Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Raudi par savu kāju!

Vannasistabā no sienas atdalījās flīze un trāpīja man ar aso stūri pa kāju. Sāpēs iekliedzos, bet Henrijs (2 gadi 2 mēn.) skatās uz mani un saka: "Kuru kāju tu sasiti? Raudi par savu kāju!" Piedalies OKTOBRA joku konkursā! Balva - vairāk kā 50,00 EUR vērtībā! Ar ceļavēju kabatā (cena veikalā 2.33 EUR) Izdevniecība Zvaigzne ABC. Maksis un au

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Dzemdības

solvinna

Dzemdibu "prieksvestnesi"

Sveikas!

Kadas pazimes (dzemdibu "prieksvestnesi" jums bija,un liecinaja,ka LIELAA diena vairs nav aiz kalniem?

Ievietots 12. Sep 2012 12:31

Ieraksti komentāru
Secība:

māmiņa puisītim

Nu man bija tā, ka pēdējo mēnesi vilka vēderu un mugura sāpēja. Tieši nedēļu pirms dzemdībām bija viltus kontrakcijas- pat salīdzinoši regulāras, bet vājas- iegāju dušā un aizgāju gulēt un viss pārgāja. Daktera nozīmētajā dienā (pareizāk sakot jau naktī kaut ko mazliet jutu, bet aizmigt netraucēja un man teica, ka no dzemdību sāpēm nevarēšot gulēt, tad nu es mierīgi gulēju) rīta pusē bija nelielas kotrakcijas arī salīdzinoši regulāras, bet man bija aizdomas, ka atkal viltus un nesatraucos. Palaimējās, jo man bija tieši tajā dienā nozīmēta vizīte pie dokas. Pastāstīju, ka man nelielas sāpītes ar tādu kā regularitāti. Pieslēdza man aparātus, kam vajadzēja mērīt kontrakcijas un dzemdes darbību- aparāts nekādu aktivitāti neuzrādīja- ļoti ļoti minimālu. Doka jau domāja,ka es simulēju Bet par cik nu man kaut kas tur tomēr sāpēja, tad lika uzkāpt uz krēsla un šī iekliedzās ka man jau gandrīz pilns atvērums un bažījās vai mēs pat uz slimnīcu paspēsim. Bet Dieviņš stāvēja klāt un paspējām vēl līdz slimnīcai ( ~1h ceļā pa grants ceļu ), tad tur man pārdūra ūdeņus, jo gaidīt vairs nevarēja kamēr paši noies un ~ 2h pēc ierašanās slimnīcā piedzima puika Labi ka liels bija- būtu mazāks- domāju ka ātrāk piedzimtu un nepaspētu uz slimnīcu. Tā kā viss sakrita tā kā tam vajadzēja būt Bet kad pārdūra ūdeņus gan sāpes bija tādas, kā aprakstīja zinātāji. Uz dzemdību galda man bija salīdzinoši ilgi, jo kontrakcijas bija nu man liekas ka reti- deva sūkāt tableti, no kuras nebija nekādas reakcijas
Un pēc lielā notikuma vedot uz palātu māsiņa uz brīdi ratiņkrēslu, kurā es sēdēju, palaida vaļā un es ieskrēju durvju stenderē Vispār ļoti jauks laiks- atceros, ka ar smaidu braucu uz slimnīcu
Pievienots 19. Sep 2012 13:43

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 1
  3. 2

LAPAS KARTE