Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Vaginalas sveces

Taa nu sanacaa ,ka man ir Seene es dzivoju Arzemes-Ziemelirija
es vairakas reizes esmu bijusi pie ginekologa ,bet visas tabletes ko man ir iztraxtijushi man nu ne maz nepalidzeja !!!
Lv tiku valja no savas kaites ar vaginalam svecem 
VAI KADA NEZIN  NOSAUKUMU VAGINALAM SVECEM ARZEMES- lai es varu vinjAS iegadaties aptieka

Ievietots 21. jan 2013 15:45

Ieraksti komentāru
Secība:

Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Danna

Chlotrimazola krēms vai svecītes.
Pievienots 21. jan 2013 16:06

Atbildēt komentāram

Murrraaaa

man jav vjg nosaukumu  tam svecem 
Pievienots 21. jan 2013 17:31

Danna

Tas arī ir nosaukums-clotrimazolum.
Pievienots 21. jan 2013 21:28

ESSS30

Man slimnica izrakstija, canesten combi(clotrimazonle) nu te neesmu ipasi parliecinta vai vins man palidzeja.
Cerams Tu zini, ka ir jaarstejas abiem,  ja pasai ir tad puisim ari..  sacadak gruti ir tikt vala..

Ja vari atbraukt uz Cavan, tad varu Tev iedot to Chlotrimazola smeri, atvedu no lv..
Pievienots 21. jan 2013 17:17

Atbildēt komentāram

Murrraaaa

Zinu ,zinu 
Taalu no manis meginashu uzzinat aptieka par to canesten combi 
Pievienots 21. jan 2013 17:30

ESSS30

Ja vari segt man pasta izdevumus,  tad varu aizsutit pa pastu,  ja nu gadijuma,  baigi vajaga..
Pievienots 21. jan 2013 20:16

LAPAS KARTE