Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

SMAILīte

Braukšanas instruktori

Mācos autoskolā CREDO, laiks atrast braukšanas instruktoru, tik nezinu kādu! Ir kādas atsauksme par Aivaru Apšenieku vai Māri Auziņu- šie pašreiz ieinteresēja! Paldies

Ievietots 20. feb 2012 11:44

Ieraksti komentāru
Secība:

Karinčiks

Ieej csdd.lv mājas lapā apskaties sadaļu,kur uzrāda,cik pie katra instruktora procentuāli vairāk ir nolikuši eksāmenus,pie tā arī ej!Iesaku ņemt tādu stingrāku instruktoru,tad ir vieglāk nolikt,kurš māca,nejau stāsta par savu ģimeni,tā kā man tas bija,tāpat jau ar pirmo noliku,bet  nu vēl acīs man pateica,es arī gribu nopelnīt!
Pievienots 20. feb 2012 16:52

Atbildēt komentāram

sveika,es liku Aspazijas bulvari, CRedo. varu ieteikt Vadimu
Pievienots 20. feb 2012 18:00

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE