Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Autors anonīms

Davana virietim

Tas ir muzigi smagais jautajums, ko davinat savam miljotajam virietim. Varbut kads var padalities ar interesantam idejam, ko pasas esat davinajusas. Un viriesi - ko Jus labprat sanemtu....

Ievietots 28. mai 2009 10:14

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

Es uzdāvinaju solārija abonamentru, dārgu viskiju, pulksteni, arī visādas apdrukātas mantas!! Ar vīriešu dāanām ir rūti, vieglāk dāvanu karti uzdāvināt!!!
Pievienots 28. mai 2009 16:13

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Piedzīvojumu dāvanas -
Pievienots  5. okt 05:04

Autors anonīms

Tas ir ļoti vienkārši - vajag uzdāvināt kaut ko, kam ir gaismiņa(s) un/vai podziņa(s) un prieks garantēts!
Pievienots 28. mai 2009 16:21

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Vēl var dāvināt kādu no lietām, kas vīrietim jau ir, bet kam viņš nav pievērsis uzmanību, tāpēc nopircis kaut ko lētu un nožēlojamu - uzdāvināt vietā tieši to pašu, tikai dārgu un kvalitatīvu mantu. Piemēram, veco padomju lietussargu aizvietot ar klasisku, nopietnu lietussargu. Vai vecās, čerkstošās skaņu aparatūras vietā nopirkt jaunu Vai saplīsušos cimdus nomainīt ar ādas cimdiem. Ja vīrietim ir hobijs, tad vispār nulle problēmu, tikai jāatrod zinošs pārdevējs, kas ieteiks labāko, piemēram, vizuli.

Protams, es neapgalvoju, ka mans ieteikums ir universāls, dāvanu padarīšana ir subjektīva lieta.
Pievienots 28. mai 2009 16:31

Autors anonīms

Es parasti tieku pie taadaam daavanaam, kas vinjam pasham interesee... Tad nu pazuud veelme mekleet kaut ko "iipashu" vinjam.  

Aivara teiktajaa ir patiesiiba!
Pievienots 29. mai 2009 03:58

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

šeit vienmēr kaut ko foršu var atrast
Pievienots  3. feb 2011 11:49

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Zini kaa ir,ka saja pat eka otraja stava ir ideala vieta,kur iegadaties jaukas davanas gan virietim,gan sievietei,gan visiem visiem uz pasaules...
Pievienots  3. feb 2011 18:39

Autors anonīms

nē, kaut ko foršu un iepriekš neredzētu var atrast te

un
(patlaban gan nez kāpēc neveras vaļā... )
Pievienots  3. feb 2011 12:09

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Domāju katrs vīrietis novērtētu šo: uz savas rokas.
Pievienots 13. apr 2015 15:28

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

kāda laba prece no veikala
Pievienots 28. jūl 2016 14:18

Autors anonīms

es ieteikti kko no tejienes --
Pievienots 28. jūl 2016 14:14

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Pievienots 28. jūl 2016 14:16

Atbildēt komentāram