Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Vīrs... Kāds vīrs? Sniegavīrs?

Dodamies ar meitiņu (3 gadi) mājās no bērnudārza. Audzinātāja arī iet mājās, bet aiziet uz otru pusi. Meita prasa: "Kāpēc viņa aizgāja uz to pusi? " Es saku: "Nu, viņai jātiek uz mājām. Tur varbūt būs autobuss vai vīrs viņu ar mašīnu paņems un abi brauks kopā mājās." Meita klusē, domā un tad prasa: "Vīrs? Kāds vīrs? Sniegavīrs? "

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Kadensa

Izmisums.

Sveicinati.Rakstu so tapec,ka esmu izmisuma.Man ir berns(7g),kurs aug bez teva.Es dzivoju kopa ar savu mati un vecmaminu.Es stradaju profesija kur katru dienu uz darbu naku ka uz katorgu jo mans darbs ir emocionali loooti gruts.Es ari macos.Ta ka agrak man bija svarigakas lietas par skolu,tad es macos maksas grupa.Man ir ari krediti,tapec studejoso kreditu nepieskira.Par macibam maksaju pati,tacu darba sanemu tikai ls 200.Nomaksajot visus maksajumus-krediti,internets,telefons,macibu maksa,maksa par dela bernudarzu(septembri bus skola),pari man paliek apm.ls 50 ko 2 cilvekiem uz visu men.dzivot.Saprotu,ka bez vecaku(mana mate nekur nestrada,tapec paliek vecmamina)palidzibas es sen jau butu uztaisijusi pasnavibu,jo netiktu ar visu gala.Bet manai vecmaminai ir loooti smags raksturs tadel dzive ar vinas un vinas palidzibas izmantosana ir elle ar kuru esmu spiesta saskarties dienu no dienas jo vinas hobijs ir terorizet mani un tagad ari manu delu-iznemot partiku no ledusskapja,noslepjot un nedodot.Si iemesla del cies ari mans dels.Mani nervi jau ta ir nospriegoti un kad viss sakapis par meru,tad iet vala.Musu majas policija viesojusies vismaz reizes 3 tiesi si iemesla pec un redzot manu situaciju ieteica krizes centra pakalpojumus.Tacu ja es ietu uz krizes centru lugt palidzibu,no macibam man butu jaatsakas jo vajag tacu naudu par ko dzivot.Tas nozime vel gadu desmitiem ilgu vergosanu profesija kur sobrid stradaju.Un to nu es neizturesu jo mani no depresijas un jau ieprieks minetas mulkibas attur tiesi macisanas un apzina ka iegusu izglitibu un lidz ar to labak apmaksatu profesiju.Partraukt macibas man nozime zaudet jebkadu ceribu.Bet ar vecmaminu esmu pulejusies sadzivot,tacu vinas galvenais merkis ir kaitet man par katru cenu,ieriebt un vispar izdzivot mani lauka.Es jutu ka driz man atkal mers bus pilns...nu nevaru,nesanak man ar vinas sadzivot.Katra diena ir elle man,tacu pats galvenais,ka no ta loti cies mans berns.Es gribu to visu mainit,tacu nevelos partraukt macibas.Ludzu iesakiet man kaut ko.

Ievietots 9. Jun 2013 12:07

Ieraksti komentāru
Secība:

Kadensa

Mans merkis vienkarsi ir stradat patikamaka darba vieta,kur varetu teikt,ka uz darbu naku ka uz svetkiem,veseli nervi gan man,gan manam delam,pasai savs miteklitis(kaut vai irets).Vairak man neko ari nevajag.
Pievienots  9. Jun 2013 12:15

Atbildēt komentāram

Mammucis..

Padsmit gados partiku slepa mana audzumate.Viena esmu dzivojusi ar cetriem berniem un stradajusi,dzivojusi vienistabas socialaja dzivokliti(kuru ari tu varetu iet un paprasit)36kvm kopeja uz visu stavu tualete...Man nebija kas skatas mazos kad bija jaiet uz darbu,kad vini slimoja un mums pec visa nomaksas palika essanai(par apgerbu nemaz nerunasim gaju uz bezmaksas humpalam reizi nedela un drebes labu labas dabujam)40-60Ls menesi uz pieciem cilvekiem.Ka man bija dzivot nebija jautri nu nemaz nebija.Aizmet lepnumu sturi un ej uz socialas palidzibas departamentu stasti situaciju lai pieskir maznodrosinato statusu,raksti iesniegumu uz savu socialo dzivokliti.Ja rajons,kaimini varetu but pamatiga fuuuiiii limeni bet tas bus tavs nebusi atkariga no niknas vecmaminas.Ja es ar cetriem tolaik berniem vareju tada veida izdzivot tad domaju ka ar vienu tu varetu vieglak tikt gala.Tagad gan man ir sesi berni vecakajam jau 15 un jaunakajam 2g4menesi.Divus menesus pirms jaunaka puikas dzimsanas aizbraucu prom no Latvijas jo tada nabadziba man jau apnika-strada ka vergs bet naudu tapat neredzi.Neko no manis teikta neuztver ka apvainojumu vai parmetumu tas ta nav!!!!Tik ieteikums-met to lepnumu pie malas un sava bernina del ej ludz palidzibu ja nevelies sabojat vinam nervus jo redzot to visu ikdiena vins dabu moralo traumu.Man ir nezeliga dzives pieredze ko nevienai sievietei nenovelu...P.S.Ja velies varu konkretak so to pastastit ka man gajis ir pedejos 10-11 gadus tad tu sapratisi no kadiem drausmigiem mesliem var izlist ari ar mazuli pie rokas,bet tad raksti privati.Kaut kas no mana stasta noteikti noderes.... 
Pievienots  9. Jun 2013 13:50

Zemniece

Nevaru neko citu ieteikt kā centies atrast citu darbu un īrē atsevišķu istabiņu pie svešiem,jo savējie Tev neko labu nedos! Saņemies un rīkojies! Nekautrējies lūgt palīdzību pašvaldībā! Dzīvo ar domu par nākotni,bērnu un izturi šo grūto posmu! Veiksmi un ticību!
Pievienots  9. Jun 2013 13:44

Atbildēt komentāram

Kadensa

Es labprat iretu,tacu nav par ko.Man nav kas man varetu dot naudu irei.Ar pasas finansem man nepietiek.Ja man nevajadzetu maksat par uzturesanos krizes centra,es labprat dotos uz turieni.
Pievienots  9. Jun 2013 14:09

mazina111

Manā dzīvē arī bija kritisks brīdis, ka bija jādodas uz krīzes centru... Man par to naudu neprasīja. Cik zinu bez maksas var dzīvot 3-6 mēnešus krīzes centrā.(visiem sociālais dienests visu atmaksā) Tas būtu laiks kāmēr tev palīdzētu atrast dzīvokli (īrēt) saprotu ka tev nepietiek naudas īrēt, bet ej un cīnies sava bērna dēļ, socīņos ir tāds pakalpojums ka atmaksā visus komunālos maksājumus līdz 150 ls mēnesī (ja dzīvo un esi pierakstīta Rīgā, citās pilsētās tādas peivilēģijas nav) Katrā ziņā krīzes centrā tev palīdzēs to visu nokārtot ātrāk, kā arī alimentus bērniņam tie ir 40 ls manu prāt tā arī ir laba naudiņa tev šajā dzīves posmā. Nekaunējies, eij uz krīzes centru, sociālo dienestu un prasi palīdzību izmanto visu ko vien no valsts var ņemt.
Turies - Lai veicas!
Pievienots  9. Jun 2013 15:17

Kadensa

Es labprat atrakstitu privati,tacu uz kurieni?Un vai tad par komunalo dzivokli nav jamaksa nekas?Domats par gazi,elektribu u.t.t.?Ja ir,tad man esanai nepaliktu vispar ne santima.Par.arzemem-es ari brauksu prom pec 3 gadiem,kad pabeigsu macibas.Ir jau sarunats,bet jautajums ko man tos 3g iesakt?Par darbu-esmu.sarunajusi vietu citur-bet alga ta pati minimala.Par to,ja man pasai jamaksa ari par dzivokli kaut vai komunalos maksajumus,man pari nepaliek ne santima.Prasit trucigo izzinu-es jau labprat,tacu kopa ar naudu,ko man suta katru menesi uzturlidzeklu garantijas fonds,man sanak uz cilveku no ls 120-ls 130...Tas jau ka jaapmaksa macibas un.krediti nevienam jau neintereses.Jo maksimali vajadzeja,ja nemaldos,tad but ls.90 uz cilveku ienakumiem...

Pievienots  9. Jun 2013 14:05

Atbildēt komentāram

mila mamma

brauc prom no latvijas. sakarto savu dzivi. pabeigsi vel savu skolu un beigas darbu nedabusi. aizbrauksi uz citu valsti un vel butu jakarto citi sertifikati,lai varetu stradat. un atkal busi taja pasa riteni. brauc prom,atrod darbu taja pasa fabrika uz linijas un lenam iekarto savu dzivi. paklausi un brauc prom. es ari macijos,piedzima mazulis,aizbraucu prom un neesmu nevienu bridi to  nozelojusi. bernam ir viss ko velas - mantas,vienmer paedis,to kas vinam garso,labas drebes. pati ari esm laimiga jo nav jaskaita santimi,jadoma ka menesa beigas pardzivot,ko est n par skaistumaa lietam vispar latvija vareju aizmirst. brauc prom,nav ko kaveties. un berns bus priecigaks. dari to berna del.
Pievienots  9. Jun 2013 15:42

Līga Līga

piekrītu šim komentāram, jo ārzemēs Lv izglītību neņem vērā, visi sertifikāti ir jākārto par jaunu, tad jau loģiskāk uzreiz studēt ārzemēs, nekā studēt Lv un pēc tam ārzemēs atkal to pašu... Turklāt ārzemēs arī var dabūt studiju kredītus un studējošo kredītus. 
Pievienots  9. Jun 2013 16:25

Mammucis..

...... jo ārzemēs Lv izglītību neņem vērā, visi sertifikāti ir jākārto par jaunu, tad jau loģiskāk uzreiz studēt ārzemēs, nekā studēt Lv un pēc tam ārzemēs atkal to pašu... Turklāt ārzemēs arī var dabūt studiju kredītus un studējošo kredītus. 
   100%tev taisniba,Līga Līga!!!Pati ar to saskaros un tagad domaju ka vajadzes rudeni iet pamacities uz koledzu jo citadi bez vietejas izglitibas labu darbu nedabut a visu laiku sedet kada fabrika arii neskiet vilinosi.Laidies tik prom ja ir iespeja un atri!!!
Pievienots  9. Jun 2013 16:47

sisiite27

miilaa meitene..kaadi tev veel triis gadi..ko tu gaidi, lai beerns tevi beigaas ieniistu ,ka buusi sacakareejusi vinjam dziivi, no saviem stresiem..prom jau tagad uz arzemeem..ko tu veel gaidi, tu domaa taa tava krutaa izgliitiiba anglija vai kur brauksi buus baigi deriigaa..nee tak, tapat sakuumaa stradaasi fabrikaa..iestradaasies un tad vareesi turpinaat anglija, da jebkur savu izgliitiibu, sobriid tak svariigs ir tavs beerns, un lai tavs berns nezaudee maati..
nesparotu ko tu gaidi, ja tev jau vieta garanteeta arzemees..PROM, tu dzirdi ko saku tev, prom, necakaree sev dziivi, brauc jau tagad, kameer veel anglijaa laiz ieksaa iebrauceejus..ceru,ka uzklausiisi ko saku tev...
man arii pameta viirs ar 10 menesus vecu meitinju un mani ienakumi bija beernu nauda, un peec tam bezadrbnieka pabalsts..kopaa tie bija 100ls meenesi,. kaa man bija izdziivot ar so naudu, ja mans braalis nemaksaatu par komunaaliem utt, sen jau buutu uz ielas..straadaat iet man nebija izdeviigi jo 120ls menesii buutu nopelniijusi algu un noteikti vairaak kaa 100 buutu auklei atdevusi..bet veelaak peec vairaak kaa pusgada atradu viirieti un taa jau esam vairaak ka 6 gadus kopaa un mums ir veel viens beerninjs..esam anglijaa, un esam kaut cik laimiigi, lai es atgrieztos latvijaa un dziivotu pa 200ls menesii..kamoon, ka tas ir iespeejams..

LUUDZU UZKLAUSI MANI ...BRAUC PROM UZ AARZEMEEM...BRAUC meitene, tu buusu laimiiga..necakaree praatu sev un beernam
Pievienots  9. Jun 2013 14:23

Atbildēt komentāram

Kadensa

Sertifikats kuru iegusu pec macibam bus derigs ari taja valsti,tapat ka visur citur.Es jau labprat brauktu,bet bez si sertifikata mani nekur nenems.Seit neiet runa par darbu fabrikas,bet gan darbu slimnica un sertifikatu,kas apstiprina,ka man ir mediciniska izglitiba.
Pievienots  9. Jun 2013 14:38

woo

Kadensa, pēc draugu pieredzes es tev iesaku doties uz ārzemēm. Lai arī ir rakstīts, ka izglītības dokumenti der arī ārzemēs, praksē ir citādāk. kaut vai tie paši angļi - viņi dod priekšroku UK iegūtai izglītībai un visdrīzāk tavs LV iegūtais dokuments un izglītība būs kaķim zem astes. Jā, 99%, ka sākumā tev būs jāstrādā fabrikā, bet tas ir normāli sākt no apakšas.  Ja valodu zini un uz mutes neesi kritusi, esi apņēmīga, ir motivācija un vaŗēšana, tad tik uz priekšu. parakājies pa internetu, varbūt atrodi ko piemērotu. Varbūt ārzemēs ir draugi/radi/paziņas, kuri varētu vismaz informēt tevi, kas un kā. nepadodies! 
Pievienots  9. Jun 2013 15:03

Variācija

Es arī domāju,ka labāk doties projām,ja ir tāda iespēja. Pat,ja jāstrādā fabrikā,tas nav nekāds kauns! Toties par to Tu varēsi atļauties dzīvot.
Saprotams,ka gribās diplomu,māju,darbu,naudu,un neatkarību,bet dzīve ir dzīve,un visu vienmēr nevar dabūt.Tad nu ir jāizvēlas,kas ir svarīgāk-mocīties sertifikāta dēļ (par ko nekad nevari būt drošs,ka tiešām tas ir to vērts),vai nodrošināt sev un bērnam cilvēka cienīgus apstākļus.Tas man atgādina to stāstu par to-pacietīšos,pataupīšu-pēc tam kaut kad noderēs,bet tas ''kaut kad''var arī nekad nepienākt,jādzīvo ir tagad! Tu nevari būt droša,ka pēc trim gadiem viss būs tā,kā Tu tagad iedomājies.Nezinu,vai kāds dokuments ir bērna un savu ciešanu vērts,tiešām nezinu.
Bet katram sava izvēle-lai veicas!
Pievienots  9. Jun 2013 15:21

Līga Līga

Par kuru valsti diskusijas autore raksta? Ja domā par Uk, tad te visi Lv diplomi un sertifikāti ir overseas education un kursi ir jāiet par jaunu, lai nokārtotu UK sertifikātus. Man arī Lv universitātē teica, ka mans diploms būs derīgs visā EU, teorētiski tas tā varbūt arī ir, bet praksē tas nedarbojas, viņi pasaka - ok, nu, ir tev tas diploms, bet tas ir overseas un mēs to neņemam pretī, mums vajag tikai UK... Ja Tu raksti par citām valstīm, tad es nezinu, uzzini konkrētāk, pamēģini jau tagad - uzraksti motivācijas vēstuli, ieraksti tur, ka Tev tā izglītība jau ir, un nosūti CV uz vakancēm internetā tajā valstī, un paskaties, vai Tevi aicinās uz nākamo kārtu vai arī būs "sorry, this time we are not considering you for the position, good luck on your future job search..."
Pievienots  9. Jun 2013 16:38

Kadensa

Par kaadu fabriku jus te aizcepaties?Es uz medikiem macos un nebrauksu uz Angliju,bet uz Norvegiju.Tur musu medic.skolu diplomus nem pretim un stradasu par medmasu.Esmu to jau noskaidrojusi.Firma kas iekarto tur darba palidz ne tikai ar iekartosanu darba.Pec tam gan par pakalpojumu jasamaksa bet esmu ar mieru.
Pievienots  9. Jun 2013 17:38

Kadensa

Ta pataupisana jau sanak tagad.Es macos tapec,lai man nebutu kauns braukt uz arzemem ar tikai videjo izglitibu.Es macos,lai iegutu stabilitati ne tikai finansiala,bet ari morala zina.Ar videjo izglitibu tiesam varesu ar melnu muti kada fabrika no agra rita lidz velai naktij stradat.Tacu ne to es velos.
Pievienots  9. Jun 2013 18:02

Variācija

Nu jau izklausās,ka tas izmisums nemaz tik liels nav!
Vēl jau ir variants-iemācīties saprasties ar vecmāmiņu!
Pievienots  9. Jun 2013 20:39

sisiite27

tad jau sanaak, ka tu labaak straadaa par 200ls menesii un dziivo pa 50ls menesii uz diviem cilveekiem, kas paliek paari algai..ko tad tu gaidiiji ko tev citi atbildees..tad jau tu gribeeji lai tevi pazeelo..to ko citi saka, ka taa izgliitiiba buus deriiga tur un tur, ir kakim zem astes..zinu daudzus gadijumus, kur medmaasas no latvijas aizbrauc un taapat iesaakumaa stradaa fabrikaas, kameer iekaartojas..nju ko lai saku, tad dziivo veel triis gadus, moki sevi un beernu..tad jau redzees ka sveelaak buus
Pievienots  9. Jun 2013 22:20

Kadensa

Sisiite 27,ne jau lai mani zelo te saku rakstit,bet gan velejos lugt padomu attieciba uz krizes centriem.Bet no seit gutas informacijas sapratu ka man sie 3 gadi bus jaizcies taa ka lidz sim.Un par darbu-es neesmu no tam,kas aizbrauc un neko pirms tam nenoskaidro un nesaruna.Kad es aizbrauksu,mani tur sagaidis dzivoklitis un darbs slimnica jo viss tiek sarunats caur parbauditu un pazistamu agenturu.
Pievienots 10. Jun 2013 01:10

Mammucis..

sisiite27 :   var sanemt jebkuru pabalstu pat ja neesi stradajis UK,iznemot work tax credit,parejos visus var jo es sanemu paslaik bet esmu bez darba...
Pievienots 10. Jun 2013 19:42

Zeen!

kaadaa pilseetaa tu dziivo?? varbuut kaadam ir maaja vai dziivoklis, kur ir istaba, kuru taapat neizmanto? ir tak pasaulee labi cilveeki arii  
Pievienots  9. Jun 2013 14:51

Atbildēt komentāram

Strausse

Jap. Piekrītu - noteikti vari atrast alternatīvu. Man pašam, piem, ir brīva istaba Imantā, kuru neizmantoju un labprāt kādam par lētu naudu izīrētu.
Pievienots  9. Jun 2013 15:29

Kadensa

Tas jau ir jauki,tacu lieta jau tada ka finanses nav mans stiprais jautajums.Lai iretu istabu un dzivokli,man jaizvelas vai nu ires naudu maksaju,vai ari dodu bernam un sev est.Laikam pagaidam man tie 3gadi ir ar sakostiem zobiem japiecies,jo ja krizes centrs izmitina tikai uz 3-4 men,tad man tas neder.Un soc.dienests nu nekada zina nemaksas manus dzivokla izdevumus 100 procentigi,ja iresu dzivokli.Ko tas dod,ja nokartosu ka vecmaminai pa dzivokli jamaksa letak,ja tapat man atrak ka pec tiem 3 gadiem nav iespejas  uzsakt patstavigu dzivi.Par to nebrauksanu uz arzemem-tur es netaisos no pabalstiem partikt,bet gan stradat un sanemt naudu nevis ka te-lai izdzivotu,bet lai dzivotu normali un lai man nevajadzetu pratot ko mans berns sodien edis un vai ari man sodien bus ko paest pasai.
Pievienots  9. Jun 2013 17:54

Inese

atrodi sev veci.
Pievienots  9. Jun 2013 15:01

Atbildēt komentāram

Mammucis..

Nu ka tad tepat un tulit kads ta nems un savaks pie sevis dzivot vai ne   
Pievienots  9. Jun 2013 16:49

Kadensa

Vai tad LV vel ir palikusi normali veci,kas nav preceti un nedzer?Jo alkoholiki majas nestiepsu.Paskatoties kadi tagad veci apkart metajas,saprotu,ka normalie jau ir ar sievam,palikusi dzeraji,narkomani,kausli,bezdarbnieki,bijusie cietumnieki ka ari jaunie puikini,kas pasi vel dzivo ar vecakiem vai kojas un ir atkarigi no vecakiem lielaka vai mazaka mera,noplok velme atrast viriesa dzimuma parstavi kam vairak ka tikai islaicigam attiecibam.
Pievienots 10. Jun 2013 01:00

Varde ķepurotāja

Malacis, ka esi sarunājusi citu darbu, arī labvēlīgāka atmosfēra būs ieguvums, pat ja alga tāda pati.
Par sociālo atbalstu un maznodrošinātā statusu nu gan kārtīgi noskaidro VSAA. Ja to izdodas nokārtot, tad krīzes centrā "Marta" ir pieejamas bezmaksas konsultācijas. Pirmā konsultācija ir bez maksas jebkurā gadījumā. Vairāk ir te: Ja ap dūšu sametas galīgi šķērsām, zvani uz kādu no krīzes centru karstajiem tālruņiem, vismaz būs cīlvēks otrā galā.
Mācības noteikti turpini, turies. Vai uz stipendiju nevari pieteikties? Pa vasaru, droši vien, mācībās ir pārtraukums? Kā būtu, ja kopā ar bērnu jūs no darba brīvajās dienās ietu dabā un piepelnītos ar ogu un augu lasīšanu? Var painteresēties Homeopātiskajā aptiekā vai pie tirgus tantēm par sadarbību. Un negantajai vecmāmuļai pie viena arī kādu zemeņu burciņu, ko Vai varbūt vari piedāvāt kaut ko no tā, ko Tu proti, sludinājumos, kā papildus darbu uz laiku? Ja ir iespēja, aprunājies ar kursabiedrenēm, draudzenēm, radiem, varbūt kādam ir vajadzīgs palīgs kādos darbos, varbūt kāds var kaut ko ieteikt.
Kas ir ar mammu, vai viņai nav iespējas strādāt kaut nelielu darbu?
Katrā ziņā, turu par Tevi īkšķus, jūtu, ka vari vairāk nekā pati domā.
Pievienots  9. Jun 2013 15:44

Atbildēt komentāram

Kadensa

Liels paldies.Es stipendiju nevaru dabut jo par macibam maksaju.Maksatajiem.stipendiju nepieskir.Par darbiniem,ja paveiksies,tad jau ar nakamo menesi saksu stradat slimnica uz pilnu slodzi.Tas ta ka butu atrisinats,tacu man interese vai krizes centri gimenes izmitina par maksu jeb bez maksas un uz cik ilgu laiku?
Pievienots  9. Jun 2013 15:57

Līga Līga

Varbūt painteresējies pie sava dekāna vai studiju kursa kuratora - man bija tāda situācija, ka es studijas sāku maksas grupā, bet pēc 1. studiju gada pabeigšanas pie savas fakultātes prodekānes uzrakstīju iesniegumu universitātes rektoram, kur lūdzu mani rotācijas kārtībā uzņemt budžeta grupā, jo man visi eksāmeni un ieskaites bija sekmīgi un laicīgi nokārtoti, un pēc nedēļas saņēmu atbildi, ka esmu pieņemta budžeta grupā  Katrā gadījumā par iesnieguma rakstīšanu, kā tautā saka, pa galvu nesit
Pievienots  9. Jun 2013 16:45

Mika

mūsu pilsētā  bez maksas var uzturēties 4 mēnešus(varbūt kādos gadījumos 6 mēn)Visi ir pabaroti,pieskatīti un naudiņa,ko saņem paliek pašiem.Bet tas ir kā pagaidu risinājums.Šajā laikā jāmeklē visādas iespējas,caur sludinājumiem,caur paziņām utt.Naudiņu,ko nevajadzēs tērēt pārtikai,varēs atlikt vēlākam laikam.
Statusi ir divu veidu-trūcīgā(līdz 90 ls uz cilv.)un maznodrošinātā(līdz 150 ls uz cilv.Ja ari nesanāk nekāds pabalsts,tad tomēr ar komunālo pak. apmaksu palidz.Tur ir jārunā konkrētajā pašvaldībā-met kaunu pie malas un aizej parunā.
Pievienots  9. Jun 2013 16:49

susurene

Es ticu ka Dievs spēj visu šo situāciju atrisināt labāk, nekā tu varētu iedomāties. ir tikai jānotic ka Jēzus ir par Tevi nomiris un Davājis piedošanu un Dzīvību. Lūdz Dievam padomu, ko darīt šajā situācijā. apkaimē kurā dzīvo meklē cilvēkus kas varētu palīdzēt šajās lietās. zinu ka daudzas draudzes palīdz cik vien spēj. nezinu kā lielajās pilsētas taču manējā pilsētā Vasarssvētku draudze ir ļoti pretimnākoša. ja vien tu tici ka Jēzus ir par tevi nomiris, un Tev ir piedoti visi grēki. notici ka Dievs spēj piepildīt tavas lūgšanas. 
tas ir ļoti labi ka gribi pabeigt studijas, tas ir labs piemērs bērnam. ka ir jāmācas un nedrīks nolaist rokas, ir jācīnās par labāku nākotni. ticu ka Tev izdosies izcīnīt labāku vietu sev un bērnam. mēģini runāt ar sociālo dienestu, bet ir jau arī sarkanais krusts, kas var palīdzēt ar drēbēm, un iespējams pat ar mēbelēm.
ir tā ka daudziem ārzemes bijušas par risinājumu, bet es to uzskatu par aizbēgšanu no problēmas. ja viņi latvijā tāpat taupītu un tikpat ilgas stundas strādātu pie zemniekiem uz lauka, tad varētu nopelnīt tikpat. tikai ir jāgrib un jāmāk sevi iegrožot, bet tu jau māki to visu.
esmu savā dzīvē gājusi caur uguni un ūdeni lai varētu dzīvot pati savā dzīvoklītī, un paldies Dievam esam paēduši, abi bērni ir apģērbti, ir gultiņas kur gulēt. Ticu ka Dievs spēj visu man dot tieši tad kad esmu tam gatava un neaptveramā veidā esmu saņēmusi palīdzību no cilvēkiem no kuriem pat necerēju.
Ticu ka arī Tev izdosies.  Lai Dievs Tevi svētī, dod mieru un prieku tavai ģimenei.
Pievienots  9. Jun 2013 16:09

Atbildēt komentāram

pelljuxs

Atvainojos,bet nepriekritisu Jums-susurene.Ja LV dabut darbu pie kada zemnieka dabut tadu pasu algu ka arzemes kada fabrika?Es paslaik Pati stradaju arzemes-fabrika,gatavoju salatus prieks veikaliem.Bet runa nav par to,ko es daru,bet gan,seit es nopelnu stunda + - 5ls/h.Vai LV pie zemniekiem tadu naudu dabutu?Pat oficialu darbu stradaju,kamer atrados LV,man stundu likme bija 1,09.Seit ar arzemju darbu salidzinat nevar.Sobrid menesi es sanemu apm 500ls,tas ir kopa ar pabalstu un darba algu un + ko mans virietis nopelna.Vai es varetu izdzivot ar 200ls LV,nedomaju.Seit pa menesi man sanak apm £2000.Kad LV stradaju es sanemu 140ls,ar to man nebija pietiekosi,lai samaksatu komunalos,darzinu,cela izdevumi.tas ir pa maz.
Pievienots  9. Jun 2013 22:35

kaiba199

Latvijā paliek stiprākie, labākie un gudrākie - to atceries, kad tev kāds teiks, lai brauc dzīvot uz pabalstiem ārzemēs!
Mācības vispār ir grūti ar bērnu apvienot..bet tas nav iemesls, lai pamestu vienu vai otru!
Un VECmāmiņa izklausās, ka ir nelaimīgs cilvēks..vienkārši, un viss, kas pats nejūt mīlestību - otram arī nespēj tādu dot..ja nelīdz saruna, tad ir jādomā, kur citur dzīvot..jo TIEŠĀM IR LABI CILVĒKI ARĪ, KURI PALĪDZĒS..nevajag iespringt uz vecmāmiņu, bet reāli rīkoties..jo mums pēc būtības jāciena visus, kurus dzīvē sastopam, jo katrs no viņiem mums kaut ko māca..
piekrītu pēdējam komentāram, kur bieži minēts vārds - DIEVS..
Lai veicas!

Pievienots  9. Jun 2013 16:44

Atbildēt komentāram

sisiite27

Kaiba, es esmu anglijaa jau cetrus gadus, sanemu beernu naudu, bet kamon vai tad tas noziimee, ka esmu atbraukusi uz angliju dziivot uz pabalstiem? tas ir loti zemisks pielidzinaajums citiem cilveekiem, vai tad sanaak,ka mees dziivojot latvijaa, dziivojam arii uz pabalstiem, jo sanemam 8ls menesii bernu naudu? vai tad taa ir? kapeec visi ko parmet muuziigi par dziivosanu uz pabalstiem, kamoon..es atbraucu , stradaaju, maksaaju nodoklus, tatad man pienakas bernu nauda, ja nepienaaktos tad man to nemaksaatu, vai ne? un miilo cilveek lai sanemtu pabalstus anglija vai citaas arzemees, vipirms ir jaastradaa, taatad, KAA GAN TU VARI ATBRAUKT UZ ANGLIJU UN DZIIVOT UZ PABALSTIEM? izskaidrojiet..te jau atkal tiiraaka latviesu skaudiiba..
nju ko saku, tad ejat uz kriizes centriem utt, pasas runajat ka krizes centra kaadu tur pabalstu maksaas, 90 un 150ls apmeeraa, vai tad taa nebuus dziivosana uz pabalstiem..ja meitene gribeetu sen jau buutu sakravaajusi pekeles un prom uz taam arzemeem..vienalga, stradaajot par medmaasu vai fabrikaa, jebkuraa gadiijumaa, anglijaa alga ir 4reiz lielaaka..es esmu paeedusi, un lai vai cik man gribaas uz majaam latvijaa, nebrauksu dziivot atkal paraados
Pievienots  9. Jun 2013 22:28

Mika

sisiite,tu kaut ko esi pārpratusi-krīzes centrā nemaksā 90 un 150 ls-tas ir rādītājs,kas nepieciešams,lai pieškirtu attiecīgi trūcīgo vai maznodrošināto statusu.Ja nav VISPĀR NEKĀDU ienākumu,tad trūcīgajiem ir garantētais iztikas minimums un tas ir 35 ls.Bet,ja strādā vai saņem alimentus,tad nekādu GMI nemaksā,jo tas ir vairāk par 35 ls uz cilvēku.
Pievienots 10. Jun 2013 00:20

Mammucis..

Man e pasts : ka jau augstakminetaja komentara rakstiju varbut kas noder no mana stasta...
Pievienots  9. Jun 2013 16:51

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE