jādzemdē, bet pfu pfu pfu..strijas nevienas. Protams, tas ir ļoti atkarīgs no tā kāda āda Tev no dabas dota un ja strijām būs lemts būt..tās būs, lai arī cik dārgus krēmus nepirksi.
Pievienots 28. jūn 2014 17:49

Atbildēt komentāram

spy

Mana gadījuma man bija tikkai pāris nelielas strijas uz krūtīm un 3 strijas uz vedera apakšpusē, Laikam jau būs manai ginekoloģītei bijusi taisnība sakot ka vis atkarīgs no ādas, ja ta stiepsies līdzi vederam augot, tad nebūs striju, bet ja ādai tada īpašība nepiemīt, tad var lielot visdargakos līdzeklus pasaule bet vini var arī nepalīdzēt,.
Pievienots 28. jūn 2014 18:01

Atbildēt komentāram

AstroLauva

Pilnīgi piekrītu, var jau mānīt sevi un 35 nedēļā priecāties par skaisto vēderu un tad pēkšņi - viss jau ir noticis - strijas! Iedzimtībai šeit nav nekāda sakara, esmu dzīvs pierādījums. Krēmi nelīdz, diemžēl
Pievienots 30. sep 2014 07:24

Labulabais

Grūtniecības laikā biju pieņēmusies svarā pa 18kg un strijas ir tikai pāris svītriņas uz krūtīm. Tas tiešām atkarīgs no katras ādas tipa.
Pievienots 28. jūn 2014 21:07

Atbildēt komentāram

annapromo

Nepiekritisu-ir daudz kas atkarigs no iedzimtibas-mammai bija, man ir, masai ir-lietoju visu iespejamo pirms dzemdibam un specialas kapsulas pec dzemdibam, nekas nelidzeja-izmetu bargu naudu un viss-bet paris draudzenes- plakans puncis, neviena strija-nelietoja vispar neko. Vienigi ka lidzet fitness, smagi treninji, nostiept vederu plakanu-lidz ar to strijas vairak ta neduras acis
Pievienots 30. sep 2014 11:38
  1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE