Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Murrraaaa

Vibrators

Mes ar draugu nolemam nopirkt man Vibratoru,lai ievestu kko jaunu musu gultas dzive
Bet man nekad nebija ar to darishana
Tpc nezinu pec kadam kriterijam man vibratoru pirkt 
Varbut kada var padalities?Kas janem vera Vibratoru perkot?

Ievietots 6. sep 2013 12:17

Ieraksti komentāru
Secība:

Gabucitis...

Ja esi nolemusi vinu pirkt veikala, nevis interneta, tad tur bus zinosa pardeveja, kas tev visu siki un skaidri izstastis. Mes ar draugu aizgajam kopa, no sakuma bij ta neerti, bet pardeveja bij loti laipna un atsauciga, beigas tur pavadijam gandriz stundu, jo bij diezgan interesanti, lidz ar pardevejas palidzibu atradam to ko meklejam. Gan par izmeriem pastastija, ka pareizi vinu lietos, ka kopt, kadas smerites vajag labakam rezultatam utt.
Pievienots  6. sep 2013 14:58

Atbildēt komentāram

Leisy

Sveika. Skaties lai izmërs nepärsniedz Tava vïriesa lepnuma izmëru.
Pievienots  6. sep 2013 17:14

Atbildēt komentāram

daaadee

Ja pērc,tad pērc silikona vibratoru , vai gumijas kas būs ērts,jo pārējie ir galīgi garām,diezgan nejaukas sajūtas viņu lietojot !
Pievienots  6. sep 2013 17:24

Atbildēt komentāram

mady

Kas vainas burkāniņam vai gurķītim? Priekškam jātērē nezcik tur tos Ls ja var paņemt gurķīti vai burkāniņu! Labāk jau gurķīti jo viņš tād
Pievienots  6. sep 2013 17:28

Atbildēt komentāram

AGENT_69

Stubby musuprat ir lieliska rotallieta un vibrators sad un tad tiesam ir lielisks veids kaa abiem atraisities, izklaideties un radit patikamas sajutas.
Pievienots 11. sep 2013 15:45

Atbildēt komentāram

MewPew

Ja tas ir tavs pirmais vibrators ko tu pērc, es ieteiktu kaut ko mazāku man draudzene nopirka vibratoru kuram regulējās ātrumi un ļoti labi par vinu atsaucās. vina nopirka par 9.99 caur perkamkopa.lv portālu
Pievienots 22. sep 2014 20:56

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE