Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

kaķene2222

Liekais svars grūtniecības laikā!

Sveiki!
Biju pie dakteres un svari mani sabiedēja-78,4.(elektroniskie) un baltie,tie vecie rādija 64,0.Kuri varētu būt pareizāki??
Daktere sāka rāties,ka 5nedēļu laikā uzēst 3-4kg ir daudz.Esmu 7.grūtniecības mēnesī ,pa visiem iepriekšējiem mēnešiem kopā  pieņēmos par aptuveni 5kg.Novelt varu visu vienīgi uz to,ka tagad ir vasara un ir daudz gardumi,no kuriem man kā grūtniecei grūti atteikties un kārojas.Kā arī katrupeļi ar krējumu...Agrāk ar svaru problēmas nav bijušas un nekad neesmu tā ēdusi,kā tagad.
Jautājums-vai turpināt ēst un svaru mest nost pēc dzemdībām,vai labāk tagad atmest ar roku visam ,kas kārojas un sastādīt veselīgu ēdienkarti?

Ievietots 16. aug 2012 11:54

Ieraksti komentāru
Secība:

trallallā

tikai neiekrīti dakteres biedēšanā un nesāc sevi (un bērnu!) mocīt ar auzu putrām. ēd daudz augļu, dārzeņu, neaizraujies ar čipsiem un kolu, un visiem būs labi
es grūtniecības laikā kopumā svarā pieņēmos 20kg, un es nevarētu teikt, ka ēdu kaut ko baisu - diezgan ievēroju, lai mans ēdiens būtu veselīgs.
Pievienots 16. aug 2012 12:42

Atbildēt komentāram

kaķene2222

tur jau tā lieta,ka es nesaprotu no kā tie kg nak klāt,jo kolu nedzeru jo paliek nelabi no tās un cipsi nekad nav bijuši manā  gaumē. Vairāk ēdu gaļu un pārsvarā kartupeļus.
Pievienots 16. aug 2012 13:03

tihiro-belisa

Es ar pirmo pienemos par 30kg ar otro 26kg.un paslaik bebukam 2nedelas pazaudeju 16kg palika 13 nomest.
Pievienots 16. aug 2012 15:11

karstā

kartupeļi vispār ir viena no lietām kas audzē mūsu kilogrammus...
Pievienots 16. aug 2012 17:11

Alises mamma

nu tas par kartupeļiem ir baigais mīts.
Pievienots 19. aug 2012 19:46

Peciņa#

vārīti kartupeļi ir veselīgi, jāizvairās no ceptiem, jo tie ir trekni....
Pievienots 22. aug 2012 08:50

listraee

Notievēšanas tabletes - Es notievēju ļoti ātri un bez jo-jo efekta.
Pievienots 11. okt 04:34

vixix

Nekriti panikaa...es no 48kg uznemos uz 70kg un neviens mani nebridinaja,iznemot manu mammu lai izbeidzu "riit"iebiezinato pienu busot gruti dzemdet. No arsta viedokla nekas netika minets un tagad esmu atpakal sava foma,gluzi ne 48kg,bet 55kg un esmu loti apmierinata ar savu figuru. Ja vien tas mazajam nekaite (jauta arstam) tad ed cik uziet. JA busi gana stipra svaru atpakal atri dabusi ja tev visu nenoedis bebis. PArasti jau bebis noed pusgada laika
Pievienots 16. aug 2012 16:10

Atbildēt komentāram

vixix

bez tam,grutniecibas laika dietas un neesanas ieturet nedrikst. Tas ir TABU.Mazajam jadod visu ko vins velas un protams ari labas lietas.
Pievienots 16. aug 2012 16:12

Peciņa#

Nu gluži tā teikt gan nevajag-ēd cik uziet... ir jādomā par savu ēdienkarti un tagad vairāk kā jebkad... mazāk ēd neveselīgu pārtiku, vairāk vārītu produkciju nevis ceptu,kā arī maksimāli daudz dārzeņu un augļu, jo tie ir īpaši vajadzīgi šajā laikā. . Nevajag aizrauties ar pārlieku ''rīšanu'' jo tā kaitē arī mazulim, tāpēc arī daktere dusmojās. Tomēr vajag kontrolēt savu ēdienkarti.
Pievienots 22. aug 2012 08:54

Līga Līga

Nav ne jausmas, cik daudz uznjemt svaru ir vai nav veseliigi, domaaju, tas ir individuaali... Es gruutnieciibas laikaa pirmajos 4 meen. neuznjeemu svaru vispaar, sveeru tikpat, cik vienmeer, es jau satraucos vai tas ir normaali, bet naakamajos 5 meen. pienjeemos par 13 kg (nezinu, cik kg tieshi kuraa meenesii, jo aarsts manu svaru nemaz iipashi nekontroleeja, sveeros tikai 2 reizes liidz 4. gruutnieciibas meenesim un tad veel 2 reizes liidz pilniem 9 meeneshiem). Man jau likaas, ka eedu taapat, kaa vienmeer, vieniigi dzeeru vairaak pienu vakaros, jo tas paliidzeeja pret dedzinaashanas sajuutu. Nu, un veel 2 - 3 meen. bija gruutnieciibas nelabumi un dazhreiz vemshana, tas arii laikam saakumaa neljaava svaram augt. Kad mazais piedzima, saakumaa baroju vinju ar kruuti un jau 6. ned. peec dzemdiibaam man bija tikai 1 kg plusaa, aatri tiku atpakalj pie sava svara.
Gan jau, ka var eest tos kartupeljus, ja reiz prasaas, bet lai kartupelju eeshana buutu veseliigaaka, uz shkiivja vienaadaa daudzumaa ar kartupeljiem var uzkraameet kaadus salaatus vai citus daarzenjus (50:50) un tad jau vajadzeetu buut ok
Pievienots 16. aug 2012 19:44

Atbildēt komentāram

###

Tikai 5 kg 7 mēnešos.Es pirmajā pavisam kopā uzņēmu 10 kg otrajā 15 kg.
Ja izdomā stresot un badoties noliec mazuli plauktiņā
Ēd ja gribas, jo mazulis neļaus sevi apdalīt. Tagad viņš ņem no TEVIS un ņems arī tad kad barosi.
Pievienots 16. aug 2012 19:50

Atbildēt komentāram

Angry Bitch

Es arī dzīvoju pēc tā paša principa. Otrās grūtniecības laikā vairs nevarēju ielīst tajās drēbēs, kuras valkāju pirmās grūtniecības laika, taču tas mani nedarīja uzmanīgu. Domāju, ka barojot ar krūti liekais svars pazudīs (kā tas bija pirmajā reizē). Taču piens ātri beidzās, bērnam drīs jau 9 mēneši, es izskatos pēc cūkas, gandrīz nekas no vecajām drēbēm neder. Ja jāiziet cilvēkos nav ko vilkt, viss izskatās pretīgi.
Labāk jau es nebūtu tik daudz ēdusi grūtniecības laikā... Tagad jānoliek plauktiņā sevi.
Pievienots 17. aug 2012 05:06

Karinčiks

Es līdz 7mēnesim vēl savās biksēs kāpu iekšā!A 7 mēnesī vienkārši uzbriedu un katru mēnesi 4,5kg bij klāt!No saviem 49kg pārtapu par 79kg,dzemdību dienā nokritos 74kg,piedzima mazais nokritos par 12kg,un tagad vēl 12 jānomet,nu vismaz 7kg gribētos nost!Nejūtos īpaši baigi labi ar tādiem apmēriem,baroju vēl azr krūti,drīz 8 mēneši bēbim būs!Ēdu daudz augļus,dārzeņus!Neiesaku vīnogas,daudz cukura iekšā!Katram individuāli,tas viss!
Pievienots 17. aug 2012 07:36

Atbildēt komentāram

xoxo

Es arii strauji pienjeemos svaraa - 20 nedeeljaas par 20 kg smagaaka paliku - un daktere (mani neraaja) nosuutiija uz analiizeem gruutnieciibas diabeetam. Kaa izraadiijaas man bija gruutnieciibas diabeets (kas ir tikai gruutniecibas laikaa). Protams, tas ir tikai mineejums, bet labaak izchekot.

Man bija jaietur dieta , kur bija jaizvairaas no edieniem, kas satur karbohidratus (cukuru) un japarbauda cukurs asinis katru dienu. Berninjsh piedzima sveiks un vesels

Pievienots 17. aug 2012 07:42

Atbildēt komentāram

Anonīms

Katrai sievietei/topošajai māmiņai organisms ir atšķirīgs, tāpēc savs svars nav jāsalīdzina ar citas māmiņas svaru. Grūtniecības laikā ir jāmāk ieklausīties savā organismā,un jāsniedz tam vēlamākie produkti, protams, neieejot galējībās - porcijām ir jābūt nelielām, sabalansētām, vitamīniem bagātām. Un par lieko svaru neuztraucieties, pēc bērniņa piedzimšanas varēsi sevi vairāk fiziski nodarbinām, līdz ar to liekie kg pazudīs kā nebijuši. Lai jums izdodas!
Pievienots 17. aug 2012 12:40

Atbildēt komentāram

patiesiba

Runajot par svaru, es arī pieņemos svarā pa 3-4kg pa 3nedēļām.. un ārsts man saka diēta.. Es nemaz netaisos sēdēt uz kautkādas diētas, protams svars liek par sevi manīt, sāp mugura un kājas... Es arī nēēdu pārspīlēti ir dažreiz brīžī kad negribās ēst un padzeru tikai tēju vai ūdeni.. Un es zinu ka man tie kg pazudīs... Jo ar pirmo bērniņu es pieņēmos svarā par 22kg, un nometu diezgan ātri to svaru... un zinu ka ar šito būs tā pat Nebūtu veslīgi gan tev gan mazajam sēdēt uz diētas, ēd to kas tev kāros, jo tas arī kārojās tavam bēbim.. UN vai mēs varam aizliegt savam bērniņam ēst to kas viņam kārojas?

Pievienots 17. aug 2012 13:21

Atbildēt komentāram

Mammucis..

Lai ta daktere iet ieskrieties!!!Man ar saviem 6 pats mazakais svara pieaugums bija(pa visu grutniecibas laiku)17kg un pats lielakais 31kg.Nerkas traks nav noticis berni dusigi veseligi piedzima,pasai lieka svara problemu nav
Pievienots 19. aug 2012 19:35

Atbildēt komentāram

Alises mamma

nu tev tā daktere interesanta, ja sāk racināt maini.
mana atkal rājās ka es nepieaugu svarā, sataraucās vai es ēdu.
vnk nekrīti pārmērībās, un ēd kas garšo, viss jums būs labi.
Pievienots 19. aug 2012 19:48

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE