DELFI
tasty

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Martas jociņi

Marta (5 gadi): - Mammu, iedosi šķaidītāju? - ????? - Nu to, ar kuru tu pusdienu gaļu šķaidīji! Jēziņ, tas bija gaļas āmurs...   Kādā stāvlaukumā Martuks manu uzmanību pievērš mašīnas pakaļējam stiklam - tikko esot putns uzkakājis. Fu, tiešām baigā pļeka... Sameklēju salveti, izraušos no mašīnas un

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Nja

Vecāku pabalsts un bezdarbnieku pabalsts

Vai šos pabalstus izmaksās kopā? Pēc bērna 1 gada stāšos bezdarbniekos, tas nozīmē,ka man nemaksās tos 100ls līdz bērna 1,5 gadam?

Ievietots 25. Feb 2013 15:17

Ieraksti komentāru
Secība:

kukuruzinja

Ta bernu nauda 100ls,manuprat,ir un bus tomer vai tu strada vai neskrada,esi vai neesi  berdarbniece!
Pievienots 25. Feb 2013 18:57

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

es ar sho te gribu zinaat!
manam puikam shodien paliek gadinjsh un ir doma iestaaties bezdarbniekos un pieprasiit bezdarbnieku pabalstu..
Pievienots 28. Feb 2013 13:39

Atbildēt komentāram

peksis.

Ja nekas pēdejā laikā nav mainījies, tad bezdarbnieka pabalstu saņem,ja stājas biržā pēc 1,5 gada sasniegšanas(bērnam)t.i.kad beidzas bērna kopšanas atvaļinājums un pabalsts.Var jau stāties arī agrāk,bet tad vecāku pabalstu aizturēs,kamēr saņem bezdarbnieku.Tā,ka nav izdevīgi.Mūsu valstī nevienu lieku latu nemaksās.bet precīzakai informācijai paskaties VSAA mājas lapā.Tur viss ir saprotami sarakstīts,kad kāds pabalsts pienakās,bet cik es atceros,tad 2 pabalstus reizē nemaksā.
Pievienots 28. Feb 2013 14:31

Atbildēt komentāram

Jā, 2 pabalstus vienlaicīgi nemaksā! Tā kā pusgadu vēl vari saņemt 100 Ls un tad iet uz bezdarbniekiem, ja nenolemsi atgriezties darbā.
Pievienots 28. Feb 2013 15:45

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

pēc pusgada maksaas 30ls ..tad tie neskaitiisies?
Pievienots 28. Feb 2013 15:50
Tā skaitās kā bērnu nauda
Pievienots 28. Feb 2013 15:59

Nenosaukts lietotājs

es dazhaas vietaas lasiiju ka dazhas meitenes ir iestajushas bezdarbniekos un sanjemushas gan bezdarbnieku pabalstu gan kopsanas pabalstu 50ls+tie 8ls..bet tgd jau maksaa 100ls nu vispar es neko nesaprotu
Pievienots 28. Feb 2013 15:52

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

nu kjip 50ls kopsanas pabalsts 8ls gimenes valsts pabalsts un vel 54ls bezdarbnieku pabalstu
Pievienots 28. Feb 2013 15:53

Atbildēt komentāram

WWW.

zvanīju šodien uz VSAA, tur teica, ka reizē nemaksā VECĀKU un BEZDARBNIEKU pabalstu, bet 100 ls skaitās bērna kopšanas p[abalsts un tos MAKSĀ kopā ar bezdarbnieku pabalstu - nu ja pareizi sapratu....
Pievienots 28. Feb 2013 17:02

Atbildēt komentāram

Baleriina

Tām, kuras iepriekš strādājušas, bērnam sasniedzot gada vecumu ātriem soļiem jādodas stāties bezdarbniekos, ja grib saņemt bezdarbnieku pabalstu pa pilno (rēķinātu no algām atkāpjoties to gadu vai cik nu tur sanāk) nevis no 50ls veiktajām valsts iemaksām par katru māmiņu. Cik es sapratu, reizē ar bezdarbnieku pabalstu nemaksātu vecāku pabalstu (kurš nu kuram cik liels), bet tie 100ls ir tā kā tieši bērnam paredzēti, t.i. viņa kopšanai, tas nozīmē, ka tos nu vajadzētu izmaksāt jebkurā gadījumā, tātad pēc idejas ir jāizmaksā gan 100ls gan bezdarbnieka pabalstu!

Vispār kādai varbūt ir svaigāka pieredze, varētu padalīties!
Pievienots 28. Feb 2013 17:16

Atbildēt komentāram

kukuruzinja

es nesaprotu,ka es nevaru sanemt tos 100ls,ja tie ir paredzeti bernam???
es ari iestajos bezdarbniekos,tik lidz mazajai palika viens gadins(un kas tas vipar par pabalstu-nieka 40ls )
es tak tomer ,neskatoties uz to ka sanemu bezdarbnieka naudu,sanemu berna naudu tos 30ls+8ls kopsanas pabalstu,tad kapec tagad nevaretu sanemt tos 100ls???
Vai es kaut ko vienkarsi nesaprotu!!!!

Tad ja nemaksa abus reize,tad jastajas lauka ar steigu no bezdarbiekiem,es labak izvelos sanemt 100ls,neka to nieka pabalstinu no bezdarbniekiem(tagad vispar sanemu tikai 30ls)
Pievienots  1. Mar 2013 12:56

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Berna kopsanas pabalsti ir neatkariigi no maates statusa. Maneejam 1,7, esmu iestajusies bezdarbniekos, sanemu abus...
Pievienots  1. Mar 2013 13:07

Atbildēt komentāram

kukuruzinja

Bet vai tie 100ls pienakas maminam,kas sanem to berdarbnieku pabalstu?

Man jau ari liekas nedaudz sviestaini,ka var nesanemt,ja lidz sim esmu sanemusi abus.Tas jau neko nemaina vai bernu nauda butu samzinajusies vai palielinajusies,bernu nauda paliek bernu nauda!Vai tad ne ta?
Pievienots  1. Mar 2013 13:13

Nenosaukts lietotājs

Tieshi taa!! Man sochos teica, ka taas naudinjas ir natkariigas viena no otras! Katra maaminja sanem visu!! Un nav noziimes cik palielina vai samazina bernu naudas, taas joprojaam paliek beernu naudas
Pievienots  1. Mar 2013 14:21

Nenosaukts lietotājs

Tieshi taa!! Man sochos teica, ka taas naudinjas ir natkariigas viena no otras! Katra maaminja sanem visu!! Un nav noziimes cik palielina vai samazina bernu naudas, taas joprojaam paliek beernu naudas
Pievienots  1. Mar 2013 14:21

peksis.

vēl vajag noskaidrot(vai precizēt)kādu pabalstu saņem,jo vecāku pabalsts nav tas pats,kas bērna kopšanas pabalsts.Vecāku pabalstu saņem tie,kas iepriekš strādājuši.Bet bērna kopšanas pabalstu saņem tie,kas nav strādājuši.Diskusija tika uzsākta ar jautājumu par vecāku pabalstu,tāpēc arī atbilstošas atbildes.
Pievienots  1. Mar 2013 14:29

Nenosaukts lietotājs

Kas sheit nav atbilstosh?? Tie 100ls ir beernu nauda un to sanem VISI!!
Pievienots  1. Mar 2013 14:43

peksis.

līdz gada vecumam VISI nesaņem 100ls-es saņemu vairāk,jo pirms tam STRĀDĀJU.Tas ir vecāku pabalsts,to aprēķina no algas.Pēc 1 gada sasniegšanas lidz pusotram-tad gan VISI saņems 100 ls.Tagad ir saprotams?
Pievienots  1. Mar 2013 16:15

peksis.

vēl papildinot- no pusotra gada līdz 2 gadiem ir vairs tikai 30 ls,nevis 100
Pievienots  1. Mar 2013 17:43

Nenosaukts lietotājs

Tas, ka nesaprati, ko es ar to gribeeju teikt- Tava probleema
Pievienots  1. Mar 2013 18:25
  1. 1
  2. 2
  3. »

Aktuālā rubrika: Gaidām Tēva dienu!

LAPAS KARTE