Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Psoriāze - pieredze.

Sveiki!​

·          Parasti atbalstu tautas medicīnu un nereti, pirms vēršos pie ārsta, izmantoju to, taču pēc šī raksta izlasīšanas  sapratu, ka psoriāze acīm redzami nav slimība, kuras ārstēšanai var izmēģināt jebkādus līdzekļus un tikai tad vērsties pie speciālista. Tad nu diezgan uztraukta devos pie ārsta un pēc dažādiem izmeklējumiem nupat esmu uzsākusi ārstēšanos, ne mirkli nenožēloju. Kāda Jūsu pieredze ar psoriāzi, kā sadzīvojat?
S

Ievietots 8. nov 2011 22:55

Ieraksti komentāru
Secība:

meija

Man gan pasai nav,bet viram ir jau no pasas bernibas.Viniem tas tiek parmantots iedzimtibas cela,jo ir tevam un bija ari teva tevam.Vina deliem laimiga karta nav.Katru,vai gandriz katru dienu lieto smerejamas zales.Ir briziem pavisam labi,briziem atkal tadi saasinajumi.Nekas sadzivojam normali,vins jau gandriz gadus 50.Vismaz reizi gada censamies aizbraukt uz siltam zemem,jo tad saulojoties un peldoties salaja juras udeni gandriz pavisam pazud.
Pievienots  9. nov 2011 07:25

Atbildēt komentāram

lendete

Psoriāzes ārstēšana -
Pievienots  5. okt 05:11

Dziednieks

Labdien!

Bet Jūs, cienītā, piestaigājot pie tautas medicīnas pārstāvjiem, noskaidrojāt savas slimības cēloni? Acīmredzot - nē, jo citādi Jūs nevērstos pie medicīnas, kura ārstē sekas, ne cēloņus. Tas taču ir visiem zināms fakts, bet Jūs to ignorējāt. Es Jums nepārmetu, bet īpaši apdomīgs šis solis tomēr nav.
Es Jums pateikšu, ja vēl nezināt - psoriāzes cēlonis meklējams mīlestības trūkumā. Ne Jūs kādu pa īstam mīlat, ne arī ļaujat sevi mīlēt. Ar šīm zvīņēdes bruņām Jūs sevi it kā ieslodzat sevī, un nedod Dievs, ja kāds man mēģinās tuvoties! Aptuveni tā.
Atbrīvojieties no uzmācīgās domas, ka kāds var ievainot Jūsu dvēseli! Atverieties mīlestībai, un nekādas zāles Jums vairs nebūs vajadzīgas.

Lai Jums veicas saprast mani pareizi!
Pievienots  9. nov 2011 10:59

Atbildēt komentāram

Anonīms

Man pašai paradijās psoriāze. Tā vismaz man ārsti teica . Kadus četrus gadus cinijos arto , nekas nepalīdzēja . Briziem bija labak brīziem sliktāk. Tad man loti sagribejās raugs parastais protams. Pirmajā reize apēdu pus paciņu, un jutu ka paliek labāk tad ēdu katru dienu pa bišķim. Un kamer viss pazuda , tā saucamā psoriāze ko ārsti man bija nodevējusi. Kas noteikti nebija, bet es ar savu padomu varbūt kadam varu palidzet. pameginiet vismas es tagad esmu vesala un par to esmu aizmirsusi. Atā.
Pievienots  9. nov 2011 11:04

Atbildēt komentāram

norta

Man psoriāze ir jau 10 gadus. Sākumā staigāju pie ārstiem, pirku dārgās zāles, bet galu galā nekas nelīdzēja. Esmu sapratusi, ka ziemas periodā saasinās, bet vasarā paliek labāk. Pie ārstiem ar vairs neeju, jo izārstēt nav iespējams. Principā esmu ievērojusi, ka tas atkarīgs no dzīvesveida. Biju pēdējā grūtniecības mēnesī un ļoti atpūtos, gaidot savu mazo brīnumu. Izsitumi gandrīz pazuda. Tagad mazai jau 2 mēneši un izsitumi ļoti pastiprinājušies - tuvojas ziema, tumšais laiks, negulētas naktis. Bet esmu iemācījusies ar šo slimību sadzīvot. 
Pievienots  9. nov 2011 12:05

Atbildēt komentāram

Agatija

Man psoriāze bija vieglā formā, parādījās tikai uz elkoņiem un nedaudz uz vēdera. Agrāk lietoju dažādus krēmus un ziedes, bet īsti nekas nelīdzēja. Tad sāku intensīvi sauļoties jau martā un  beidzu septembrī, un psoriāzes praktiski nav. Zinu, ka daudzi teiks, ka tas ir kaitīgi un āda ātri novecos. ​ Bet es tā daru jau 20 gadus, izskatos labi un āda ir gluda. Aŗī mans tēvs vasaras pavada dārzā strādājot un sauļojoties (viņam psoriāze bija ļoti smagā formā pa visu ķermeni), un tagad tuvojoties 70 gadu slieksnim, izsitumu gandrīz nav.
Pievienots  9. nov 2011 17:32

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE