DELFI

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

pate

Ceļojums uz Stokholmu.

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

Es ar vīru brauksim ceļojumā uz Stokholmu,gribētos uzzināt atsauksmes par kruīza braucieniem ar Tallink!!!!Padalieties ar iespaidiem.

Ievietots 10. Jul 2011 17:36

Ieraksti komentāru
Secība:

YellowGirl

Es braucu 2009. gadā, nu man loti patika, tiesaam superiiga atmosfeera un izklaide uz prāmja, bet nu naudina aizripos smuki......
Pievienots 10. Jul 2011 19:16

YellowGirl

Nju es braucu ar Romantica un man paveicaas, ka nekaadas paardzersanaas nebija.
Pievienots 11. Jul 2011 13:44

šnicele

Dzērāju prāmis! Reāli visi brauc, lai uz kuģa sadzertos tā pamatīgi.
Man personīgi riebjas. Sanāk mums izmantot šo prāmi, lai nokļūtu uz LV un atpakaļ uz Zviedriju. Un tādi cilvēki, kas izmanto prāmi, lai nokļūtu no punkta A uz punktu B, ir ļoti maz. Pārsvarā ir daudz jauniešu un arī pārējā gājuma cilvēki, kas vienkārši masveidā dzerās. Naktī grūti gulēt, jo jandāliņi parasti notiek līdz pat rītausmai
Bet no rīta gan ir interesanti paskatīties uz to kā izskatās visi tie, kas visu nakti dzēruši Kuģis arī vecs- grab un klab... Protams, viedokļu daudz, tāpat kā ar interesēm. Ja Jums interesē, kā Baltijas jūrā pieliet mūli, tad Jums patiks
Paldies Dievam, mēs tagad esam atklājuši prāmi no Ventspils, kurš ir daudz klusāks, mazāks un kur var izgulēties!
Pievienots 10. Jul 2011 22:07

eliota

probleemas sexaa vai vienkaarshi esat neapmierinaata ar dziivi? aarpraac, aarpraac.. jaunieshi izklaideejas, dzer. aarpraac. ko nu?? buus jaanem dzijas kamolinjsh un jaaiet nopeert!!!!!!
Pievienots 11. Jul 2011 08:24

šnicele

Ar mani ir viss kārtībā. Kā jau minēju iepriekš , tas viss ir atkarīgs no cilvēka interesēm. Ja jaunieši ir tik aprobežoti, ka nekas cits kā pieliet mūli, neinteresē, tad kuģis derēs un būs gana labs Bet, ja ir izaudzis no tā vecuma...
Katrā ziņā eliota jāizaug vēl līdz tādam līmenim
Pievienots 11. Jul 2011 10:37

eliota

nespried nu, omiit, esmu izaugusi vai nee. ja pati esat aprobezota, ar dziivi neapmierinaata sieviete, taa ir juusu probleema. Jums interese tikai gulet, nekadas izklaides. Jutu lidz, juus daudz no dzives esat palaidusi garam, un to var redzeet, jo tas taspogulojas uz jusu psihi ja jums nepatika, lieciet mieru citiem, varbuut kadam patika un patiik, jo galu galaa taa ir forsa izklaide, cilveki aizmirstas no visa un bauda dzivi, bet jums jau tas lietas ir svesas.
Pievienots 12. Jul 2011 08:18

Nenosaukts lietotājs

Biju 2010 gadā klases ekskursijā M/S Festival kuģī uz tiem latino' ritmiem.... No rīgas uz stokholmu reti kuru redzēsi skaidrā jo visi lietuvieši, mūsējie un krievi ir totālā pālī- viena sieviete negribētu staigāt pa klāju jo visi kā pārgribējušies suņi uzmācas visām... No stokholmas uz rīgu būs jau mierīgāks un pat garlaicīgi jo uz rīgu brauks zviedru omes un opji ekskursijā Un šķiet visiem kuri brauca uz stokholmu beigusies ir nauda un vienkārši nevar nopirkt šmigu...

Par izklaidi viss atkarīgs cik daudz kabatā nauda jo kā jau zinām biļetē ietilpst tikai tā mazā kajīte un gūltas vieta.. Ja gribi tā normāli izklaidēties un pavadīt laiku tad naudu vajadzēs DADUZ
uz ''SPA'' kompleksu neieteiktu iet - basenā ūdens mega auksts bij kādi +10 grādi ofic jo pat man kuram patīk jūriņā nopelst kaut ir tāds vēsāks pat man negribējās tur pelst.. vienreiz ielikos un skrēju ārā, burbuļvannās nemaz negribās līst jo tur šķiet visu ceļu sēž zviedru geju čaļi kuri sazin ko tur kopā ar burbulīšiem dara vienīgā labā vieta tur bij pirts! Tākā tajā spa kompleksā vienīgā sieviete bij mana meiča un pirtis ir atsevišķi nodalītas(tās ir blakus katra dzimuma ģērbtuvē) tad nu es gāju uz sieviešu pirti nebaidoties jo vienīgā daiļā pārstāve bij manējā un šī bij tā vieta kur mēs ar meiču tiešām kautcik romantiski pavadijām divatā laiku.. Bet nu par to cenu ko viņi tur prasa tas nu ir abnormāli.. ja mēs zinātu tad nekad uz turieni neietu tapēc arī rakstu lai jūs ar neieberžaties salīdzinot ar bukleta bildītēm - nevar salīdzināt! Moš 'M/S romantica' ir normālāks šis komplekss

Vakara izklaidē bij viskautkas piedāvāts, ķip vakara mega lielais festivāla šovs bij ĻOTI garlaicīgs un vienmuļš, ja sēdi pie galdiņa tad tev noteikti kautkas jāpasūta! Tapēc mēs stāvējām.. Stokholmā ir drusk jāiet no ostas līdz centram(kādas minūtes 30-40 ar kājām) protams var braukt ar vilcienu bet tas maksās..
 Pašā stokholmā ir forši un smuki, tūristu atrakcijas ir MEGA dārgas uzreiz pasaku gribējām pa pēdējo naudu ar meiču tur ar tādu vilcieniņu uzbraukt kalnā kur laikam redz visu stokholmas panorāmu bij laikam cik atceros pa abiem kopā kādi 10LS(protams tikai kronās ) bet vienam biļete bij 8LS kkur laikam.. PSC! Ieraudzijām to cenrādi un aizgājām prom uzreiz jo maksāt tādu summu lai tevi uzvelk ~50m augstumā un atpakaļ kāp pats lejā tad nu jā... visi muzeji arī ir sālīti jo tā ir tūristu atrakcija protams bērniem ir kautcik normāla summa un dažos muzejos pat pa velti bet mēs neesam bērni... Pilsēta Pati kā tāda interesanta it īpaši ja esi tur pirmoreiz, izstaigāties var, bet tomēr lai paspētu atpakaļ atčāpot līdz kuģim tad tas laiks ir ierobežots vislabāk protams būtu ja tā nauda atļauj braukt ar nākošo kuģi atpakaļ un tur kādā hotelī apmesties uz tām dienām..

Ceļojums labs, bet nav tā kā tallinks reklamē ka baigais ekskluzīvais ceļojums.. ceļojums šķita kā ar kādu mašīnu pa latviju ceļotu - ja ko gribi ta pats maksā un turklāt sālīti
Pievienots 11. Jul 2011 11:27

meitene26

Biju braukusi kruīzā ar kuģi Romantika Tallink,patika viss,gan pasākumi,gan viesmīlība,tagad,kad skatos reklāmās,ka piedāvā braucienus,skudriņas skrien pa ķermeni,super! Domāju,ka braukšu vēl!!!!!!!!​
Pievienots 25. Jul 2011 08:15

LAPAS KARTE