Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Chikita19

seksa ilgums

Sveicinati.Esmu kop ar savu puisi jau 2 gadus,ari dzimumdzive mums jau ir ggadu. man ir jautajums,kas jadara,lai paildzinatu sexa laiku?? sis laiks mums ir diezgan iss. kovzinat par viagru?vai sis medikaments nepaildzina sexa laaiku ari?


paldies. gaidisu ieteikumus.

Ievietots 28. apr 2013 19:00

Ieraksti komentāru
Secība:

Viagra galīgi garām, manējam nepalīdzēja. Prostamal uno, viss ok. Ar laušanu nenolauzīsi, visas nakts garumā...
Pievienots 28. apr 2013 20:25

Atbildēt komentāram

Pievienots 27. jūn 2017 12:31

Mika

ja sāks ar "viagru" jau tagad,tad ko ta pēc gadiem 20 darīsiet?
Pievienots 28. apr 2013 20:51

Atbildēt komentāram

lasītāsjs

trenēties vajag, viss atkarīgs no treniņa!
Pievienots 28. apr 2013 20:57

Atbildēt komentāram

Pats labaakais buus, ja izkopsit attieciibu dziljumu. Seksa ilgums ir atkariigs no juutu dziljuma. Vajag "seksu" - miileeshanos uztvert kaa speeli, nekoncentreeties uz orgasmu. Ja, sajuuta,ka tuvojas orgasms, tad dziljaak paelpot, apstaaties, mainiit aatrumu, pozu. Pa starpai apstaaties un paglaastiit vienam otru. Lieliski noder masaaza. Var trenneet vagiinas un penja muskulatuuru, kad churaa (churaat ar nelielaam pauzeem), tad paarvaliit tos muskuljus, tas ar paildzina miileeshanaas laiku, jo var kontroleet orgasma iestaashanos. Vairaak atslaabinaaties. Baudiit ne tikai sajuutas, bet sekot partnera elposhanai liidzi, izjust vienam otru,kas ne tikai fiziskaa liimenii daraas, bet ieksheeji gan galvaa (domaas), gan sajuutaas. Sagatavoties rituaali - ar sveceem, muuziku piemeerotu, apstaakljiem, norunaatu laiku.. Lai izdodas!
Pievienots 28. apr 2013 21:03

Atbildēt komentāram

Lusy

manējais arī atri beidz ,,,,un beidz tad kad man griba slai turpina ,, prostamol uno nav kaitigs organismam?cik apmeram maksā?
Pievienots 29. apr 2013 04:21

Atbildēt komentāram

Nav kaitīgs, jo sastāv no dabīgajiem komponentiem, zālīšu izvilkums spirtā. Maksā kā kurā vietā no 7-10 Ls. Rakstīts it kā no 40- 70 gadu veciem vīriešiem, bet manējam problēmas sākās 29 gadu vec. Visādi faktori ietekmē, es domāju, ka manējais gāja jūrā, tāpēc, sākās problēmas ar dzimumdzīvi. Arī es biju izmisumā man 25 un čalim ātri viss izbeidzās, 123 un cauri. Izmēģināju visu, kas aptiekā bija pieejams, aizgāja viņš pie urologa, iztaisīja analīzes, problēmas nekādas. Kā sāka lieto šo preperātu viss ok, kaut vai kādreiz ātrāk beidz, sanāk vēl un vēl, jo joprojām viņš ir savā elementā. Un ar katru reizi sēklas noplūde paliek mazāka, un uzbudinājums arī viņam nenotiek tik ātri, kā pirmajā reizē. Pamēģināt var, nekas slikts nenotiks. Jādzer mēnesis noteikti,katru dienu, neizlaižot nevienu. Jau 4 dienā jābūt kādām izmaiņām.
Pievienots 29. apr 2013 13:02

Chikita19

Kur šo prostamol uno var nopirkt?
Pievienots  2. mai 2013 11:18

Latika

Spriežot pēc nika...protams es varu kļudīties..gadiņu Tev vēl maz... (tas nav uzbrauciens vai pārmetums)
Bet hormoni plosās...un seksu gribas... Bet padomā ar galvu!!!! Ja jau tagad taisies savam mīļotajam iebarot preperātus,kas būs vēlāk???
20 gadniekiem šo māklu ir jāapgūst-ir knapi aiz muguras tīņu gadi,kad visticamāk bija iekšā āŗ-nākoša meite/puisis....
bet tagad sākas laiks,kad jāaudzē kvalitāte.
darbojaties kopīgi...neiesprigti uz laiku-Cik ilgi... bet kā šodien  gribētos. Lai puisitis ilgāk Tevi apmierina i ar zelta rociņām (cerams prot), i ar vieklu mēlīti.
Masāža ir super priekšspēle-gan vienam , gan otram.
Mīlta viens otru ... un tai pašā laikā vienmēr domājiet par abpusēji veselīgu seksu!

nesteidzaties ar preperātiem...paspēsiet kad būsit 50gadnieki!!!! a ja jau tagad...kas tad palīdzēs-jā būs nepieciešamība??? jauns skuķis-tā teik "svaiga gaļa"-atvainojos par izteicienu???
Pievienots 29. apr 2013 06:21

Atbildēt komentāram

**Sniegpārsliņa**

 Manam iepriekšējam vīrietim bija tāda problēma. Un nebija vairs nekādi tīņu gadi. Vienkārši ir dažiem tā, ka tā galviņa pārāk jūtīga un beidz ļoti ātri. Vienīgais, kas daudz maz līdzēja, bija prezervatīvi ar anestēziju, bet man tas sajūtas gan pasliktināja. Beigās jau man vēlme pēc tradicionālā seksa vispār nebija, jo man no tā nebija nekāda jēga. Gribējās vairāk ātru un kaislīgu kustību, bet tādas lēnas ar lielām pauzēm man tikai nodzina uzbudinājumu. Tad pārgājām gandrīz tikai uz orālo seksu, jo no tā lēnā, tradicionālā man orgasms vispār nekad nebija. Var jau būt, ka var kaut kā to ilgumu satrenēt. Lai jums izdodas.
Pievienots 29. apr 2013 06:37

Atbildēt komentāram

esiba

....paildzinat seksa laiku Var pats virietis.Lai to iemacitos-partnere ir vienkarsi jaciena.Egoisms japarvar,un redzesiet...tas ir abiem patikami.Pasi vien esat savas gultas dzives rezisori.Veiksmi.
Pievienots 29. apr 2013 07:14

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE