DELFI
tasty

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bikšu krāga

Henrijs (3 gadi) velk krekliņu nost aiz krādziņa. Mamma māca, lai krekliņu velk aiz maliņas nevis krādziņa, lai tas neizstaipās. Henrijs pilnā nopietnībā jautā: "Vai bikses arī jāvelk aiz krāgas?" Piedalies AUGUSTA joku konkursā! Balva vairāk kā 50,00 EUR vērtībā Grāmata bērniem Smurfi. Visi uz skolu!, izdevniecība Jumava (

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Zīdainis

piena sēne ..

mums ir piena sēne uz mēles,lūpām(nedaudz),vaigiem... zvanīju ģim.ārstam...ieteica patīrīt ar sodas ūdeni un pasmērēt violētu šķīdumu... tā darīju,nogāja tagad atkal..kā pārtraucu,tad parādās atkal.. knupi arī novāru,no pudelītes neēdam.... ???

Ievietots 6. Dec 2008 20:11

Ieraksti komentāru
Secība:

p.s.. to šķīdumu speciāli gatavo aptiekās...
Pievienots  6. Dec 2008 20:12

Atbildēt komentāram

Jā tā piena sēne ir tāda viltīga, mums arī visur nogāja tikai uz vaidziņiem palika. Var vēl pamēģināt Solcoseryl smēri, trīs reizes dienā izsmērē mutes dobumu.
Pievienots  6. Dec 2008 20:32

Atbildēt komentāram

Piena sēne atrodas gremošanas sistēmā .. kad labās baktērijas nespēj sēnes daudzumu mazināt, tad rodas baltie pleķi, balta mēle.
Manam puikam bija balta mēle. Lietojām zāles, bebim pilieni, es krēmu uz krūtsgaliem. Puikam labi pārgāja, man krūtīs vēljoprojām dur Stulbi. Tagad lietosim homeopātiju - greipfrūtu eļļu (smērēt uz krūtsgaliem, 1 pilienu atšķaidītu ēdamkarotē skalot bebim muti = greipfrūta eļļa esot labs antifungal (pretsēnīšu).
Plus vēl gan bebis, gan es dzersim labās baktērijas (pulverītis), kas jau atrodas ķermenī dabiski, bet dažreiz par maz, lai ķermenis pats cīnītos ar visādiem briesmoņiem Plus tās baktērijas domātas zīdaiņiem, uzlabo visas kolikas, atraugas utt. Tā, ka manam bebim būs labums, un varbūt man BEIDZOT tās krūtis pārstās sāpēt
Pievienots  6. Dec 2008 20:37

Atbildēt komentāram

Es domaaju ka sodas uudens gan nav labs,, taa seene gan ir traka, sametas pa visu muti un tad beebim saap meele, un nezini kas vinjam vains, normaali need un negulj,,, man aarsts izrakstiija speciaalu pilinaamo kad bija mums 1 meenesiits!!! Baigi labi paliidz un tagad mums taadas vairs nav!!! un nemetas vispaar!!!
Pievienots  6. Dec 2008 20:40

Atbildēt komentāram

kas tas bija par pilināmo?
Pievienots 17. May 2009 13:14
Manam meitukam arī bijā tāda problēma. Bērniņš kādu laiku bija ar lillā muti. Ja Tu knupi novāri, bet ko Tu dari, ja knupis nokrīt zemē?? Nekādā gadījumā nebāz savā mutē, bet nomazgā ar ūdeni. Ja tavs bērns ēd tikai tavu pienu, tād ir jāskatās, kotu ēd, jo viss uzreiz parādās uz tava bērna. Pamēģini katru reizi pirms barošanas noskalot ar siltu ūdeni savu krūti.
Pievienots  6. Dec 2008 20:56

Atbildēt komentāram

Kruutis vienmeer jaaskalo pirms un peec,, ja nu vieniigi kaadreiz nesanaak, bet labaak ka to dara,, un par knupi,, - neesmu dzirdeejusi ka nevar suukaat beeba knupi ja nokriit uz griidas,, tu tachu vinja maate,, ar to piena seenei nav nekaada sakara,
Manam seene uzmetaas kad paargaaju no kruuts baroshanas uz maisiijumu!!!
Pievienots  6. Dec 2008 21:01
Es vienmeer caur savu muti knupi dodu beernam,jo domaaju,ka nekas traks nevar buut ...
un paaraak biezzi mazgaat kruutis arii nav labi ...
mees arii lillaa....kameer smeereejam,loti labi noiet,no meeles loti labi noiet,bet uz vaigiem un luupaam turaas
Pievienots  6. Dec 2008 21:16
Es pilnībā piekrītu, ka knupīti vajag noskalot, nevis bāzt sev mutē un pēc tam bērnam, jo ja tev ir problēmas ar zobiem, vai caurumi vai kas, galu galā tās ir infekcijas un viss pēc tam tiek bērnam...
Pievienots  7. Dec 2008 12:56
zobos caurumi nevar buut, jo ka ir staavoklii jaaiziet zobaarsts,,
Pievienots  7. Dec 2008 14:26
Ariii mums ir seene visaas malaas, nezinu kaa tik no vinjas valjaa, smeerejam Peoktanīna šķīdumu zidainjiem, gan skalojam ar kumeliishju teeju - ka it kaa skaitas dezinficeejosas, gan smeereejam aarsta izraxtiito smeeri, bet noiet tik no meeles, bet uz vaigiem un augstlejas paliek. nezinu ko taalaak.. mazaa ljoti nemieriiga.. jo ljoti niez un saap.
Un arii mazai knupis iet caur manu muti, jo arii man bija obligaata zobu labosana, kad paliku staavoklii.. Nezinu.. interesanti ka citur zobu labosana stavoklii paliekot nav obligaata. :?
Pievienots 12. Dec 2008 18:51
Mums no meeles arii labi noiet,bet turaas uz vaigiem...
Pievienots 13. Dec 2008 12:45
Par to knupīti caur mammas muti - nezinkāpēc, bet vai kautvai no skolas laikiem neatceraties, ka mute ir cilvēkam netīrākā vieta..... Es domāju,ja nav iespējams nomazgāt, tad varam mēģināt caur mammas muti. Bet nu tas mans viedoklis..
Pievienots  1. Dec 2009 12:03
un cik bieži ir jātīra ar to sodas ūdeni?
Pievienots  7. Dec 2008 12:36

Atbildēt komentāram

Bija tā,ka glāze ūdens un viena ēdamkarote sodas... ,tad uz pirksta uztīt marli un patīra visu mutes dobumu...
neteica cik bieži,bet pēc vai pirms barošanas,es tīru pirms.. un,tad uzsmērēju to lillaa...
palīdz soda
Pievienots  7. Dec 2008 12:56
paldies....
Pievienots  7. Dec 2008 13:55
mums arī bija tāda lieta,ārste arī ieteica to lillā šķidrumu,bet mana mamma ieteica lai uzvārot kumelītes un ar to tīrām,uzreiz rezultāts bija redzams
Pievienots  7. Dec 2008 13:04

Atbildēt komentāram

arī mēgināju ar kumelīti,mums nepalīdzēja..
laikam katarm bērnam individuāli...
Pievienots  7. Dec 2008 13:16
Maniem berniem ta tikpat ka neparadijas jo mamma kruti pec mazula barosanas uzreiz apslaucija ar mitru dvieli lai palikusas mazula siekalas neveidojas bakterijas.Pirms barosanas apslaucija ja juta ka ir kruts sasvidusi.Bet ta ja nelieto nekadus dezus un losionus sievietes kruts virspuseizdala vielas kas aizsarga krutsbalu no mikrobiem.Mazgajot jau ar udeni var uznest kadas nevajadzigus mikrobus. Piena senes profilaksej lietojam vecu labu panemienu.Dabujam tiru medu un atskaidijam ar udeni ka tas ir mazlietin saldens.Ja bus stipraks bus cietaks vederins un apgrutinas mazulim pakakat.Sai vieglaja medus udentina pamercejam knupiti un devam bernam.Gan bernam patikami gan vesaligi.Ar laiku jau var palielinat medus daudzumu udeni lidz pat sirupa konsistencsij bet tas atkarigs no bena vecums un vina speja pienemt jaunas vielas. Vel maminnasiesaku dzert KIMENU TEJU !!! Piens gan veikalos nau tas labakais bet ja jums ir kada iespeja no laukiem atves kvalitativu pienu tad kopa ar so teju jus ne tikai bernam radisiet vairak pasas savu pienu bet ari taja bus vajadzigas vielas lai berninam pasa veidotos laba imunsistema. Nekautejieties reizem padomu pajautat kadiem lauku radiem-viniem ie zinami daudi paudes parnemti lidzekli ka berninu aizsargat ar to ko dod Mate daba. Lai jums labi veicas berninu audinasana un pasam labs un mozs prats. Un pieprsiet savam otrajam pusitem lai ari nak talka-berninam tak divas rocinas!!!Viena maminai ,Otra tetim!
Pievienots  7. Dec 2008 23:42

Atbildēt komentāram

Par medu vecmamma ir ieminējusies,ka jāmērcē knupis,ja nelīdzēs nekas no šī,pamēgināsim medu
Un kimeņu tēju jau dzeram
Pievienots  7. Dec 2008 23:49
Tikai saku - vispirms pavaju lai redzi ka berns reage uz medu,lai kermenitis pierod.Tad pamazam vari uztaisit stipraku. Jo vienigais kas jauzmanas ka berninam var sacietinat vederinu.Vari tadu sirupinu uzies ari sev uz krutsgala pirms berna barosanas-gan pate sevi palutinasi gan berns reize ar esanu saks apkarot seniti.Vislabakais medus ir tie ko tirgo tadod tumsos gabalos. Maja tas jakause remdena udeni-leni bet ta paliek tur visas vielas ko bitites sarupejusas.
Pievienots  8. Dec 2008 01:01
Paldies!Pamēgināsim!!!
Pievienots  8. Dec 2008 01:54
Dieva dēļ tikai ne MEDU! Bebjiem līdz gada vecuman nedrīkst dot medu, nevis tādēļ, ka medus slikts (ļoti labs dabīgais saldinātājs), bet tādēļ, ka zīdaiņos var izraisīt botulismu, jo medus ir šīs slimības baktērijas pārnēsātājs. Un bebji līdz gada vecumam, netiek galā ar šo baktēriju.
"Feeding honey to your baby could be harmful if he or she is younger than 12 months of age. Honey could be the cause of a rare type of food poisoning called infant botulism--a serious, even deadly, illness. Honey is the food most commonly found to contain the bacteria causing botulism. Pediatrics advises that honey should not be added to the food, water, or formula that is fed to infants younger than 12 months of age. This recommendation includes foods processed with honey.
Honey is a known source of bacterial spores called Clostridium botulinum that produce a toxin which can cause infant botulism. These spores can also be found in soil, water, uncooked food, and even household dust. Infant botulism can occur from breathing in vacuum cleaner dust, but eating honey is the number one preventable cause. While honey is safe for infants over 12 months of age, infants under 12 months of age have not yet developed beneficial bacteria in their digestive tracts that can control botulism spores. Therefore, do not add honey to baby food, water, formula, or medicine. Do not dip a baby's pacifier in honey. Even the honey in some processed foods can cause this problem. After an infant eats the spores of this bacteria, the disease can occur within a few hours or up to a week after the exposure.
Symptoms of infant botulism include weakness in the neck, arms, or legs; inability to suck or cry normally; inability to feed or swallow; and persistent constipation. The first symptom is constipation, which can appear three to 30 days following ingestion of honey. The next symptoms observed are listlessness, decreased appetite, and a weakened cry over the next several days. Gagging and sucking reflexes diminish and the child moves less and less. Infant botulism frequently causes an infant to have an unusual breathing pattern, which often requires putting the infant on a ventilator to help with breathing.
Most infants recover from botulism with hospital care. However, if infant botulism is not treated immediately, it could result in death. Hospital care is necessary. Identifying the botulism toxin in the stool is needed for proper diagnosis. This toxin can cause nerve damage for weeks or even months. Neither antibiotics nor antitoxin have proven beneficial in treating infant botulism and may even make the illness worse. There is also a link between infant botulism and SIDS (sudden infant death syndrome), because breathing is affected in the most severe stages of the illness. It is believed to be the cause of death in 10% of SIDS cases. As children get older, the stomach acid, bacteria, and the intestinal tract mature to make them less susceptible to the toxins that botulism spores produce. The single most effective way to prevent infant botulism is to avoid giving honey to infants younger than 12 months of age. "
Pievienots  8. Dec 2008 12:05
Edit-tu nesi galvu kautkur ap sturi apdauzijusi....??? Pec tava komentaravar spriest ka vispar esi no kautkurienes izmukusi! Te ir Latvija un Ja ko se ievieto tad to dari latviesu valoda!!! Madu botulisms... pasaki ka medu vel ari AIDS un vel kas. Man ir izaugusi 7berni Vecakai masai 5 Un mes pasi gimene esam 8 Gan es gan brali un masas ir lieojusi mazini budami medu.Masas brni un mani berni ar ir lietojusi medu jau tulit no dzimsanas. Neviens pat tuvuma nau sajutis botulismu.Labak pirms ko sac gudri rakstit-palasi gramatas kur ir aprakstits kas ir kas.
Pievienots  8. Dec 2008 16:53
Piedodiet Plūmīša kungs par tekstu angļu valodā, nebija laika iztulkot, man arī mazs bebis, viņam daudz laika vajadzīgs. Droši vien arī man tika dots medus pirms gada vecuma ... taču tas, ka medus ir bīstams ir fakts, jo tas satur to baktēriju. Nesaku, ka visi bērni saslims, varbūt saslimst tikai viens! Bet es negribu, lai pat tas viens saslimst! Visās bērnu barošanas grāmatās mūsdienās ir teikts, ka ar medu labāk uzmanīgi līdz gada vecumam! Vai tad grūti paciesties?
Pievienots  8. Dec 2008 17:23
Pietiek cepties
Pievienots  8. Dec 2008 17:26
Un diemžēl resursu atrašana internetā latviešu valodā vēl joprojām ir ļoti ierobežota - diemžēl, bet tas vēl pieminēto informāciju nepadara par nepareizu ...
Pievienots  8. Dec 2008 17:26
Atvainojos arī tev Anastasij, nevēlos tavā forumā strīdus, bet pateicu savu viedokli, jo tam piekrītu, un nekad negribētu, lai kādam mazulim notiek kas slikts, tikai tāpēc, ka kaut ko noklusēju. Ceru, ka drīz tiksi galā ar sava mazuļa piena sēni
Starp citu - jautājums tev. Ja baro ar krūti, varbūt tev piena sēne ir krūtī arī? Dažkārt tā var būt, un tad ir apurtais loks, jo bebītis nevar tikt no tās vaļā - saņem no pupa! Man ir tieši tā ... pazīmes, krūts gals stipri sāp, kad sāk barot, bet tad pēriet barošanas laikā, dažreiz sajūta, ka pieniņš plūst it kā caur graudiem, dažreiz duroša sāpe krūtī pēc barošanas, kas var ilgt kādu laiku, stipri rozā krūtsgali pēc barošanas?
Varbūt jums abiem jāpaārstē tā sēne, tad paries?
Pievienots  8. Dec 2008 17:36
Edit-ja kolasi vajag iedzilinaties teikta.Amerika un Vacija medu min ka KONTMINETU - tas ir makligi radits. un Botulisms ir spora kas ir kanseregeno vielu paveids- tatad ta ir kimiska inde!!! Par laimi musu medus Latvija ir Bites veidots produkts un Musu sizdienas lauki Lai ar ir druma izskata tomer tie netiek apstradati ar kimikalijam-vismaz jau dazviet un tiesi tur kur bites vac savu medu. Par piena seni atkal iebrauc gravi-Matei kruti... vai vispar esi ko lasijusi par savu kermeni un anatomiju.??? Piena senite ir katra berna mute katram ta izpauzas savadak. Ja mamina negreko ar nepareizu uzturu un medikamentu lietosanu-vinas piens ir viss viss labaka viela ko berns var sanemt. Un tas ir pat bernam kazales ja uz miesinas paradas mazassarti izsitumi kas nau saistiti ar masalinam. Sievietes milas ja ko runajiet izlasiet pareizi un ja kas neskaidrs tad pajautajiet kadam kas ko tiesi zina par tadam lietam.
Pievienots  8. Dec 2008 18:06
Edīt,nē,man nesāp krūts barojot..vienīgi dur tikai,tad,kad piens krūtīs ir daudz... bet visādi citādi nesāp...
es domāju,ka mums ir no knupīša...vēl daktere jautāja vai mēs ņemam mantiņas mutē,bet mēs vēl nemākam...
ehh,dzīvīga tā piene sēne ...
Pievienots  8. Dec 2008 18:19

Atbildēt komentāram

visiem ir piena seene,, nesatraucies,, taa tik pieradina meeli beernam,,, pirmajaa meenesii,, peec tam itkaa vairs nevajadzeetu buut,,, ja pareizi aarstee,,, man ir kkaads dzeltens porkjis, slinkums iet skatiit kaa sauc. aarts izraxtiija,, tas ir riktiigi labs,, to uzspiezj un ta nevar beebi barot pusstundu,, un meele tiira,,, un atpakalj jau kaa 2 meeneshi nav uzmetusies!!!
Pievienots  9. Dec 2008 00:22
nu visiem berniem jau nu gan nav piena sene!nevajag runat par visiem!
Pievienots 17. Dec 2008 18:24
nav,nav visiem
Pievienots 17. Dec 2008 20:32
labi paliidz kalanhoja-puke, jaaizspiez taas sula un jaaliek kompreses var arii sulu pasmeereet uz iekaisusaam vietinjaam-nupat izslimojaam to mums ieteica aarsts slimniicaa var arii pameeginaat smilseerkski ar klingeriiti-puusams kaklaa.
Pievienots  8. Dec 2008 20:45

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. »

Aktuālā rubrika: Necel roku!

LAPAS KARTE