Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Smaidīgā:)

Pirmās grūtniecības pazīmes jeb kā sapratāt, ka kļūsiet par māmiņām?:)

Sveikas dāmas - esošās, topošās mammītes
Tā kā gaidu sevī kādu priekšvēstnesi par iespējamo mazo dzīvībiņu, tad izdomāju, ka interese pēc varētu izveidot diskusiju par to, kā sapratāt, ka būsiet mammas. Kādas bija tās pašas pirmās pazīmes, kā pēc grāmatas ? Vai tomēr kaut kas cits? Un vai nebija tā, ka tik ļoti kaut ko gaidījāt, ka katru organisma kaprīzi tulkojāt kā pazīmi? (man vismaz tagad tā šķiet , ja iesāpas puncis, ja pavelk muguru, bet nu jā, laikam jau tikai tulkoju visu pa savam)

Ievietots 18. mai 2012 15:32

Ieraksti komentāru
Secība:

zhana

Es ta ari pec teksta nesaprotu, esat stavokli vai nē?? Jo ja iedomājaties, ka esat un visas pazīmes tulkojat kā gr;utniecību, tad liela iespēja, ka nemaz neesat stāvoklī, jo mūsu domām ir ļoti lielas spējas.. Arī man nekad nav kavējušās mēnešreizes, bet vienu reizi manas menstruācijas kavējās pat vienu ar pusi nedēļu, jau biju patikami satraukta, ka nu esmu stāvoklī, salasījos kādas ir pazīmes, un visas bija klat, bet pēc nepilnām 2 dienām MR jau bija klāt.
Pievienots 18. mai 2012 16:43

Atbildēt komentāram

Smaidīgā:)

Pagaidām tikai mēģinām tikt pie mazuļa, tāpēc katra dīvainība organismā tiek laikam tulkota kā grūtniecība  
Diskusija nav jautājums, vienkārši interesanti uzzināt citu pieredzi!
Pievienots 18. mai 2012 16:52

pogaa

Man jau ir mazs bumbulitis...man bij ta,ka pie delina centamies tikt kadus 2-3 menesus........(praktiski jau daudz ko neatceros,jo jau vairaks ka pusgads kops mazais klat)...vel atceros ka menesi pirms mazais pieteicas man kavejas mr,un pec 4 dienam sakas,biju jau ta sapriecajos,ka uzzinot ka vina vel naw apraudajos,bet (ta ka domam ir liels speks) pec menesa jau delins pieteicas...saku to saprast,kad mazajam punci vareja but kadas 2 nedelas....man bija loti slikta dusa(visu laiku no rita lidz vakaram un visus 9 menesus(saka jau ka slikti ir jo mazajam gari mati-mums ta bija)...protams,kavejas mr un tad jau sapratu jo mani kkas skita divains..un tad jau bez testa zinaju ka mazais ir!jau no pasa sakuma bij ari kkads nogurums...a,un man vel bij temperatura-kadu nedelu 37....
Un nu-novelu tikt veismigi pie mazulisa...
Pievienots 18. mai 2012 17:20

Atbildēt komentāram

Sveikas!

Es tagad esmu 7 grūtniecības mēnesī. Kā sapratu, ka gaidu mazo? Nezinu, nekādas īpašas pazīmes man nebija, vienkārši kādu dienu sapratu, ka ir jāuztaisa tests.. Un jā, bija divas strīpiņas! Bija nedaudz apmulsusi, jo ar vīriņu nebijām gaidījuši tik ātri, ka mazais pieteiksies.. Bet nu tagad mans vīrs ir vismīlošākais vīrietis pasaulē!
Pievienots 18. mai 2012 17:39

Atbildēt komentāram

man bija slikta dūša jau pirmajā nedēļā, domāju ka tas no vitamīniem, bet izrādījās no grūtniecības. un pašās pirmajās nedēļās sāku ēst daudz vairāk un ēdu tādus produktus ko parasti nesavienoju kopā vienu ar otru. pat dzēru rosolu no marinētiem gurķiem. vīrs uzreiz saprata ka esmu stāvoklī uztaisīju testu, bet tas neko nerādīja, bet kad aizkāvējās mēnešreizes uztaisiju testu vēl un nu jau esmu 12 grūtniecības nedēļā. Tagad no visām pazīmēm slikta dūša palika, vēl tikai klāt ar rīta vemšanu. un ēst gribās tikai augļus un dārzeņus. Tā lūk.
Pievienots 18. mai 2012 20:44

Atbildēt komentāram

Punktins

Pirmā pazīme protams bija mēnešreižu iztrūkums+bija ļoti jūtigas un sāpīgas krūtis, arī tādas cietas. Vēl pec kādas nedēļas ļoti sāka nākt miegs. Varēju gulēt augām dienām, kad vien laiks atļāva. Slikta dūša man visu grūtniecības laiku nebija ne reizi Mazais puika mani ļoti saudzēja
Pievienots 18. mai 2012 20:55

Atbildēt komentāram

Rasite.

pilnīgi piekrītu Punktiņam. man tā bija ar visiem 7 bērniem, gan meitām, gan dēliem. pirmajos mēnešos šausmīgi nāca miegs un bija zirga apetīte, pēdējos mēnešos mocījos ar bezmiegu. Lai Tev tāpat laba pašsajūta. Protams, mēnešreizes nesākās noteiktajā dienā, kad bija jābūt. Kavēšanās man nekad nebija.
Pievienots  3. okt 2016 13:04

kika.

man bij ta- no ritiem es parasti brokastis needu kaut ka negribejas, bet tad vienmer no rita veders burkskeja, est prasija, un vel pec gulesanas piecloties galva nedaudz reiba! vairak laikam ari nekas nebija, vai ari vienkarsi neatceros
Pievienots 19. mai 2012 06:51

Atbildēt komentāram

kika.

a un vel kluvu loti emocionala, par katru sikumu asaras bira, kaut vai tas pasas filmas skatoties!
Pievienots 19. mai 2012 09:41

zaica

neko nedomaaju,neko negaidiiju,baudiju dziivi un vnk kaveejaas mr - viss...paareejaas paziimes,simptomi naak peec tam...
Pievienots 19. mai 2012 09:14

Atbildēt komentāram

man tagad 13 nedela, man likas aizdomigi ka bija MR kavesanas, loti jutigas krutis, un vilka vedera leju. Man ta ir pirms MR bet ta ka vinas nebija un nebija tad likas aizdomigi un uztaisiju testinu..un ja 2 stipinas. Tagad esmu loto loti laimiga ka nesaju sevi mazu dzivibinu. Novelu ari tev reiz sajust sis briniskigas sajutas un izdzirdet pirmo reizi sava mazula sirdspukstienus ..lai tev veicas
Pievienots 19. mai 2012 09:24

Atbildēt komentāram

Serīna

man pēkšņi negribējās pīpēt, arī mana iemīļotā stiprā melnā kafija vairs negāja pie sirds, un pēkšņi man sagribējās bezgalīgi gulēt! varēju gulēt pa 18h!!!
un tad tests, kas protams bija pozitīvs.
visas sliktā slietas pie malas un mauzlis auga griezdamies absolūti neplānots brīnums.
Pievienots 19. mai 2012 10:05

Atbildēt komentāram

Man MR kavējas regulāri un neko nenojautu, bet pagāja ilgāks laiciņš, sāku apzināties, ka esmu pārāk emocionāla un krūtis sāka sāpēt, visi krūšturi spieda un traucēja. Uztaisīju testu- jā, divas svītriņas. Tagad jau 10. nedēļa. Bet principā visas sajūtas bija identiskas kā pirms MR. īsti neatšķīrās.
Pievienots 19. mai 2012 14:05

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. »

LAPAS KARTE