Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Herpes, to ārstēšana ...

Sveiki!!!
 Mazajai ir 1,3menesi tikko ieraudzīju ka uz lupas ir herpe... Pašai tikko pārgāja...VAi tas ir bīstami, un ko darīt, kamēr tikšu pie ģim. ārsta..

Ievietots 21. dec 2012 16:42

Ieraksti komentāru
Secība:

ESSS30

Sveika, es ar biju saslimusi, paris nedelas, atpakal,  visa aukslupa bij, ar pumpam.  un tad mazajai ar piekeras viena lupu kaktinos,  bet atri pargaja, neko nedariju.
Pievienots 21. dec 2012 16:58

Atbildēt komentāram

listraee

Krēms pret herpes -
Pievienots 11. okt 05:41

maijvabole

B''istami tas nav. Ar herpēm mēs dzīvojam visu laiku.  Viņas parādās,kad tām patīk  kādi nelabvēlīgi(viņām jau otrādi ) apstākļi. Ļoti labs līdzeklis ir ausu sērs-lēti un efektīgi. YTikko es uz lūpas jūtu diskomfortu-skaidrs,ka herpe rosās-tā smērēju un pāriet nemaz neizsitusies.
Pievienots 21. dec 2012 19:44

Atbildēt komentāram

iSLA

Sveika!Man meitai pirms pāris nedēļām ar tētis pielaida šo herpi,jo viņi aktīvi mēdz bučoties,kad tēti uz dabu jāiet!No sākuma bija viena,tad pēc pāris stundām vēl divas,līdz beigās ārpusē bija 5 aukstumpumpas un mutē stomatīts,kas ar ir viens no 8 herpes vīrusa paveidiem!Esam UK un labi,ka bija ziļonka līdz,citāi nezinu,kā būtu tikuši galā!Lasīju,ka herpes vīrus ir uz mūžu,tas visu laiku turpina dzīvot cilvēka organismā no inficēšanās brīža,lasīju arī,ka vajag dot B grupas vitamīnus un dzelzi! Latvijā jau pierasts,ka bērnam kaut kas zaļš,bet šeit par mums padomāja nez ko,tāpēc nedēļu pavadījām mājās!
Pievienots 21. dec 2012 22:02

Atbildēt komentāram

katte

Piekrītu see komentāram par to, ka šis vīrus ir uz mūžu, pašai viņš ir asinīs, taču interesanti, ka gaidot savu mazo, kad metās herpes, tad ļoti satruacos, bet visur kur meklēju info, tika teikts, ja māte grūtniecības laikā slimo ar herpes vīrusu, tad mazajam pret to rodas imunitāte, vai tiešām tā ir?! 

Bet bērnam herpi noteikti ārstēt vieglāk ir ar kādām vienkāršākām metodēm, nu un galvenais stiprināt imunitāti, it īpaši šajā aukstajā laikā, jo imunitātes pazemināšanās herpes vīrusam ir kārdinājums, un protams, izvairīties no tieša kontakta.
Pievienots 22. dec 2012 06:29

Atbildēt komentāram

ESSS30

Man kad biju stavokli. uzmetas tikai viena , jo domaju, ka bus trakak,un tagad ar kad saslimu, maza ar dabija.  Man mammai metas, massai ar brali, ari, ta ka laikam no vinam ir guti tikt valaa.
Pievienots 22. dec 2012 08:03

LAPAS KARTE