Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Ārprāts, es esmu zaudējis brālēnu!

Prātvēders Raivo iesteidzas istabā, kur mamma apstrādā nupat iegūto skrambu uz brālēna rociņas. Līdzjūtīgi apvaicājas, vai viņš atkal varēs iet ārā un nesagaidījis atbildi traģiskā balsī paziņo: "Ārprāts, es esmu zaudējis brālēnu!" Piedalies SEPTEMBRA joku konkursā! Balva - 70,00 EUR vērtībā "Fantasy Park" piedāvā 12 jau

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērns

podinmaciba

manai meitinai ir 1gads un 3menesi,censos macit vinas uz podinu,itka iet un kautko izdara podina,bet ne lidz galam,kad uzvelk pamperu vai bikses,tad atkal vinas ir slapjas.varbut kads var padalities sava pieredze,ka iemacit berninam izdarit lidz galam visu podina,nevis bikses.ludzu palidziet!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ievietots 16. Jun 2009 09:55

Ieraksti komentāru
Secība:

nez, es saja vecuma vnk vedu sev lidzi uz tualeti. Intereses pec ari maza sedas uz sava podina, spelejam ka spiesanas speli podina. galvenais, lai nav ar varu, bet ar interesi. protms, kadu laiku nekas man nesanaca, bet tagad jau sen maza prasa pati uz podina. tagad ir 1,8g.
Pievienots 16. Jun 2009 11:19

Atbildēt komentāram

varbūt izdara līdz galam, tikai nākamā reize ir ātrāk nekā domā
Pievienots 16. Jun 2009 13:13

Atbildēt komentāram

Manai meitiņai arī ir 1gads un trīs mēneši, arī mums neizdodas nekas ar to podiņu-ar pamperu viņa labprāt sēž uz poda, bet tiklīdz pampers novilkts un es uzsēdinu uz poda-tā kliedz kā traka. Es jau gaidu siltāku laiku-tad varēsim laukā iet bez pamperiem un arī pa māju bez-un redzēs ko viņa teiks par slapjām biksēm
Pievienots 16. Jun 2009 13:20

Atbildēt komentāram

man vina neko nesaka par slapjam biksem,laikam labi jutas
Pievienots 16. Jun 2009 13:31
Bet domāju ja ilgāk būtu jāstaigā ar slapjām diez vai patiktu. Taču mana mazā pat nesaprot ka tu tek ārā-viņa tik pārkāpj pāri tai peļķei un viss
Pievienots 16. Jun 2009 13:34

LAPAS KARTE