Aptauja

Kad Latvijā svin Tēva dienu?

Oktobra otrajā svētdienā

Septembra otrajā svētdienā

23. februārī

Maija otrajā svētdienā

Latvijā Tēva diena nav oficiālo svētku sarakstā

Neko par to nezinu!

Atbildēt

Rezultāti | Iepriekšējās aptaujas

DELFI
tasty

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Ūdens ir ķīmija!

Meita (2 gadi 8 mēn.) sēž ar omi skatāTV. Tur rāda ūdeni, un meita omei saka, ka ūdens ir ķīmija! :D Piedalies JŪLIJA joku konkursā! BALVA VAIRĀK KĀ 50,00 EUR VĒRTĪBĀ NO APGĀDA ZVAIGZNE ABC   Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED ŠEIT!   Jūlija

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

...????

spirale

Sveikas Milas meitenes!
mani te nodarbina tads jautajums- Vai kadai no jums ir likta spirale, vel pirms jums ir bijusi mazie kipari? man situacija sobrid ir tada, ka ta ka nevaru lietot praktiski nevienas gormonalas tabletes un no prezervativiem man ir alergiska reakcija, tad daktere man ieteica apdomat divu veidu spirali kaa variantu, viena ir ar hormonu un otra ta saucama vara spirale. tacu es vel neesmu dzemdeejusi un tuvakaja laika arii neplanojam berninju. seit anglija no dakteru viedokla tas nau nekas slikts likt spirali jaunam un nedzemdejusham sievietem, bet Latvija gan ir savadaks viedoklis par to. es protams konsultesos ar savu dakteriiti LV bet tas bus tikai pec menesha. tapec ljoti gribetos dzirdet jusu pieredzi un domass par so metodi. Liels paldies jau ieprieks!

Ievietots 3. Apr 2012 17:05

Ieraksti komentāru
Secība:

Alises mamma

te diskusijās jau tikko bija šāda lieta.
man pašai pirms pusgada piedzima meita, tad nu esmu izšķīrusies PAR spirāli, lasījusi esmu visko gan labu gan sliktu, bet ticu ka viss būs labi, un nebūs problēmu.
katrā ziņā jāizlemj, tev pašai.
Pievienots  3. Apr 2012 17:27

Atbildēt komentāram

mii mii

​varbut pajautaa vinai par nuvaring, gan LV, gan DE vel nedzemdejusham vinju iesaka, tur loti zems hormonu limenis...
Pievienots  3. Apr 2012 17:36

Atbildēt komentāram

Varbūt ārsta ieteikumu ietekmēja fakts, ka esi ieceļotāja...
Pievienots  3. Apr 2012 20:24

Atbildēt komentāram

tihiro

NEKLAUSI GINEKOLOGUS JO VINA TEV IETEIKS SPIRALI TIKAI PEC TAM KAD TU VINU IELIKSI BUS DAUDZ VAIRAK PROBLEMU VINAS BOJA DZEMDESKALU UN NO TA VEIOJAS BOJAJUMI,VIRUS CIN,UN NAKAMAIS VEZA STADIJA DZEMDESKAKLA.MAN BIJA PEC BERNA IELIKTA DARGA HORMONALA SPIRALE (MIRENA)VINA MAKSAJA 130LS UN UZ 5GADIEM NOSTAIGAJU 2 AR PUSI GADU JO NO VINAS BIJA ZIVJU SMAKAS IZDALIJUMI UN MAN KONSTATEJA DZEMDESKAKLA IEKAISUMU+CIN VIRUSU NACAS LIKTIES SLIMNICA UZ ANTIBJOTIKU KURSU.PEC GADA NACAS STATIES ONKOLOGIJAS SLIMNICA UZKAITE.ONKOLOGS PATEICA KA TAS IR SEKAS PEC SPIRALES JO SPIRALES TRUME DZEMDESKAKLU.PIETAM TEV BERNU KA ES SAPRATU NAV UN TAS IR IZSLEGTS JO PEC SPIRALES VAR ARI NEBUT BERNU JA TU NEESI DZEMDEJUSI.ES BRINOS KA TEV GINEKOLOGE TO VISPAR IETEICA JA TU NEESI DZEMDEJUSI UN PIE TAM VEL ALERGISKA AIZMIRSTI.PARUPEJIES PAR SAVU VESELIBU,NEBOJA JA TU DZIVE VELIESIES KAUTKAD BERNUS.STASTU PEC SAVAS PIEREDZES.
Pievienots  3. Apr 2012 21:14

Atbildēt komentāram

Man pec pirmas meitinas piedzimsanas ielika spirali,vara,ja pareizi atceros.Un pec pusotra gada paliku stavokli ar visu spirali.Grutnieciba bija veiksmiga,neskatoties uz to,ka visu tas laiku bernins dzemde bija kopa ar spirali.  Otrreiz,protams,neliku spirali.Bet augstak minetajam komentaram nepiekritu.
Pievienots  3. Apr 2012 21:45

Atbildēt komentāram

emm es ieteiktu anglija aprunaties ar ginekaloggi par hormonalo implantu (tas ir seerkocinja izmeera hormonaalais implants ko ievieto aukshdelmaa zem aadas), vinju ieliek rokaa uz 3gadiem un ne par ko nav jaasatraucas, LV diemzzeel ssie implanti cik man zinaams nav pieejami, bet sheit at vinjiem ir pietikami liela prakse, kaa arii nekaadas finanses tas neprasa un par veseliibu arii nav jaasatrucaas, bet ja nevari lietot hormonaalaas tabletes tad shis laikam var izpalikt, bet nu tas ir jaarunaa jav ar speciaalistu.
Pievienots  3. Apr 2012 21:52

Atbildēt komentāram

mukšķis

Man pirmo spirāli ielika vēl senajos padomju gados - 1991.. Nebiju dzemdējusi, nebija bijusi arī neviena grūtniecība. Pirms tam gadu bijām izsargājušies ar dažādiem citiem veidiem.... Kopš tā laika man spirāles /parastas vara/ ir liktas ik pēc 3-5-iem gadiem, izņemot divas plānotās grūtniecības. Arī bērniņus ieņēmu 1-2mēnešu laikā pēc spirāles izņemšanas. Man nav nekādu sūdzību. Tikai pozitīva pieredze.
Pievienots  4. Apr 2012 09:21

Atbildēt komentāram

Aktuālā rubrika: Necel roku!

LAPAS KARTE