Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

kaarums21

Sperma kruutiim un strijam

Sveikas maaminjas,vai kaada ir lietojusi spermu pret strijaam un kruutim?? Kaadas atsauksmes?

Ievietots 29. apr 2013 11:22

Ieraksti komentāru
Secība:

kaarums21

Un kaa tieshi lietot? Cik ilgi tureet uz kruutim??
Pievienots 29. apr 2013 11:26

Atbildēt komentāram

Lietošanas pamācība:
Ņemam 2-6 ml spermas (cik nu ir izspiests šoreiz) un smērējam uz krūtīm. Ja krūtis lielas, atslaucam no nākamā donora vēl 2-6 ml. Turam 30 min. un noskalojam ar vēsu ūdeni, lieki neberžos un nestaipot krūtis. 
Pievienots 29. apr 2013 16:04

lauluxaluks

Un kur var kaut ko tadu dzirdet un kas to saka...???
Pievienots 29. apr 2013 11:32

Atbildēt komentāram

margita

Sākumā vajag kautkur painteresēties un tad smieties. Sperma, pati par sevi ir ļoti veselīga, kā arī mitrina un atjauno ādu.
Pievienots 29. apr 2013 15:11

tieši tā,ja nezini neņirdz!  sperma palīdz pret pumpām-nu ok ,neliksi jau uz vienas pumpas,bet nu piemēram uz kājām-ideāli palīdz. uz sejas lietot ka parastu masku. nav jau jāuzsmērē un stundām ilģi jāstaigā :d   
Pievienots 29. apr 2013 15:23

Atbildēt komentāram

lauluxaluks

Nu tad...aiziet
Pievienots 29. apr 2013 15:26

Atbildēt komentāram

Kā tad.....brīnumlīdzeklis! Tad tik slauksim nost un liksim uz problemātiskām vietām.
Daži galvenie elementi, kas atrodami spermas sastāvā, ir C vitamīns un B12 vitamīns, kalcijs, hlors, holesterīns, citronskābe, kreatīns, fruktoze, pienskābe, magnijs, slāpeklis, fosfors, kālijs, nātrijs un cinks un satur aptuveni tikpat daudz olbaltumvielu, cik vienas lielas olas baltums. 
Vai spermā ir viela, kas savilks ādu tik ļoti, ka strijas būtiski mazināsies?
Tas, ka ir dzirdēts par unikālo spermas sastāvu un brīnumaino iedarbību, nenozimē, ka nu jāsmērē visur. Bet ja esi gatava ilgstoši izmēģināt, visu cieņu pēc tam padalies ar rezultātiem.

Pievienots 29. apr 2013 15:35

Atbildēt komentāram

Striju profilaksei! jau esošām strijām līdz tikai skalpelis un tas pats - nevienmēr. 
Pievienots 29. apr 2013 15:42

Tāpēc tā arī garšo pēc hlora, es domāju, ka man nav garšas izjūtas...
Pievienots 30. apr 2013 10:37

Sigija

Bet foršs līdzeklis. Labi iesūcas, bagāts ar visādām labām vielām. Mans partneris laimīgs, ka drīkst beigt man uz krūtīm un vēdera, viņš pat pats iemasē. Bet tā , protams, ir katra pāra darīšana.  
Pievienots 29. apr 2013 15:41

Atbildēt komentāram

alfa

Man jau liekas, ka krūtis un vēders ir tās vietas, kur 99,9% sieviešu
ļauj beigt, nekas īpašs.
Pievienots 29. apr 2013 21:10
Varu iedomāties, kas notiks, ja liks uz sejas, kā te ieteica - pret pumpām. Sperma mēdz būt kodīga, tā ka pēc seksiņa ir jāskrien skalot ārā un ja tādu uzliktu uz jūtīgas, pumpainas sejas, tā iedarbība noteikti būs manāma  
Pievienots 29. apr 2013 16:06

Atbildēt komentāram

kaa saka,nepamēģināsi neuzzināsi 
Pievienots 29. apr 2013 18:59

Atbildēt komentāram

sperma pret strijām? nu tas ir kaut kas nedzirdēts, ja strijas ir, tad tur nu praktiski nekas nav darāms, vai tad vēl nav skaidrs, kas ir strijas? tās ir rētas, kas rodas plīstot ādai, tai pārmērīgi izstiepjoties, par šo tēmu ir daudz informācijas, pilns internets, esmu spermu smērējusi uz sejas, bet kā jau vienā komentārā bija rakstīts, tā ir kodīga, bija nepatīkama kodīga un velkoša sajūta.
Pievienots 29. apr 2013 20:42

Atbildēt komentāram

Lauras mamma

Jā, piekrītu - dzirdēts ir daudz kas, bet vai tikai nav tā, ka šo visu ir izdomājuši vīrieši, lai tik sievietes ļautu beigt uz sejas, krūtīm, vēdera utt...?
Es nezinu, vīrs uz krūtīm man daudz reiz ir beidzis, bet kādam tad ir jābūt rezultātam pēc šīs "spermas maskas "???
Pievienots 29. apr 2013 21:30

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE