DELFI

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mēs tev piedzimām, un tad tu paliki tieva. Tagad esi laimīga?

​Ričards (3,5) skatās bildi, kurā mammai liels puncis un komentē: "Aija, mēs tev piedzimām un tad tu paliki tieva. Vai tu tagad esi laimīga?" Piedalies JŪLIJA joku konkursā! BALVA VAIRĀK KĀ 50,00 EUR VĒRTĪBĀ NO APGĀDA ZVAIGZNE ABC   Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED ŠEIT!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Zīdainis

Pret temperatūru

Iesakiet no savas pieredzes,kas ir palīdzējis jums vislabāk pret temperatūru-Nurofēns,Panadols vai Paracetamola svecītes?!
Zinu,ka katram tas ir individuāli...var pat pumpas samesties!

Ievietots 23. Jun 2011 11:10

Ieraksti komentāru
Secība:

8us mēnešus vecam zīdainim!
Pievienots 23. Jun 2011 11:11

Atbildēt komentāram

mammucis

es savam puikam parasti devu paracetamolu, bet nevis sveciites, bet gan siirupa veidaa. pagaidaam ir paliidzeejis labi
Pievienots 23. Jun 2011 18:26

Atbildēt komentāram

es iedevu 1x mūža mazajai Panadola sīrupiņu 19:00-redzēs kā palīdzēs...

bet vai varētu būt arī tā,ka tas ir dēļ zobiem---mums jau ir 7i zobiņi,kas nāca bez jebkādiem sarežģījumiem...bet tagad jau kādu laiku,tas 8tais zobiņš netiek laukā(augšā lb.pusē-blakus pirmajiem 2viem zobiņiem)un esmu pamanījusi,ka mazā ik palaikam berzē ar dūrīti mutīti un siekalojas?!vai tā mēdz būt,ka temperatūra nav un te pēkši ir???

Un pēc jūsu pieredzes cik ilga laikā tai temp.vajadzētu kristies(ja tas ir tiešām dēļ zobiņa)?
Pievienots 23. Jun 2011 20:20

mammucis

var buut no zobinjiem. man puikam pirmie zobinji naaca bez probleemaam un tad saakaas. parasti nokritaas aptuveni pusstundas laikaa. galvenais nedriikst satuntuleet beernu. vislabaak izgjeerbt plikinju un apsegt ar plaanu sedzinju.
Pievienots 23. Jun 2011 21:45
un cik dienas ilgst taa temperatūra?un līdz kaadiem skaitļiem?
Pievienots 24. Jun 2011 15:34

amber

mums palīdzēja gan Nurofens, gan Paracetamola svecītes! Daktere ieteica arī abus divus reizē (2,5 ml Nurofens +  1 Paracetamola svecīte 125 mg).
Pievienots 23. Jun 2011 18:50

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Nu varbut LV dakteri iesaka dod vienlaikus nurofenu+ paracetamolu, mums daktere pateica kad kategoriski navar dot kopā, jo tad nav nekādas jēgas var dot abus, bet jābut vismaz starp vienu un otru 2 astundu 3 stundu starpibai! Protams katrs ārsts jau saka savādāk!
Pievienots 23. Jun 2011 22:43
Savai meitiņai dodu paracetamol tableti ,mazāk ka vienu cetrurto daļu.Efektīvi noņem temperatūru!
Pievienots 23. Jun 2011 19:31

Atbildēt komentāram

Nurofen
Vai (ābeļu lapas+ medus+ citrons) tēju garšīgi un palīdz.
Pati gaidīšanas pirmajos mēnešos sevi ar šo tēju no gultas uzcēlu.
Pievienots 23. Jun 2011 19:41

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Es mazulim kad temperatura tad lietoju paraceptamola svecītes, palidz labi!
Kā viena mamma jau te jautāja vai varētu but no zobiniem, mums pirmie iznāca bez problēmam, bet kad nāca augšā lielie sānu zobini, tad parādījās temperatura
Pievienots 23. Jun 2011 22:48

Atbildēt komentāram

vislabāk ir atrast savam bērnam vispiemērotāko!!!pamēģini,vienu,pēc tam otru ...pie ļoti augstas nenodzenamas temp,efektīvs varbūt 1/4 d analgīna/tīrais analgīns/
Pievienots 23. Jun 2011 23:06

Atbildēt komentāram

Labi palīdz šņabis.Ierīvejiet ar degvīnu aiz austiņām visas locītavas,var arī visu bērniņu ierīvēt. Palīdz labi.
Pievienots 24. Jun 2011 01:01

Atbildēt komentāram

neatšķaidīts???
Pievienots 24. Jun 2011 15:32

Nenosaukts lietotājs

Nurofens,ierivesana ar snjab vai spirtu,labak drusku atskaidit ar udeni,var ari parastu kermenja losjonu iemaset,paracetamolu,panadolu musu arst neieteica jo vinji tikai pazemina temperaturu bet nurofenam ir vel pretiekaisuma iedarbiba,bet zobiniem der visi tris vienigais lieko bus jamet ara jo pie citam problemam kas nav saistita ar zobu naksanu labak lietot Nurofenu
Pievienots 24. Jun 2011 14:38

Atbildēt komentāram

devu panadolu pie +39,1..... +39,5 grādiem...liekas ka palīdz nedaudz,jo tā temp.zemāk par + 38,8...+38,5 nekrītas!!!
Pievienots 24. Jun 2011 15:38

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

janosit temperatura vismaz lidz 37.5-37.8,ja tik slikti kritas tad japamegina ierivesana ar spirtu vai snjabi un nakosreiz izmeginat citas zales,man personigi patik nurofens,vai kads cits no nesteroid.pretiekais.lidzekliem,abiem berniem ljoti labi palidzeja
Pievienots 24. Jun 2011 21:03

Aktuālā rubrika: Necel roku!

LAPAS KARTE