Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

dzimšanas dienas dāvana!

Sveikas mammas un tēti. Vai kāds lūdzu varētu ieteikt ko lai dāvina meitņai uz gadiņa dzimšanas dienu? Man nav pilnīgi nekādu ideju, jo mazā jau stigā tādēļ manas iepriekšējās ieceres atkrīt! lūdzu palīdziet ar padomiem!

Ievietots 8. jan 2014 15:27

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Ssuupuljzirdzinju vai jeb ko citu.Tikai skaties,lai tas beernam nodereetu tiessaam arii attiistiibai u.tt,jo savaadaak no pieredzes,sapeerku meitinnai mantas,vinnai tagad drusku paari gadam,arii staigaa,un vinnai vinnai interesee tikai uz mirkljiem,un tad paarsvaraa daudza vinjas,meetaa u.tt .Vairaak lien pie visa taa,ko nedriikst.Pie datora,televizora u.tt ssajaa vecumaa mazajiem taas mantas ko vinniem sapeerkam,sadaavinaam ir vairaak muusu passu priekam ne vinniembet es jau arii sso neieveeroju,un ik pa laikam sapeerku ko,vai vajag vai nevajagpBet veel no taadiem siikumiem,ja jau mazaa staigaa var nopirkt taadas velkamas rotallietas,kur galaa piiliite vai cits zveerinnss,mazajiem dikti patiik.
Pievienots  8. jan 2014 15:34

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Piedzīvojumu dāvanas -
Pievienots  5. okt 05:04

Autors anonīms

Mums mazajam uz gadiņu uzdāvināja to mašīnu ar ko pats stumies uz priekšu, dikti patika, tikai tas ka mums dzimšanas diena bija vasarā un tad varēja iet ārā... Vēl mums uzdāvināja LegoDublo un tādu palikni koka , kur ir mietiņi uz augšu un tas tev jāuzliek virsū visāda izmēra un krāsu klucīši uz tiem stabiņiem... ar tām mantām gan mazais sāka spēlēties tikai kad gadam jau pāri bija, bet dikti patīk, īpaši ja kāds no vecākiem sēž kopā ar mazo un spēlējas... vēl ir visāda veida vilciņi, kur , piemēram, bizbizmārītes pa iekšu skrien , vai kādi delfīni peld... nu kaut kas tāds mums vēl patīkas..
Pievienots  8. jan 2014 18:22

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Mēs vecākajai meitai uzdāvinājām vilcienu,ar ragiem un vagonu uz kura var sēdēt!Tur bija arī dažādas spēlītes tam vilcienam!
Pievienots  8. jan 2014 18:42

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Es ieteiktu šūpuļzirdziņu vai lielu mīksto mantiņu... mana meitiņa jau no pus gadiņa mīksto lielo sunīti ņem blakus gultiņā, tā viņa vieglāk aizmieg... Bez tā viņapat čučēt vairs iet negrib... Šūpuļzirdziņu arī ļoti labprāt viņa izmanto... Viņa pati nedēļas laikā iemācījās uz viņa šūpotis un uzkāpt, bez palīdzības.
Pievienots  8. jan 2014 21:57

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Sveiki! uz šādu vecumu var arī dažādas attīstošās rotaļlietas dāvināt, piemēram, dažādas puzles, kur figūriņas jāieliek atbilstošā vietā...kubus, kurus var krāmēt vienu uz otra, vai kādu attīstošo piramīdu. Es, piemēram, nesen iepirkos Rotaļnīcā, tāds mazs veikaliņš, kur ir rotaļlietas no Francijas. Biju izbrīnita par šo veikaliņu, jo biju tajā pirmo reizi un biju sajūsma, jo rotaļlietas ir ļoti kvalitatīvas un ar interesantu dizainu, ne tā kā citur. Vismaz kaut kas savādāks. Ir arī mājas lapa , kur var arī pasūtīt rotaļlietas. Ā, veikaliņš atrodas uz Martas ielas 9, ja nu gadījumā sanāk tur pabūt... netālu no Barona centra.
Pievienots  9. jan 2014 12:04

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE