Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

    Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Elektroniskās cigaretes

Sveikas! Gribeju uzzinat vai kada ir meginajusi un kadas atsauksmes? Vai ir jega? Un vai ir kada ar so cigaresu palidzibu atmetusi smekesanu ka tadu?  

Ievietots 14. jūn 2012 11:25

Ieraksti komentāru
Secība:

tihiro

es vinas pipeju gadu atpakal.un teiksu ne man ne manam pazinam tas nepatika nekada tolka vienalga gribas savas istas cigaretes tu tikai  izsviedisi naudu.labak pati saviem spekiem atmet tas labak lidzes.pirmamkartam tu nejuti cik izpipe un neizpipe teiksu murgs skrejam uz veikalu istajam pakal.vinas pat ir sliktakas neka tas ko pareizi pipejam.
Pievienots 14. jūn 2012 12:44

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Nja,lai cik nebutu divaini,gandriz visi to saka. Ka kuram man liekas.Ja nebutu pieprasijuma,nebutu piedavajuma no otras puses.Nu bet tapat paldies par dalisanos pieredze. 
Pievienots 14. jūn 2012 12:47

tama

tas nu tocna vinas nekam neder, ari nopirkam jau sen un pilnigi nekada jega, tik pat labi var pipet salminu... lieka naudas izsviesana!
Pievienots 14. jūn 2012 13:03

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

 lieta tada , ka tas cigaretes ir daudzs un dazhadas, domaju , ka vienkarshi ir jaatrod piemerotakas.   mans draugs atmeta pipeshanu nemaz negribot to un  ar elektriskas cigaretes palidzibu.   nu jau kaa divi gadi nevelk.  saaka takaa joka peec ik pa laikam uzpipet elektrisko, ko biju uzdavinajusi, bet izejot ara ,lai uzpipetu isto cigareti nevareja vairak par puscigareti nopipet, jo nikotina devu bij jau dabujis. kadu laiku vilka abas, bet ar laiku  parastas nevareja vairs iepipeet, teica ka smirdot un garsha pretiga, taa pakapeniski pargaja uz elektrisko, bet veel pec pusgada arii to vairs nevajadzeja.  visi brinijas, jo vins nebij tas kursh gribeja atmest un kuram butu gribasspeks to izdarit.
Pievienots 14. jūn 2012 13:47

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Kada bija tiesi ta elektroniska ko davinaji vinam? nu es nezinu tur pec firmas nosaukuma vai ka,ja atceries. 
Pievienots 14. jūn 2012 14:15

Nenosaukts lietotājs

 sutiju shajaa adresee    , mainamie kartridzi noperkami ar dazhadam garsham un stipruma, taa ka pasham jaizvelas piemerotakais.   pati e cigarete ir lielaka nekaa ierasts redzeet citur piedavatas, bet tas ir uz baterijas rekina, kaa ta taa iztur visu dienu, nevis tikai paris stundas ka citas e cigaretes.
Pievienots 15. jūn 2012 13:13


 

LAPAS KARTE