Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Striju mazināšana pēc grutniecibas

Varbūt var kāda var ieteikt peec savas pieredzes,kaadi lidzekli ,kreemi vai proceduras mazina jau radushaas strijas?

Ievietots 4. mar 2012 19:19

Ieraksti komentāru
Secība:

mikmikme

Mana māsa ieteica smērēt ar bērnu eļļiņu, lai nav āpērk dārgie krēmi. Sāku nesen, bet ir au pozitīvs rezultāts.
Pievienots  5. mar 2012 06:41

Atbildēt komentāram

lendete

Labākais krēms strijām - Smērēju no pirmajām grūtniecības nedēļām un nevienas strijas.
Pievienots  4. okt 2018 06:36

tihiro-belisa

draudzene lietoja bernu ellu un arprac kadas strijas vina uznema 15kg tikai grutniecibas laika nu strijas drausmigas.es 7gadus atpakal lietoju kautkadu vairs neatceros nosaukumu maksaja 10ls drogas pirku uz vedera striju gandriz nav un uznemu es30kg grutniecibas laika.cita mana pazina lietoja pa 30ls pirktu teica super un vinai nav striju uzmema vina 18kg.es ari esmu tagad bernina gaidibas man masica atsutis 2 dazadus kremus no uk vina teica ka vinai palidzeja.protams saku ieraudzit savas vecas strijas uz krutim no sava a izmera man tagad ir 85c izmers esmu 19grutniecibas menesi jeu pienemos 7kg.daktere teica ka tas ir normali jo es atmetu pipesanu strauji.velu jums veiksmi!
Pievienots  6. mar 2012 10:27

Atbildēt komentāram

marcipāne

iesaku Lierac pretstriju ampulas, vai Lierac gēlu/krēmu ar 80% koncentrāciju! Tiešām efektīgi līdzekļi, ko atzinušas ļoti daudzas jaunās māmiņas, kam jau ir strijas.
Es lietoju 2 mēn, un strijas ir blāvas un knapi pamanāmas,kaut arī sākumā bija platas un lielas kā zebrai..
Pievienots  6. mar 2012 10:38

Atbildēt komentāram

Anonīms

Man gan striju nav, bet profilaksei ļoti labs ir Babe pretstriju krēms (manā gadījumā tas bija iedarbīgāks gan par Palmers, gan par Chicco Mamma Donna). Šobrid veikalā  tieši ir akcija - divi par vienu cenu (Ls 12,3).
Pievienots  6. mar 2012 16:09

Atbildēt komentāram

Anonīms

Man gan striju nav, bet profilaksei ļoti labs ir Babe pretstriju krēms (manā gadījumā tas bija iedarbīgāks gan par Palmers, gan par Chicco Mamma Donna). Šobrid veikalā  tieši ir akcija - divi par vienu cenu (Ls 12,3).
Pievienots  6. mar 2012 16:09

Atbildēt komentāram

Ilzī

Man bija pēc dzemdībām briesmīgs vēders,brūnā krāsā,kā nosauļots,un strijas bija zilas!Bet tad,tā āda sāka nākt nost ļoti strauji un vēdera ād palika ļoti maiga,strijas ir,bet ādas krāsā!Lietojo bērnu ēļu un losijonu!Neko citu!Un tagad atliek tikai izdurt pirsingu nabā,jo gr.laikā viņa bija izgriezusies uz āru un tagad tā āda riņķi ir tāda dikti saplīsusi!
Pievienots  6. mar 2012 19:53

Atbildēt komentāram

tihiro-belisa

es ari pec4menesiemka piedzemdeju izduru naba caurumu un peksni sakas problemas ar ginekologiju neuztveru nekadu uzmanibu tam.ta pagaja 5gadi ar pirsingu vedera un paliku stavokli ar otru un nacas likties saglabasana kad nodalas arste ginekologe ieraudzija mani nolamaja teica kad sieviete izdur naba caurumu tad ari sakas problemas pa sieviesu liniju.tad sanaca ta ka atrada sakuma stadijas dzemdeskakla vezi nacas atteikties no bebisa un kad aizgaju pie onkoginekologa vins man pateica ka jus sievietes nesaprotat ka naba saistita ar ginekalogiju tad ari rodas problemas jusu metalu del to reakcija ir uz sieviesu linijas boja eju ta es uzreiz aizaudzeju un teiksu vienu nekadu problemu tagad paldiesdievam neesot.sogad atkal gaidu bebuku un soreiz zinu ka bus ok un man tomer augusta piedzims otrs bernins.ta tik liekas ka ta ir muldesana pa to auskaru naba,bet katrai nervu jutigums ir savadaks.saudzejat sevi!veiksmi!
Pievienots  7. mar 2012 11:13

Ilzī

Man ginekoloģiskas problēmas ir jau no pirmajām mēnešreizēm,esmu tik daudz pa slimnīcām gulejusi,un nav man bijis nekāds pirsings nekur,izņemot ausis!Un esmu dzirdējusi,ka meitene durot caurumu ausī vienkārši nomira uz vietas,ta kā nevajag teik,ka nabā caurumu durot,tas izraisa vēzi!Kā tad tās sievites,kuras dzīvo ciltš,un kur tik viņām nav sadurti visādi neserilizēti auskari,nu nav dzirdēts ka kādai kaut kas būtu noticis!Un ja sieviete katru gadu taisa pārbaudes,apmeklē ginekologu,taisa analīzes,tad viss ir glābjams,un katrai tas izcelsmes veids var būt cits!Un neaizmirsīsim,ka mums katram organismā ir vēzis,un lai to aktivizētu nevajag daudz!
Pievienots  7. mar 2012 11:39

Anonīms

Pievienots  6. mar 2012 22:01

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE