Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

zemenite123

Aborts,UK

Labvakar. Kas ir taisiijis abortu Anglijaa,mani interesee,kaa tas notiek un cik aatri tiekt noteikts uz abortu,peec gimenes aarsta apmekleesanas? Ieprieks paldies

Ievietots 26. mai 2014 21:15

Ieraksti komentāru
Secība:

lienuks123

.....
Pievienots 27. mai 2014 12:40

Atbildēt komentāram

lienuks123

Lūdzu nenogalini savu bērniņu, jo var izrādīties, ka viņš būs visvērtīgākais kas tavā dzīvē būs. Un viss pārējais sakārtosies, bet pēc aborta vairs nebūs iespējams neko mainīt, ar so drausmīgo nastu būs jādzīvo visu dzīvi. Liekas varbūt sīkums, bet tas tā nav tā ir vesela cilvēciņa dzīvība un vēl pie tam tava bērniņa.
Pievienots 27. mai 2014 12:45

Atbildēt komentāram

Kellija Ozola

Lienuks, neviens te neprasa padomus vai paturet bernu, bet gan kaa partraukt grutniecibu. Ne vienmer cilveks ir gatavs bernam,nav istais bridis,partneris vai veel kas cits. Zemenite, aizejot pie GP izstasti, ka esi stavokli,bet bernu nevelies paturet, dakteris veiks analizes(asins,uriins) un kad bus sanemusi rezultatus vini tev atzvaniis,lai apstiprinatu,ka esi stavoklii,jeb ne. Tad tev iedos nosutijumu uz tuvejo(jeb attalo,kuru gribi) abortu kliniku. Klinika tev atsutis datumu,kuraa jaierodas. Tas viss aiznems varbut nedelu. Klinika tevi izmekles daktere, noprasis jautajumus,iedos parakstit dokumentus utt. Klinika ir paredzeta tikai abortiem,visas nelaimiigas seed viena telpa un gaida kad tik izsauktas. Vīrs, draugs var nakt lidzi gaidiit. Kad tevi izsauks aizvediis uz operaciju nodalu,nogerbsies,uzvilksi naktskreklu, un driz jau busi uz galda,armedikjiem apkart. Narkoze rokaa un jau guli. Pamodisies lielaa telpa ar daudzam nelaimigajam apkart gultaas. Katrai nelaimigajai blakus seed maasinja,lidz pamosties. Tad masa tevi parbaudis,atnesis teju un cepumus. Kad busi gatava vari doties atpakal uz lielo uzgaidamo telpu, tur ir virtuve,un visam nelaimigajam obligati ir jaapaed. Sanemsi kadas antibiotikas un instrukcijas no maasinjas,tad vari doties majup. Nedaudz sapes, nedaudz asinjos,bet pec divam dienam jau vari doties atpakal uz darbu. Sekss tikai pec menesa,lauj visam sadziit. Un tad domaa par kontracepciju,tabletes var sakt lietot tulinj pec aborta. Kontracepcija UK sievietem ir par brivu,neminstinies un ej pie GP,izvelies piemerotako. Ja esi nolemusi,ka bernu nevelies paturet,tad neklausi gudros,kas liek tev bernu paturet un kaunina. Be gudrajiem tavu dzivi dzivot. Bez kauna sajutas varu pateikt,ka man bija aborts UK (neviens mani nezin,vaards ir mainits),paliku stavoklii no melnadaina Anglijas pilsona,vins nepelnija daudz,es nebiju gatava bernam,turklat melnam pilnigi noteikti ne, tapec veicu abortu. Neko nenozeloju, nekadas vainas apzinas nav, auglim bija tikai 9 nedeljas, nekad nedomaju kaa butu bijis ja bernu paturetu. Nu man ir citas attiecibas,briniskigs virietis, nolemam ka velamies berninu,stavokli paliku 2 men laika pec tabletes nelietošanas, nekadu komplikaciju ne grutniecibas laika,ne dzemdibas. Nu jau man ir nepilnu gadu veca,vesela,skaista meitina. Nu un ka man bija aborts 4 gadus pirms tam? Taa tam bija jaabuut.
Pievienots 27. mai 2014 13:14

Atbildēt komentāram

aptauja

Ja bērna nogalināšana ir t ik vien kā "pārtraukt grūtniecību", tad kāpēc jāšķir laulības? Lai dominējošais cilvēks attiecībās otru vnk nogalina. Būs mazāka ķēpa ar papīriem!
Pievienots 27. mai 2014 14:08

Fifi ForgetMeNot

Nu loti amerikaanu stilaa - par savaam nepilniibaam nekautreejas, bet tiesi otraadi - lepojaas ar taam.
Pievienots 27. mai 2014 16:28

lienuks123

Priecājos, ka tev viss beidzās laimīgi, bet tā arī var nebūt, mana draudzene visu mužu sev to nevar piedot , no tā cieš viņa pati, bērni, vīrs. Un citai vairs vispār nevar būt bērnu. No apziņas to nekad nevar izdzēst, vienīgi tikai tad ja cilvēka sirds ir nocietinājusies. Tad varētu būt ka ir vienalga. Es nevienam neuzspiežu neko. Ja šeit tiek uzdots jautājums, katram ir tiesības izteikt domas. Es nenosodu, bet bez emocijaam šo nevaru palaist vienkārši garām.
Pievienots 27. mai 2014 14:15

Atbildēt komentāram

Danna

Ja tā ir tava pirmā grūtniecība un pirmais aborts-ieteiktu ĻOTI PADOMāT,pirms izšķiries par liktenīgo soli. Es arī zinu diezgan daudz sieviešu,kam pirmais aborts laupījis iespēju kļūt par mātēm,tagad uz vecumdienām tikai suņi jāmīl un jāstaigina,jo nav ne bērnu ,ne mazbērnu-vienas. Kellija Ozola ļoti detalizēti aprakstījusi savu pieredzi abortu veikšanā UK,bet ja jau tā mudini autori neklausīties nekādos padomos,kāpēc n-tās vietās tās sievietes sauc par NELAIMīGAJāM ???Var domāt,ka apraksti TIKpozitīvu pieredzi,kas neatstāj nekādas sekas,viss kārtībā,nav nekādu seku.Zini,bet sekas būs vienalga,jo cilvēka dzīve ir atkarīga no IZVēLES.
Pievienots 28. mai 2014 05:53

Atbildēt komentāram

saulux12345678

Vai Tev izdevās UK veikt abortu?
Pievienots  5. feb 2015 05:57

Atbildēt komentāram

Diāna***

Bērniņš tas ir dzīves lielākais dārgums. Šis bērniņš nav tāpat vien radies tevī, viņš zin, ka ir Tev vajadzīgs. Netaisi abortu dēļ kādām lietām...tev pēctam būs grūti. Mana krustmāte izdarīja tieši šo kļūdu-abortu un tagad to nožēlo jo kā paliek stāvoklī tā bērniņš izkrīt cauri ar spontāno abortu un tā jau 8 reizes ir noticis, ginekaloģe pateica - vainīgs ir aborts ko esi veikusi. Protams tu darīsi kā pati vēlēsies, bet atceries par nākotnes sekām Esi prātīga ar lēmumu.
Pievienots  8. feb 2015 05:04

Atbildēt komentāram

kikiii23

sveiki,gribeju pajautat kellijai,pa abortu uk,jaa esu no irijaas,es varu aizbraukt pieteikties uz angliju pie ginekologaa lai uztaisitu abortu?jo Iirijaa ir aizliegts taisit abortu
Pievienots 26. jūl 10:03

Atbildēt komentāram

Violetaa_Orhideja

Aborts ir slepkavība un apzināti uz sevis uzņemties slepkavības karmu, ir neprāts. Bērna iemiesošanās ir vislielākā Dieva dāvana, un mūsdienās Dievs tiešām šo dāvanu visiem nedāvina, tāpēc kļūst bēdīgi apzināties, ka kāds šo dāvanu nenovērtē. Dzīvē patiešām ir visādas situācijas, bet labāk ir bērnu piedzemdēt un atdot adopcijai ģimenei, kura netiek pie bērna, bet to ļoti vēlas, nekā noslepkavot mazo dzīvībiņu, veicot abortu. Lai ko man stāstītu par sarežģītām dzīves situācijām vai gados jaunām māmiņām, es nerekomendēšu veikt abortu, jo tā ir slepkavība, kas būs jāizpērk šajā vai kādā no nākamajām dzīvēm, kad noslepkavos tevi vai tev mīļus cilvēkus. Gudrs ir cilvēks, kas domā ne tikai par šo dzīvi, bet arī par to, kas viņu sagaida nākamajās dzīvēs. Gudrs ir cilvēks, kas cenšas izprast savu karmu un ar pazemību, pareizām izvēlēm un lūgšanām pamazām to dzēš.
Pievienots 31. jūl 15:34

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE