Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

ko uzdavinat?

Sveiki, padalieties ludzu idejas ko uzdavinat savam bernam uz varda dienu (puika 1.5g), ar mantam vins man ipasi nespelajas!

Ievietots 20. jūn 2012 06:50

Ieraksti komentāru
Secība:

kika.

aa ir ideja par gudro suniti, kas runa latviesu valoda, varbut ir kadas atsauksmes par to?
Pievienots 20. jūn 2012 07:49

Atbildēt komentāram

Danna

Superīgs suņuks un arī dziedošā grāmatiņa forša,mūsējam
ļoti patīk
Pievienots 20. jūn 2012 08:37

nomalas

ja ar mantām īpaši nespēlējas, tad pilnīgi iespējams, ka suņuks tiks reti lietots - mēs ar vīŗu par sunīti fanojam vaiŗāk nekā meitiņa . Ritenis? Braucams auto? Zoo apmeklējums?
Pievienots 20. jūn 2012 17:59

nomalas

ja ar mantām īpaši nespēlējas, tad pilnīgi iespējams, ka suņuks tiks reti lietots - mēs ar vīŗu par sunīti fanojam vaiŗāk nekā meitiņa . Ritenis? Braucams auto? Zoo apmeklējums?
Pievienots 20. jūn 2012 17:59

kika.

jaa tiesi tapec domajam vai ir verts tadu pirkt, jo diezgan dargs un negribas jau ar gluzi lai sturi metajas! ritenis un auto ir, un uz zoo ar pagajusajas brivdienas bijam
Pievienots 20. jūn 2012 22:31

lendete

Piedzīvojumu dāvanas -
Pievienots  5. okt 05:04

facepalm

cik zinu, "normāli" cilvēki forumos neprasa ko SAVAM bērnam uzdāvināt.
vnk zeme atveries.
bet ja tik ļoti vajag padomu tad nu:
Šņabi
Nažu komplektu
H2SO4
daudz, daudz alkohola
ginekologa/urologa apmeklējumu
šķiltavas
un nebaidies ka bērnam tikai 1.5 jubileja (a kad to svin? tad kad ir gads un pieci mēneši? WTF nafig kkas tik šizīgs jāsvin?) jo ātrāk sāks, jo ātrāk sāks, vēlāk būs tev pateicīgs.... varbūt.... ja nodzīvos līdz kaut četriem gadiem... tādu mammu man gan negribētos

Pievienots 20. jūn 2012 08:57

Atbildēt komentāram

Anonīms

varbuut shis komentaars nav iisti vietaa,varbuut pashai nav beernu ka atljaijies taa izteikties.Un kaapeec lai cilveeks nepaintereseetos, jo daudzaam mammaam vareetu buutu labi ieteikumi......par gudro suniiti ljoti laba ideja.....
Pievienots 20. jūn 2012 09:02

facepalm

muhāāhāā.
tev par milzīgu pārsteigumu man ir bērns. un es nespēju nevienu citu iedomāties kurš varētu izdomāt ko uzdāvināt kā vien savu vīru un sevi, jo es vislabāk zinu kas manam bērnam ir un kas varētu trūkt.

āāāā, skaidrs.
"māmulīte kika." vnk beidzot izdomājusi uzpeldēt un "sava" bērna dzimeni un nezin kas šādā vecumā interesē bērnus... vienīgais izskaidrojums tik padebīlai diskusijai....
Pievienots 20. jūn 2012 09:15

facepalm

tb uzpeldēt uz vārdadienu, nedaudz pārrakstījos​
Pievienots 20. jūn 2012 09:16

anonima..

Facepalm - tu neesi normāla! Tas ir pilnīgi normāls jautājums! Kā jau iepriekš bija rakstīts - daudzām  mammaām varētu būt labi ieteikumi!
Pievienots 20. jūn 2012 10:14

kika.

facepalm, ja tavs aprobezotais pratins ar svinesanu saprot tikai, nodzersanos, tad ta ir tava problema un nevajag ar to tik traki visiem platities! un es nebut nekaunos ka musu majas svin ari berna varda dienas un dzimsanas dienas, jo es neuzskatu ka vins ar kko butu sliktaks par mums, lai vina svetkus apdalitu! taka labak ej iedzer un atslabinies, jo tas izskatas, ka ir vienigais ko tu maki!
Pievienots 20. jūn 2012 11:26

@lise

Tiesam facepalm-tavi komentari te ir nevietaa!!!Ja mammai sagada prieku svinet svetkus,kadel gan ne.Mes ar svinam vardadienas!Un mazajam ar noteikti svinesim!Riebjas tik stulbi komentari
Pievienots 20. jūn 2012 15:36

facepalm

kādēļ mani svētki saistās ar nodzeršanos? tpc ka tu esi ļoti sūdīga mamma un uzpeldi tikai uz bērna jubilejām?
cita izskaidrojuma tavam jautājumam nav. nu ja tu ikdienā esi kopā ar savu bērnu, tad tu vnk esi reāli stulba un aprobežota mamma.

es jau neesmu pret svinēšanu, tikai ir lietas ko var zināt/vislabāk zin vecāki un viena no tām ir ko dāvināt. es ieteicu dažas lietas, izskatās ka tās tevi neapmierināja. nu sūdīgi tev, domā tālāk ko dāvināt, vai pate labāk ieder/pašņauc/padur, tikai ne pie bērna. tādu māteli nenovēlētu pat ienaidniekam....
Pievienots 21. jūn 2012 09:39

bizbizmaare

man tas suniitis liekas bik par daargu tikai prieks vaarda dienas, ja domaats tas no fisher price. 
Pievienots 20. jūn 2012 09:11

Atbildēt komentāram

Anonīms

jaa,labas firmas mantas tieshaam ir padaargas,bet ljooti ilgi kalpo,var mest zemee,meetaat,un pat ja netiishaam nokriit,nekas nenotiek,domaaju ka prieksh vaarda dienas ,nepeerkot daavanas ir arii cits variants,var aizbraukt visa gjimene kopaa uz kaadu atpuutas vietu(zologjiko daarzu,vai atpuutas parku)un visa gjimene kopaa pavadiit jauku un neaizmirstamu laiku,nebuus ne jaataisa sviniibas,ne jaapeerk daavanas,mees taa darijaam ka mazajam palika 2 gadinju,un veel shodien skatoties bildiites ir ko atcereeties
Pievienots 20. jūn 2012 10:23

Alises mamma

dāvināt, dāvināt, nu vajag atslābt, bērnam taču tikai 1,5 g., to jau saproti tu, mamma nejau bērns.
bet ja dikti gribas svinēt, aizejiet visa ģimene kaut kur kopā-dāvini bērnam labas emocijas, atmiņas, jo pati zinu ka tas ir daudz labāk bērnam.
lai veicas ar izvēli.
Pievienots 20. jūn 2012 11:02

Atbildēt komentāram

maijvabole

Es saviem mazbērniem vienmēr dāvinu grāmatiņas. nepatīk tagad,noderēs vēlāk un māmiņam parasti tādām lietām nav naudas. Mazbērni,starp citu,ļoti gaida jaunas grāmatiņas.
Pievienots 20. jūn 2012 16:44

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE