Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Autors anonīms

dāvana 55 gadu jubilejā

sveikas,dāmas. manai mīļajai vīramātei šomēnes paliks 55 gadi. gribētos uzdāvināt kko no skaistumkopšanas procedūrām. taču to ir tik daudz,ka nezinu ,ko izvēlēties. kā arī,viņai novembrī veica operāciju-kkas ar vēnām-vai ar "vēnu lietām" var veikt šādas procedūras?
paldies jau iepriekš

Ievietots 5. jūn 2013 09:56

Ieraksti komentāru
Secība:

Autors anonīms

es savai viramaatei uzdaavinaaju mini parvertiibas,vinai ieveidoja matus uzlika skaistu meikapu un prieks nelielas foto sesijas skaisti sagerba,vina lidz pedejam bridim man nezinaja kurp vinu vedu,kad uzzinaja,vina bij ne tik patikami parsteigta kaa man gribeejaas bet beigaas jau vina teica ka to nemuuzam neaizmirsiisot un tas esot bijis kas neticami patikams!
Pievienots  5. jūn 2013 13:37

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Piedzīvojumu dāvanas -
Pievienots  5. okt 05:02

Autors anonīms

Cik forši dzirdēt, ka mēdz būt arī mīļas vīramātes Kaut es to pašu varētu teikt par savējo Manējā ir īsta vella māte

Man liktos jauki, ja uzdāvinātu ārstniecisko pedikīru kādā omulīgā salonā ar auksta dzēriena glāzi Tagad ir karsta vasara, kājas sagurušas, sapampušas, pēc operācijas ari būtu jauki mazliet relaksēt kajiņas + vasaras glīts pedikīrs Varbūt noder mana ideja
Pievienots  5. jūn 2013 14:06

Atbildēt komentāram

Autors anonīms

Apskati tuvākos spa salonus un to piedāvājumus. Un tad jau administrācijai pajautā vai drīkst pēc vēnu operācijām to izvēlēto procedūru veikt.

mēs vīramātei uzdāvinājām aroma masāžu ķermenim...viņa nav no tiem cilvēkiem, kas izrāda emocijas, bet šoreiz viņai tiešām patika
Pievienots  5. jūn 2013 20:10

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE