Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Drebes interneta-kur?

Sveikas.Kur jus perkat drebes?Man nepatik tirgus drebes un firmas veikali ar skiet par dargu.Varbut kada zin kadu labu internet veikalu.

Ievietots 25. jūn 2013 10:39

Ieraksti komentāru
Secība:

maaaama

man ļoti patik šī lapa..
Pievienots 25. jūn 2013 15:22

Atbildēt komentāram

Kikimonc

Tajā lapā nu gan ir pēdīgie mēsli, labāk palasīt atsauksmes pirms pirkt tur.
Pievienots 25. jūn 2013 19:12

kirta

Pievienots 26. jūn 2017 05:10

lendete

Man patīk var atrast diezgan lētus apģērbus
Pievienots  4. okt 2018 06:30

maaaama

tas ja domaa berniem..
Pievienots 25. jūn 2013 15:23

Atbildēt komentāram

Kiika1987

Labdien! Esmu izveidojusi savu interneta veikalu , kur tirgoju mazo bērnu apģērbus, kas ražoti Bulgārijā. Trinitti ražotājs, par saprātīgām naudiņām.
Pievienots 18. apr 2015 13:19

Atbildēt komentāram

Zirnekliene

Ir dažas lietas kas ieinteresēja bet ieraugot sūtīšanas cenas... gribēšana pārgāja.
Pievienots 20. apr 2015 14:14

taisnība

man gan liekas, ka pasūtīšanas cena ļoti laba.
Pievienots  3. mai 2015 15:15

Čiepačiepa

Noteikti varu ieteikt bērnu internetveikalu ar ļoti plašu produktu izvēli, ar lētām cenām un galvenais, ka šajā internetveikalā var iegādāties plašu piedāvājumu ar multfilmu varoņu produktiem- gan apģērbu, apavus, gultas veļu, trauku piederumus, somas utt ko bērni gribēs ar lielāko prieku. Šajā internetveikalā iegādājos Peppa Pig pidžamu un gumijas zābakus ar gaismiņām savai 2 gadus jaunai meitiņai un viņa bija tik pārlaimīga, ka no rīta pieceļoties negrib vilkt nost pidžamu. Un laukā ejot grib vilkt tikai gumijas zābakus, jo liels prieks, ka var staigāt un mirgo lampiņas zābaku apakšā. Iesaku visiem apmeklēt šo bērnu produktu internetveikalu
Pievienots  8. apr 2018 15:06

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE