Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Motocikls un grūtniecība

Sveikas! Varbūt ir kāda māmiņa,kura var padalīties pieredzē. Lieta tāda,ka vīriņš kamēr vēl vasara ,grib mani pavizināt ar moci pa Latviju, bet man tā kā mazliet bail,jo esmu 5 mēnesī. Vai bērniņam nevar kaitēt šāda veida ceļojumi? Jau iepriekš apteicos par atbildēm

Ievietots 1. aug 2011 13:46

Ieraksti komentāru
Secība:

velte

protams, ka kaitē! labāk jau nu izvēlēties ceļojumu ar mašīnu.
Pievienots  1. aug 2011 14:25

Atbildēt komentāram

marcipāne

Haha , kā es Tevi saprotu!

Mēs traucāmies pa ceļiem un neceļiem, līdz pilniem 7 mēnešiem
Un biju sajūsmā
un nekas tur nekaitē ja visu ar mēru
Kad ir kāds bedraināks ceļš, tad piesēd vairāk uz vienu cisku, lai spiediens nav uz leju, bet uz sāniņu
Vienvārdsakot, kad vīriņš vizināja, pati piešāvos, kā ērtāk sēdēt, un tu ar skaties, kā pašai ērtāk. Turies galvenais stipri!!!
Pievienots  1. aug 2011 14:49

Atbildēt komentāram

vixix

Uh kādas šerpās māmiņas... Apsveicu!!!
Pievienots  1. aug 2011 14:50

Atbildēt komentāram

marcipāne

heh
kaut arī meitai tik 8 mēn, viņa mums ar tagad tāda sportiste - nevis ar skanošajām rotaļlietām un runājošiem lācīšiem spēlējas, bet ar mašīnītēm no "Vāģu" multenes, kuras patīk aplaizīt un nogaršot
ja uz paklāja, kur dauzīties, nav iemīļotās mašīnas, tad liels brēciens pa visu māju

Pievienots  1. aug 2011 15:10

vixix

Vo-riktīgs meitēns. Tā vajag. Tos lielos ir pie vietas jānoliek un nevis ar te kaut kādām lellēm Mans vīrietis šaustās,ko lai meitenei pērk kā mantu?Zina ko puikam,bet meitenei???? Es tik atbildu: ha ha, redzēsi,viņai mašīnas vajadzēs Es rullēju ar mašīnu ļoti bieži un man ļoti patīk. Būsim mēs ar tehniskās sievietes
Pievienots  1. aug 2011 15:42

Draudzene pat līdz 9. mēn. sākumam brauca, un ne vainas! galvenais lai ērti un lai pašai un bebim patīk, tad viss ok
Pievienots  1. aug 2011 14:53

Atbildēt komentāram

Bestija

Vui, kā es žēlojos, ka nevarēju ar draugu braukt kopā motosezonas atklāšanā, jo ādenes nevarēju vairs dabūt ciet pēdējoreiz ar moci vizinājos pat 8.mēneša vidū, bet tas bija tikai pa Rīgu.
Nu skaties, es vēl 5.mēnesī visādas muļķības darīju, galvenais padomā par ērtu apģērbu - vai atradīsi piemērotas bikses un jaku, kas iet ciet. Ja ikdienā šad tad brauc un esi kājas slodzei pieradinājusi, tad kāpēc ne? vienīgi drošāk izvēlēties maršrutus ar pauzītēm, lai nav vienā stiepienā 100 un vairāk kilometru!
Pievienots  1. aug 2011 15:00

Atbildēt komentāram

Anonīms

es pat tiesības liku uz moci esot stāvoklī
Pievienots 27. mai 2013 09:36

Atbildēt komentāram

Susurs

Es ar vizinājos, tik piesardzīgāk gan, nekā agrāk.
Pievienots 27. mai 2013 10:18

Atbildēt komentāram

ksanta

Man draudzene ari 20 gados lika tiesības uz a2 kategoriju esot staavoklii. Un nekas nenotika. Vismaz nakamaaja vasaraa vareeja vizinaaties
Pievienots 24. feb 2016 15:29

AgiiMagii

Risks gan ir daudz lielāks, nekā ar auto. Es neriskētu, bet tā ir katra paša darīšana. Ieklausies sevī... ja uzmācas šaubas, tad priekš kam...
Pievienots 12. jūn 2016 05:34

Atbildēt komentāram

Anonīms

Iesaku Lieliski un atsaucīgi pasniedzēji.
Pievienots 21. jūl 15:26

Atbildēt komentāram

Anonīms

Ja nu tomēr A2 kategoriju, tad vieta tā pati -
Pievienots 23. jūl 20:24

Ashley

Esmu gaidības, bet pirms tam gribu pagūt nokārtot "B" kategorijas tiesības. ( )
Pievienots 29. nov 14:41

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

LAPAS KARTE