Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

PAARDOMA

Shodien parakstiju papiirus par abortu. Dveesele asino,bet beerna teevs skaidri pateica- 'Man viens deels ir,par to arii ruupeeshos'

Ievietots 7. mai 2009 23:28

Ieraksti komentāru
Secība:

Angry Bitch

Pirms taisīt abortu izvērtē cik "maiga dvēsele" esi. Dažas līdz mūža beigām nevar sev piedot un sapņos redz, psihologu apmeklē. Citām tā ir "neliela procedūra atbrīvojoties no problēmas". 
Bērna tēvam arī var skaidro pateikt:"bērns būs, bet tu maksāsi uzturlīdzekļus nākamos 18 gadus", ja kas. 
Cita lieta, ja tas vīrietis "nav īstais", bērnu negribi utt. Bet tad nevajg visu atbildību uzvelt viņam. Viņš var teikt ko grib, bet jāizvēlas pašai
Pievienots  8. mai 2009 12:29

Atbildēt komentāram

Zēēēēēēēēēēēēēē ēēē!

Tieshaam, pasaki tam viirietim, ka domaat vajadzeeja aatraak!Kad bija jaagulj ar tevi, tad viss bija super, bet kad ir pieteicies beerninsh, tad aste kaajstarpee.Un, ja jau vinjam viens deels ir, tad kaapeec nedziivo ar vinja maati un vinju, bet lien sveshaas gultaas, lai peec tam izvairiitos no atbildiibas?
Pievienots  8. mai 2009 12:57

Atbildēt komentāram

nekāda

Ja jau tagad sāp[, tad visu mūžu sāpēs. Vīrieti var citu sameklēt, bet šis bērniņš būs miris. Ja vari atļauties, tad mīli viņu un nenogalini. Jau tas vien, ka ieliki forumā nozīmē to, ka tu pati gribi šo bērniņu. Nedari to. Tev ir tiesības pārdomāt
Pievienots  8. mai 2009 14:02

Atbildēt komentāram

Anonīms

Noteikti tā nedari, ja esi jauna.Papīriem nav nozīmes, Tu vari ari neierasties...Var būt arī liktenīga šī reize, tādēļ dzemdē bērninju un audzini viena...Tā nav pareiza attieksme no vīrieša puses un es ieteiktu pārtraukt ar vinju šīs attieciibas..Tu nebūsi laimiiga..
Pievienots  8. mai 2009 14:13

Atbildēt komentāram

nelaimiga :(

nebrinos ka diskusijas autore te neraadas peec daza laba komentara,es pati domaju ka tikpat izskirsieties....pasai ar sirdi jaajuut un jaavelas skirties no berninja nevis tapec ka virietis pateica,uzsplaut tadam vajadzet
Pievienots  8. mai 2009 14:17

Atbildēt komentāram

ezux

manējais arī sākumā ļoti negribēja bērnu, tomēr es skaidri un gaiši pateicu - vai nu mēs būsim kopā trijatā vai arī audzināšu viņu viena. mani zaudēt viņš pilnīgi noteikti negribēja un lēnām pierada pie domas par bērniņu, un tagad ir ļoti labs tētis citreiz vienkārši vīrietim vajag vairāk laika, lai visu apdomātu, izrēķinātu (tādi nu viņi ir) un saprastu, ka nekas briesmīgs jau nenotiek un viņa vietu neviens neapdraud. mēs, emocionālās, jau uzreiz protams gribam lielo prieku, nēsāšanu uz rokām utt, bet visi nudien nav vienād
Pievienots  8. mai 2009 14:20

Atbildēt komentāram

sonja

arii es tiesi taadas situacijas deel uztaisiju abortu...arii vecis pateica ka vins beernu negrib un ja es gribu tad lai paturu,naudu abortam iedosot. negribu sevi attaisnot, bet man tolaik bija 18 un vins bija mana pirmaa miilestiiba un taapeec vina vardi man bija likums... a tagad 4 gadus veelaak... es nozeeloju, no sirds nozeeloju... tagad man pasai meitina, 8 men. veca,betpardomas par teemu kaapeec tas pirmais beernins tika "izkasiits" a so es piedzemdeju... reizeem domaaju,redz nu jau man 4 gadiigs beerelis skrietu pa seetu... nu gruuti! cenos par to nedomaat! es nevareetu uztaisiit abotru veelreiz. toreiz arii beerninu redzeeju..taads taarpins mazins,sirsnina puksteeja... sirdsapzina eed nost. buutu ar mieru izdariit jebko lai vareetu pagriezt laiku atpakalj... drosi vien lieki piebilst ka ar to cilveeku neesmu kopaa....netaisi sauliit abortu...tas moraali baigi smaceee...
Pievienots  8. mai 2009 15:51

Atbildēt komentāram

tikai_es

neizlasiju visus komentarus, bet pirmais kas nak prata, kapec jaatsakas no berna del viriesa, kurs nav pat si varda cienigs? Vienkarsi nesaskatu logiku. Ja jau tas ir iemesls atteikties no berna, tad vispirms tomer padoma par sevi- vai Tu pati to bernu tik loti gribi, lai ka iemeslu, vainu nogrustu uz virieti. Ja gribetu, tad iemesls nebutu virietis.... T
Pievienots  8. mai 2009 16:21

Atbildēt komentāram

Anonīms

Mans ar nebij gatavs.Tās pašas runas-finanses nav un ka pēc pāris gadiem tas būtu ideāli.Es pateicu ka mazo paturēšu un viss.Tagad viņš ir ļoti laimīgs tētis mūsu 5 gadus vecajai meitiņai.Ar katru mēnesi un vēdera augšanu viņš var teikt psiholoģiski brieda līdzi.Sākumā ar jau bija ka likās ka palikšu viena ar mazo.Esam joprojām kopā.
Pievienots  8. mai 2009 18:46

Atbildēt komentāram

Incis

LIELS PALDIES! Paldies visiem, kuri atbalstiija. Kuri saprata, ka reizeem dziive piespeelee situaacijas,kuraas tieshaam kaadu laiku juuties apmulsusi. BEERNINSH BUUS! Par laimi,nedziivoju LV, taadeell speeshu pati normaali izaudzinaat. M
Pievienots 11. mai 2009 19:29

Atbildēt komentāram

Afrodīte

Paldies Dievam, kaut vairāk sieviešu meklējot atbalstu, vai padomu to arī saņemtu un tiktu izdarīta pareizā izvēle. Patiesi un no sirds par tevi priecājos!!! Jēzus šobrīd arī  par tevi priecājas. Lai tev viss izdodas!!!
Pievienots 12. mai 2009 13:31

VeZi

Paldies tev par drossirdiibu un zeelsirdiibu!!!Lai Dievs tevi sveetii!!!
Pievienots  3. jūn 2009 15:34
  1. « 
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. »

LAPAS KARTE