Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Neesmu nabags!

Jancis stāsta, kā skrējis, kā pakritis, kā viņam tagad sāp kāja. Es viņu samīļoju: "Ak, nabadziņš, Tu mans!" "Es neesmu nabags!" Jancim šņukstēt aizmirstas. "Kas tad Tu esi?" "Vienkārši mīļums!" Jancis pārliecināti atbild. Taisnība jau viņam ir  Piedalies OKTOBRA joku konkurs

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

dezele

Kā tā var pateikt! :(

Esmu vientuļa māmiņa,audzinu viena savu bērniņu..ju redz draugs sabijas laikam no bērna un pameta mūs!! Un protams mateirjāli nepalīdz! Tagad gribu nokārtot alimentus,un rakstu vēstuli savam bērna tēvam,lai viņš man sūta naudu labprātīgi,ja nē tad likšu alimentos!!!
Viņš man atbildēja:Nah*** man tev kkas jāsūta,es tev to bērnu neliku dzemdēt!!!!!
Kā vispār kko tādu var pateikt,es tiešam nesaprotu!!!!! Tas tak ir paša bērns!

Ievietots 27. Apr 2011 11:46

Ieraksti komentāru
Secība:

woman

Sūdzi tikai uz alimentiem, nav ko tur un ilgi un lieki  runāt. Atceries, ka vienaldzība ir pats sliktākais, ko otram var nodarīt. Pati gandrīz ar tādu tekstu esmu saskārusies, tāpēc kad sāku bijušajam brukt virsū ar to, ka biju pie jurista un lieku uz alimentiem, tā savādāk sāka ar mani runāt. Vīrieši nesaprot, ko sievietei nozīmē bērns. Katrs gadījums ir savādāks, bet atbildība uz abu pleciem...
Pievienots 27. Apr 2011 12:02

Atbildēt komentāram

dezele

Es jau arī teicu ka biju puie jurista runāt par alimentiem,bet viņam pat tas ir pilnīgi vienalga!!!
Pievienots 27. Apr 2011 13:02

Nenosaukts lietotājs

Tiešām nesaprotu ka tevs budams ta vispar var pateikt. Teiksu tik vienu.liec uz alimentiem un viss.
Pievienots 27. Apr 2011 12:06

Atbildēt komentāram

Piedošanu ka tā bet ir vairakums vīriešu kas tik grib un par sekām nemaz nedomā
kad ir sekas tā pazūd manai paziņai arī šitā iznāca
Turies būs labi
Galvenais nepadodies
Pievienots 27. Apr 2011 12:46

Atbildēt komentāram

Pirms meties gultā ar to čali, nemanīji, ka viņš ir kretīns?
Pievienots 27. Apr 2011 13:35

Atbildēt komentāram

Rasas pile.

tada sajuta ka tu neesi gulejusi ar kadu kretinu!pec kara jau visi ir gudri
Pievienots 27. Apr 2011 13:56

dezele

Tur tā lieta,ka no sākuma nemaz nelikās ka viņš ir kretīns, kad pateicu ka esmu stāvoklī priecājās kopā ar mani!
Pievienots 27. Apr 2011 14:50

nice

Nu bet ko Tu gribēji - viņš taču uzreiz teica, ka bērnu nevēlas. Jūtas un sirdsapziņa ar laiku nerodas. Sūdzi uz alimentiem un beidz spēlēt uz jūtām.
Pievienots 27. Apr 2011 14:51

Atbildēt komentāram

dezele raksta, ka kad pateikusi, ka ir stāvoklī, tad priecājās kopā ar viņu.... tas rakstīts tieši vienu komentāru augstāk.....!!!!!! 
Pievienots  2. May 2011 22:44

Nenosaukts lietotājs

Par tiesu vinjam vajadzes samaksat 150 ls un alimentus ari ja nemaksas tad palidzes valsts no uzturlidzeklju fonda un vinjam atvilks to no algas vai no pensijas,nepazemojies tada suda prieksa,manam vecim aizgaja siberis kad piedzima otris berns vel dels kuru vinjs ta gribeja un ari visadi  mani pazemoja ,nenjem ne vinju galva ne tas gudrinieces kuras te muti virina ar ko tev gulties vai negulties,pasam vel sliktak var sanakt,sudzi uz alimentiem lai tiesa kruto veci pameta...
Pievienots 27. Apr 2011 15:45

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

miljaa tu tieshaam esi vel tik naiva-tas ko vinjs atbildeja ir tikai pashsaprotami no tadiem nuugiem, es ar savu kopa nodzivoju 3 gadus piedzima berns un pedc gada vins valentindiena pazinoja ka man ir 3 dienas laika izvakties jo tad ievacas vinja jauna meitene, aizgaju protams laigan biju uz dirsas-vienkarshi shoka stavokli, naktis neguleju, un pat gaju pie psihologa jo radijas murgi, ari es gaju uz alimentiem un ne tik to dabuju dzirdeet taka priecajies ka vinjs tev tik maz pateica-vai arii ruudies uz bargakiem izteicieniem"man pohuj par meitu, man vina ir mirusi, es nekad nesmu vinu milejis, ej ubagot pie domas, nevis te man pazemojies un naudu prasi, atdot bernunama.......man ir jauna gimene un man nav dalas gar tevi un tavu berneli utt"-luuk sadus tekstus dabuju es dzirdet-pirmie vardi-sirdi grauza ka maz neliekaas, biju vienkarsi sagrauta pazemota un pardzivoju smagu emocionalu triecienu-jo nekad nebutu gaidijusi no vinja ko tadu-likas ka viss bija super un peksni kas tads no zila gaisa ....nu jau pagajis pusotrs gads ka dzivojam ar meitu bez ista teva, es vel joprojam kaujos par alimentiem-jo bija tiesa un viss parejais bet vinjs vienkarsi nemaksa-strada labi pelna bet nemaksa, no UGF es ari nevaru lugt jo tevs strada-ta ka apburta lokaa, nu jau menesi atpakal griezos pie tiesu izpilditajiem, kas tagad ar vinju njemaas un zinu ka vel vismaz 3 menesi bus jagaida, tikai tagad ieksha ir palicis dzils naids riebums un dusmas-ne pilites nav sapju, es zinu ka vinjs maksaas par so lietu jo pat dzivnieki savus bernus nepamet-es zinu ka Dievs redz visu no augshas un liks vinjam samaksat par vinja grekiem, manas acis vinjs ir zemaks par prusaku, jau pus gadu esmu kopa ar jaunu virieti-dzivojam kopa un meita vinju sauc par teeti, esmu apmierinata jo beidzot klustu patstavigaka, stradaju un cinoos par sava berna laimi un ir tik patikami ka zinu ka ka berns ir tikai mans, ka nav jakaujas ka citiem vecakiem kuri tos bernus rauj uz puseem(tiksanos tiesa tevs nepieprasija, drizak publiski atteicas), jau pirma bauda kas man bija, bij tad kad tiesa vinjs saka bimbaat, otra kad uzzinaja ka man ir jauns virietis kuru meita sauc par tevu-3 kad ieraudzija pastkastite vestuli no tiesu izpilditajiem ka konts tiks blokeets, taka viss notiekaas....
Pievienots  2. May 2011 21:54

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

taka galvu augshaa, tev janorudaas un tad bus labi, ari es norudijos un tagad jau man bez maz vai ta alimentu lieta ir kautkads sikums ikdienas rutina, tad es domaju-a jaa, tada lieta ari vel ir.....nevis dusmojos pardzivoju utt, taka tev viss prieksha miljaa, es kad izlasiju ko vinjs teica,man skudrinas parskreja par kauliem, jo ari mana berna tevam bija tada pati uztvere un runas veids, vinjs jebkuru teikumu saka ar NAH***, BL**, PIM***, ZAJE***, ZAIBA* UTT, PRIECAJOS KA BERNS TAGAD AUG NORMALA VIDEE, KAUT TIK VIEN ka nav jaklausas sajos lamu vardos-jo tevs nevelejas ieverot berna prieksha ka nevar ta izteikties, jeb vienkarshak nejedza pievaldities........
Pievienots  2. May 2011 21:58

Nenosaukts lietotājs

vienu gan tev varu pateikt-tas nebus viegli, ir jaiziet tai elllei vismaz lidz vidum, lai spetu jau kautkaa emocionali izvairities jeb aizsargaties, man dradeja visi vinja radi, nozakaja un pat uz tiesu bija tvilcies ar visu safu hareemu-jauna sieva, ome un mamma un 2 masas, tad es vel vairak izjutu riebumu ka pieaudzis virietis pat uz tiesu baidas iet viens, ka brun4i javelk lidzi, bet tiea tiesnesis vinju labi nolika-ka 4alitis pat apraudajas-a es gan smieties saku tad man pat piedraudeja ka no zales izmetis ara, jo es vienkarsi nespeju notureties kad tiesnesi saka vinjam jautat "aa tad tu uzskati ka bernam nevajag est, nevajag apgerbu utt,....aaa tatad tu ar vinu guleji un vinai tagad vienai jaatbild par bernu, kapec par naudu redz uz puseem un ta sac gudri runat, akd bernu skatities tad uz pusem tu negribi ja, jaskatas vinjai vienai utt"calitis ne uz vienu jautajumu nevareja atbildeet kluseja un saka laist pinksh4i, a es gan iekseji gavileju, jo izgaju ar paceltu galvu no tiesas zales , piespieda maksat 50ls alimentus labpratigi vai blokes kontu, a vinjs nobimbajies-ta itka kads vinju noperis butu vai elektriski kreslu piesolijis butu, i vel ome baigi reja no muguras ka redz kas es par mati ka nabaga tetim naudinu slaucu ara utt, es tikai atraaucu atpakal ka vinjs jau labu laiku nav teetis-ka kautko busiet sajaukushas, ka vinjam pasham veel teetis ir vajadzigs, tad nu aizveras mute visiem, jo negaidiija ka es iepikstesos preti.....vel joprojam gustu baudu kad vinjs psiho un raxta ka mani nositisot ka nozelo ka mani saticis utt, tad es vinjam saku, ka tas vel nav viss, ka vinjs vel ilgi un dikti dabus rekinaties ar manu eksisteni un vel ilgi u dikti dabuus savu macinu vert valjaa ta ka lai atrod2.darbu lai nav jakaujas 50ls del, un tas vinu vel vairak iztracina, a es gustu baudu jo zinu ka varbut vinjs muz izmeta no majam bez santima kabata-es mekleju pa svesiem cilvekiem kas mani no dobeles uz jekabpili aizvedis pie vecakiem-varbut es zaudeju saja  kauja-bet es ari ieguvu ko tadu ko vinjs neiegus nekad, cienu no sava berna........
pat berna 3.dzimsanas diena vinjs atsutija ka esam ar meitu kroples noladetas un ka pieminesot  to ka atlavamies vinju tiesa iesudzeet, taka  turies, jo man vinjs izskatas pec tada pasha pasaules izdzimtenja ka i mana berna raditajs-jo vinjs nav teevs un nav cienigs nesat vardu"tevs".......cieties miljaa un smelies draugos atbalstu jo tikai lidzcilveki spes tev palidzet iziet cauri sai birokratijai un sim murgam, un nebaidies splaut vinam sejaa, vins to ir pelnijis, nepielauj ka vinjs sevi uzcelj augstak par tavu bernu, kada valoda vinjs tevi izsmej tada atbildi pretii lai zin ka ar tevi nebus joki......
un mierini sevi ar domu"pec negaisa vienmer nak saule, peec nelaimes-laime"
Pievienots  2. May 2011 22:21

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

man no sirds prieks,ka izturēji un ka tas nelietis dabūs maksāt,bet vienu gan gribētu ieteikt-lai vai kāds viņš riebeklis un lai vai ko nodarījis un pateicis,bet esi Tu augstāka par viņu un nevērsies ar ļaunumu pretī. ar likumu jā,bet ar ļaunumu nē. ļaunums tikai vairo vēl lielāku ļaunumu! neesmu nekāda dievticīgā vai pesteļotāja,bet šo principu dzīvē gan cenšos ievērot un citiem arī ieteikt!
Pievienots  2. May 2011 23:14

Nenosaukts lietotājs

es vinu ienistu lidz sirds dzilumiem un nekad muza nespesu vinam piedot, par sevi man vienalga bet ka vareja sita pret  bernu.....pret savu miesu un asiniim......
pret vinu es versos tikai un vienigi ar likumu, tas nav launums, un musdienas ir paris likumi paldiesdievam izdomati, lai  paraditu tiem dzives kropliem, ka pasaule negriezas tikai ap vinjiem, ......un ta ka vinam smadzenes ir cala astites lieluma-tad ar tiem paris likumiem pilnigi pietiek lai saktu vinu pie atbildibas-kura mazcerams ka kadreiz paradiisies.......
tikai sakuma jau viss radas sabiezetas kraasaas, ar laiku tas izgaist ka migla un parads melni caurumi, musu attiecibas jau no pashiem pirmsakumiem bija lemtas neveiksmei, jo viss kautka negaja ta ka vajadzetu, es vispar citreiz aizdomajoties nesaprotu ka tas vareja sanakt ka nodzivoju ar vinu 4 gadus , jo jau pes 4 dienu kopa bushanas es redzeju kads vinjs ir,tagad jau  viegli runat, bet kads tas jaunibas dullums pieree tad visadus brinumus sastradajam, pec tam sanak ka sanaak, galvenais ka es sev pieradiju ka meita ir laimiga ari bez vina, un ja jau vinjs no vinjas atsakaas tad aizslegsim tas durvis ciet lidz galam-ja nav-nevajag ari-lai dzivo viens, un tapat katru menesi skaitot alimentus vinjs apzina zinas kam suta un par ko-taka sava zina tas ir 18 gadu teroos no vietas!vel tik japagaida druscinj -kadi 2 meneshi un vinjs bus ar likuma palidzibu noslaucits no zemes virsas un ta vinja jaunaa daama ari, jo ta ir vel lielaka pasaules kuce(viina man pazvanija un pateica ka lai liekos miera jo kamer vinja bus kopa ar tevu , vina rupesies lai vina uzmaniba tiktu tikai vinjai, ka mans smirdigais berns kaju nespersot vina tuvuma utt, ka lai es pievaldot muti un atsaucu prasibu savadak redz vina pierunasot tevu atteikties no teva tiesibam)tad nu gan es smeejos-atteikties no teva tiesibam-vinjai vajadzeja sakuma pajautat-vai vinjam tadas vispar ir lai no tam atteiktos, bet okey, tas skukis ir iekshaam ja ta var teikt, visu cienu ka var sita izteikties par "sava milota"bernu, un vinjs ir ar to mieraa-tad lai kulas sava sula abi......a es dzivosu savu dzivi-pati to veidoju jau ka gadu un ticiet nav ne vainas, bija gruti sakuma-ak vai ka bija gruuti , jus nevarat iedomaties-bet cik tagad ir viegli..........
Pievienots  3. May 2011 08:03

Nenosaukts lietotājs

nu tai muljkei viss vel prieksa gan bernu vienai audzinat gan pa tiesu izpilditajiem paskraidit,vinja ir neapmierinata pati ar dzivi tapec ari ardas,butu viss labi neaiztiktu tevi,nu bet ja vispar glabinja nav var uzrakstit iesniegumu policija,man viena draudzene ta izdarija vinjai palidzeja nomierinat vienu traku veceni.Laikam tie 50 lati pamatigu robu budzeta taisa ja viss harems ta sacelas un puisis ir parak vajs visim zelojas un kauc ka suns,tikai nesaprotu vai tiesam nav neviena vinjam blakus kas pasaka vinjam kads vinjs kems un ka vispar nav tevi ar bernu pelnijis
Pievienots  3. May 2011 10:05

Nenosaukts lietotājs

diemzeel nav-vinjs majas ir jaunakais cipa-laigan 28 gadi virietim un vinu gimene ne tik tas vien ir pienemts-ka normala lieta, zagshana, meloshana vienam otra aprunashana , nirgashanas utt, a vinji jau daudz neko nezin-vienmer esmu bijusi ta vainiga vinju acis un nekad nekas talak par vardiem"tu esi vainiga"nekad skaidrots un risinats bijis, a vinjs visiem pateica ka es redz aizbegusi esmu un ta vina vecene jau ari man zvanija un teica ko tad es alimentus prasu , ka pati aizlaidos, es biju vienkarsho shokaa, a vinjs vel pec tam man pazvana un saka ka lai es esmu noladeta ka man neviens tapat neticesot, ka man cipa skauz tapec saku tai vinja daamai ka redz vinjs melo, pat tiesa vinjs pateica ka es aizbegu, bet tur tiesnesis ta ari pajautaja, a ko tad tu tadu sariji, ka cilveks bij spiests begt projam, turklat parasti ja kads aizbeg ar bernu, otrs skrien uz policiju un mekle to bernu roka, iet uz barenjtiesam uc iestadem un megina atgut- a tu atsakies pat tik vien ka tikties un maksat alimentus-ka ta jau gan nenotiek ja sieva ar bernu aizlaizas-un tad jau vinjam mute bij valja-vairs nezanaja ka izlocities no saviem meliem, a sieviete kas vinjam blakus priecajas par to, vinjai pashai ir 6 gadigs dels no ieprieksejam attiecibaam, un vinja man atklati pateica ka vinjai pat loti patik ka vinjs ir ka istais tevs vinjas delam, ka vinjs rupejas par vinju un lutina un ka vinja darisot visu lai tas ta ari paliktu , un vinjs ari pateica ka vinjam ir dels -parejie pasaules berni vinju neuztrauc, ka delu vinju milot laigan nav miesigs a meitu nekad neva gribejis, taa luuk, svesh dargaaks par savu miesigo, abi nirgajas un splauj seja un tur es neko nevaru izdarit, policija neko vinjiem izdarit nevar ka vinji nirgajas sitaa, man atliek vienigi ignoret vai spaut preti, bet nu jau ka pusgadu esmu samierinajusies un zinu ka vinjiem shausmigi naks atpakal tas viss, jo ta sieviete pati ir mate-viinjai nu gan vajadzetu vinju pamudinat rupeties par savu meitu nevis nabarot-sanaidot, un vinjs pats ir vel sliktaks jo vinjs to visu akceptee un sajusminaas, tik man nav saprotams par ko.......vinjs draugiem zvanas un vinji man pec tam zvanija jautaja kas noticis, ka redZ vinjs esot zvanijis un teicis ka mus ka baznicas zurkas no majam izmetis un nu varot darit visu ko vien sirds kaaro, ka ja kads tuss planojas-lai vinam zvana, draugi protams soka-vinja labakie draugi-bet nostajas mana pusevinjs vel trakaaks, un man nekad nebus atbildes, uz jautajumiem-ka vinjs ta var, es nesaprotu, ka ta var utt, ar to vienkarsi ir jasadzivo, cerot ka  AUGSTAKI SPEKI VINU SODIS vinji ir atradusi viens otru nu tad lai nemas-es nemaz nebrinities ja pec kada laika vinji noeestu viens otru vai iegaztu, jo attiecibas uz meliem un citu nelaimeem neuzbuvet veiksmigas un noturigas-tajas attiecibas noteikt ir tikai intrigas un meli, ari vinja mate un citi radi zvana vel joprojam un draudz ka ies tur tur velkautkur un atnems man bernu ja neatcelsu tiesu, bet es jau teicu ka manispec lai pie romas pavesta iet, bet tiesa bus, berna del esmu gatava zobiem un nagiem cinities, bet vinjai bus viss ko vinja karo-un finansiali grib vinjs vai ne-bet naksies palidzet-emocionali-es saprotu-vinja nav neka lai ko dotu meitai,  za to meita kad paaugsies noteikt bus patapijusi paris vardus vinjam-kas varbut tad ko vinja acis nozimes-jo pagaidam vinju interese tikai jauna sieva un cipa"dels"bet ja vins pameta miesigu bernu tad ar laiku pametis ari vinju, jo nav nevienas sievietes kas spetu cinities ar laimetavu aparatiem , datoriem un pudeli-driz ari vinjai apniks, ..........a kas zin varbut pati tada nodzerusies narkomane no automatiem atkariga un datorspelem........pret stulbumu zalu nav un nebus, ja nav ta prata tad neko padarit......
Pievienots  3. May 2011 13:31

Atbildēt komentāram

woman

Elizabete!
Izlasīju Tavu dzīvesstāstu un biju pārsteigta, cik Tu mierīgi mums par to stāsti. Domāju, ka sirds dziļumosTie  vēl ļoti sāp, taču mēs jau to neredzam, bet jūtam gan. Es domāju, ka ir ļoti grūti palikt vienai tā pēkšņi ar bērnu uz rokām. Es zinu, kā tas ir, jo arī mani pameta. Nu jau sāpe ir mazāka, bet vienalga ir. Un arī mani apmainīja pret citu, tā vienkārši vienas nedēļas laikā. Pats briesmīgākais arī bērns pēkšņi nebija vajadzīgs. Sākumā viss bija labi, un tad nekā. Kad mazais piedzima, tad arī vēl pus gads pagāja, kamēr mazo ar piespiešanu atzina par savu bērnu. Viņam tēva jūtas pamodās!!! Tagad reizi mēnesī labi, ja, pazvana un pajautā kā jūtamies abas divas. Viņam jau cita ģimene un vēl viens bērns, tā ka nav laika mums lai palīdzētu. Viņa radi arī neviens nav ne apsveikuši, ne apjautājušies, kā mēs jūtamies, vai atnāktu ciemos.. Nu laikam jau tā ir, ka tiem tēviem, kuri savus bērnus atzīst uzreiz, arī viņa radi pieņem. Bet kuriem ir tā saucamie "netīšām taisītie " bērni, tie ir nevienam nevajadzīgi. Skumji, bet jāatzīst, ka tādi cilvēki dzīvo starp mums. Es bērna tēvu neatzīstu par tēvu savai meitai, jo ne jau tas ir tēvs, kurš piedalās procesā, bet tas, kurš uzaudzina. Man žēl viņu, jo es redzu, ka tāds cilvēks, kurš var pateikt, ka es izdarīju savu izvēli, kaut zināju viņa domas par bērnu...Bet sākumā runāja savādāk...
Pievienots  9. May 2011 21:32

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

woman.
nu ir ta ka mes bernu planojam, abi bijam skolu pabeigushi, darbu atradushi, dzives apstakli bija labi un ari attiecibas auga un jebkuram ir zinams ka sakuma ir rocinjas tureshana, tad jau gribas vairak, skupsti, tad gribas vairaak-dzimumdzive un kad viss ir stabili un dzivo kopa tad logisks turpinajums ir berns, mes neizsargajamies un uz to ari merktiecigi gajam, viss jau bija skaisti lidz tam pasham momentam kad paliku stavokli, jo es pati izmainijos , mani modas mates instinkti, piesardziba un paradijas majas ari likumi-nesmeket man blakus, ari naudina gaja ka smiltis caur roku tecedamas, jo es biju cieshi nolemusi-ja berns-tad uz visu banku-es pati naku no gimenes kur teva nav bijis, tapec man loti svarigs bija sis vards-gimene-savieniba-uzticiba, gods un laimigi berni, kuri atceretos savu bernibu ar bezrupigu  skrieshanu pa plavaam, saldejumu pie ezera vai jaukiem ziemas vakariem pie tejas kruzes un kadas galda speles, es berniba loti loti to visu velejos-bet mammite man bija viena un nacas daudz stradat lai majas butu pavards silts un maizite uz galda, tapec man izpalika daudz prieku un es sev solijos ka manam bernam bus viss tas kas man netika liegts, un redziet, paliekot stavokli nu bija pienacis tas bridis, bet skiet tevs nebij tik loti to domajis un pardomajis-precizak-kas ko un kaa, vinjs naca no turigas gimenes kur ir mamma tetis utt, un statistika pierada ka tomer tas kurs berniba ir maz dabujis, sava dzive daudz sasniedz un skrien lai tik butu visiem viss, bet particiba augusho sis vertibas uztver daudz veesaak, jo vinji nav izjutusi to situaciju-ka tas ir-kad nav, ta nu tevs nebija miera kad paludzu sava sarunvaloda pamazam atbrivoties no lamu vardiem, ka uz tusinjiem kopa ar vinju es neiesu, ka pipauzu kopigu nebus(jo automatiski atmetu smekesanu,), ka nu manas domas bus aizbaztas ar daudzam pasaulgam lietam un peksni pienaca tas bridis kad sakas kaskiishi un vinam likas ka vinju apspiezu-ja piedavaju apsesties pie galda un noiet tikai tad kad viss tiks izrunats un atrasts kopsaucejs, tika aizcirstas durvis deguna prieksha un sakas elle, dienam sedeju viena pati tuksa istaba, vinjs ar mani nerunaja, svesa pilseta biju, neviena pazinas nebij, vecaki nerunaja, lidz kada jauka diena vinja tevs mani piedzeries atspardiija, tad mans mers bija pilns, noguleju slimnica un pa taisno devos pie mammas uz savu dzimto pilsetu, protams aizejot mani noreja visi vinja radi, es sedeju un kisteriski raudaju, bet vinjs staveja blakus un klausijas ka mate un ome kliedza pilna balsi uz manis, ka es delam nelauju lamaties-ka visi normali ve4i lamajas, ka esmu tada tada un vel kautkada un ka pati esmu vainiga ka atspardija mani, jo vvajadzeja jau tomer aiziet uz veikalu tam tevam pakal alinam nevis pateikt lai iet pats, parvacos uz dzimto pilseetu un pec paris menesiem tevs protams atbrauca pie manis, un nolemam sakt no jauna, jo nupat jau gaidams bija bebuks
bet tad bija mana karta, tagad vinjs bija svesa pilseta un viens, a es staigaju ar savam draudzenem(grutniecem) uz pilateem, pa veikaliem vai vienkarsi pakla4oties par uziinjam ko izlasijam par bebukiem, labsajutu utt, a vinjs sedeja majas, bet protams viss murgs turpinajas, es naktis skrejuno dzivokla ara begu pie mates, jo vinjs solija nosist piedzeries, policiju saucu utt, viss bija vel trakaak un satiku savu pirmo milestibu-aizsakas romans, viss atkal itka pierimas, majas piekritu visam lai tik nav kasku un blausanas, kamer tevs darba pati gaju satikties ar bernu ar miloto lidz izlemu ka viss , ta vairs nevar turpinat, tevs tapat bernu labprat rkas nenema, 4iksteja ka vinjas del vinjam neveltu uzmanibu, un taka biju kopa ar citu-tad vienkarsi nespeju ar vinju vairs guleet,es atnakot majas neseju vinam blakus apsesties, vinjs likas tik pretigs un ta 18.novembrii es pazinoju ka viss cauri, ka man pietiek, nak ko akstities , es bernam negribu tadu bernibu un katru dienu pamosties ar apzinju ka mana dzive ir elle, vinjs protams aizgaja ar lielu blikski, ardijas ka nenormals un domaju atbrauca vinja vecaki, kuri protams par 5 vinu tureja jo vinjs vienkarsi skreja virsu , domaju ka ja neturetu vinju es tagad te nesedetu, turpinajas attiecibas ar otru virieti, vareju uzelpoti iet pa ielu un sajusties ka cilveks, just ka ir kads kuram ess patiku un meita, bet sis virietis ari bija turigs un katru 5dienu, 6dienu bija uzaicinajums pec uzaicinajuma-draugem ballites, braucienu ekskursijas, sigulda utt, slidotavas utt, lidz kadu dienu es vienkarsi nevareju vairs, pateicu vinjam ka es gribu but ar bernu, ka man neinterese tusinji ballites un dargas kietas, ka es gribu gimeni, ciesu stipru un stabilu, es tikai ribu kadu kam uztaisit vakarinjas un vienkarsi sedet majas pie tv , nolikam kazu datumu un meklejam savu ligzdinu, pienaca karteja 5diena un es baroju meitu-nepilns gads vinjai tad bij, vinjs pazvanija un es nebiju isti oma, uz jautajumu vai naksu ara 20 vakara es atbildeju ka neieshu ka baroju bernu un gribu izguleties, ta nu viss izira, bez stridiem un asaraam, es vienkarsi nakamaja diena nezvaniju vinjam un vinjs nezvanija man, ta tas gaja nedelju un 2.....paraleli tam visam protams bija terors no teva puses pa talruni, ka vinjs visu nozelojis, grib meitu un grib mani, ka ir mainijies utt, un es atkal piekritu sim farsam, parvacis pie vinja un sakam dzivi no baltas lapas, prmais menesis bija divains, jo man bija kauns un vinjam bija kauns, abi loti rupigi izvelejamies vardus un vinjs bija rupigs gadigs tevs, nesmekeja un nelamajas, es biju prieciga jo tas vien ka vinjs atradinajas no sim kaitigajam lietam man deva ceribu ka man tomer bus meitai istais tevs un bus ta gimene, ka jauniba jau visi sakuma spurojas pretii un parada savu es, censas viens otru parsist, kamer atrod to kopigo valdu un sak uztevrt otru ka komandas dalu, ka pusi no viena veseluma ar o jarekinas, 2 . menesis jau bija superr, atsakas aplidoshana, un meita katru dienu tika nemta vizinaties ar mashinu, kamer es vareju mierigi aizet ara ar vinja kadu masu vai pazinu vai aziet vienkarsi pagulet, ta pagaja pus gads-ideals perfekts un neatkartojams, lidz kautka nemanot atkal es paliku igna jo atkal man kautka truka, vinjs gribeja pa naktim uz copem, pa dienu gulet, aziet ar draugu iedzert un pamazam kautka tas normas jau paarauga ikdiena-ja nav jastrada tad cope, alus un lamashanas, un atkal es paliku viena. atkal atsakas murgs, elle un shausmas , tas turpinajas nepilnu pusgadu, lidz valentindiena vinjs atnakot maja atnesa sampi un pateica :"jums jabrauc prom, esmu kopa ar jaunu sievieti pusgadu, velos ar vinju dzivot, jums bez manis bus labak, alimentus maksasu , brauksu ciemos un busim draugi"si fraze man vel joprojam ir skaidri atmina, ta itka tas butu bijis vakar, un izgaja pa durvim ara, ta nu nakamaja diena atgrizas un sedamies pie galda izrunat visas detalas, man nebija nedz shoka nedz sapju, man nebija bail un es neizjutu riebumu-man ieksha valdija pilnigs klusums, miers un prieks ka vinjs lauj aizet, ka ari vinjs beidzot ir sapratis ka nu nebus mums tas cels kopa ejams, ka nav jakaujas par bernu, ka viss bus okei,,,bet tiklidz apsedamies pie galda, protams vards pec varda lidz es dabuju pa seju, ta nu es samekleju svesu cilveku kas mani aizved uz majas ar visam mantam-ko bija loti daudz-berns dzivoja particigak skiet ka prezidents, jo tevs vienkarsi uz jautajumu vai iedos celam naudu-atbildeja ka ta nav vina problema vairs ka mes tiekam lidz majam, nu jau viss tika mantas sakravatas un pec 2 dienam bija paredzets braukt prom uz visiem laikiem, sabradajot pedejas klusiba izskanejusas domas, ka tas ir joks, ari vinjs zinaja ka pec 2 dienam braucam prom, bet sis 2 dienas es biju viena ar meitu majas-gaju pie kaiminiem prasit naudu, jo meitai nebija ko dot est un vinjs naudu nedeva- galu gala braucot prom ievedu vinjam darba atslegas un pateicu lai aiziet uz masinu meitu sabu4o, vinjs atbildeja ka nav vajadzibas te lieki smereties un mengeties , bet lidzas jau bija vinja jaunaa daama, kas izradas bija darba kolege, jo vinjs pat runajot man paradija vinjas bildi maka stavoso un vardu uzvardu, ta nu es aizbraucu un nakamaja diena atnaca sms, alimentus nemaksasu, man ir jauna dzive un jauna gimene, tev savs cels ejams taka respektesim viens otru un lausim dzivot, bet es protams pat siku domu nepielavu piekrist un devos meklet advokatu lai taisa papirus tiesai, ta ari aisakas viss murgs ar tiesam, nirgashans draudi, pazemojumi un murgi naktis, iekseji viss luza un bruka jo vinja katrs aizvainojums un tas ka vinjs izteicas par meitu(mirusi, atdot bernunama, man vina pohuj)es vienkarsi to nespeju sakozlat un noriit, es sligu depresija un mamma ar draudzeneem mani vilka no tas ara, katru dienu gaju uz stadiona skritulot 2 stundas-muzika ausiis un centos atslegties aizmirsties, apmekleju psihologu un loti daudz runaju ar apkartejiem, naktis pamodos raudot jo murgoju ka vinjs mani pazemo, ka es vinjam ludzos lai nepamet meitu, pamodos no rita dusmas un vispar nebija velmes pamosties, katrs vards no vinja, vinja meitenes puses un vecakiem bija ka ar nazi pargriezta stripa par roku, galva bija pilniigs 4uk 4uk un bija sajutas ka es iekseji smoku, ka vinjs mani smace, raudaju autobusos, ara ar draudzenem un visur, tas bija nenormals periods-nenormals, man likas ka pats DIEVS  ir par mani aizmirsis, ka esmu pati vainiga ka izpostiju es savu laimi, ka bernam atnemu tevu, ka nebiju laba sieva un laba mate-bet ar katru sitienu es iekseji miru, ar katru vinja avrdu es miru, lidz vinjs pateica ka vinam ir dels un ka par parejiem pasaules berneliem vinjam nav nekadas daljas-un tas man bija pedejais piliens, es sapratu ja ka ir totala bedre prieksa un man ir tikai 2 varinati-iekrist taja vai lekt pari un es izvelejos lekt pari-ar asaras, nogurumu un ticibas zudumu DIEVAM es celos un saku iekseji piedzimt no jauna, ari psihologs man loti palidzeja jo man vajadzeja kadu kurs pasaka ka es dzivoju un ka vinjs ir viens vienigs piliens manas dzives ezera, ka vinjs ir mazvertigs un ka es esmu labaka par vinu vien tapec, ka izbvelejos cinities par bernu nevis atteikties no vinjas, es neiesligu nedz dzershana nedz narkotikas es vienkarsi rapoju uz prieksu cerot ka kadreiz piecelsos kajas,un katra maza uzvara tiesa alimentu lieta man deva baudu, katrs vina parmetums nu jau mani nevis aizvainoja bet deva man baudu ka tam kam vienalga tas ignore bet vinjs ardijas un varijas, tikai tas man deva adrenalinu jo es biju apnemusies vinjam paradit kur vejs ziemo, un ka man ir ari tada puse ko vinjs tagad dabus iepazit, ka mana sirds ir tira ka kristals, bet vinjam visu dzivi naksies sadzivot ar to ka kautkur ir vina meita, tagad vinjs ir jauns neko nesajedz-kas vinjs par tevu-vinjam pasham vel tevs vajadzigs, jo vinjs nav virietis, nu jau manas acis vinjs nav virietis, vinjs ir siks prusaks mana cela, un es zinaju ka satrieksu vinju lupatas, un vairs nejautaju vinjam kapec, bet gan situ tadus plikus seja, lai jut , atbildeju ar to pashu un vel vairaak, mani vairs nav neka silta pret vinju tikai naids un ceriba vinju iznicinat, pienaks diena kad kads aplauzis vinju-kad kads liks vinjam atbildet  un es zinu ka vinjs sanems 3 reizes vairak, tadi izdimteni ka vinjs-nav pelnijushi nevienu manu asaru un pat domu, sapes ir pazudushas un retas sadijushas, protams ik pa laikam jau vinjs parads manas domas, bet tikai tad kad man zvana tiesu izpilditajs lai informetu par lietas gaitu, tad priecajos par mazajam uzvaram un zinu ka vinjs vel ilgi dabus par mani dzirdet veselus 18 gadus veel, taka viss ir kartibaman lidza ir virietis kas ir cienigs nesat so titulu, man ir gimene-tik ilgi karotaa, man ir stabils darbs un viram veel stabilaaks, meita iet bernudarza un attistiba ir graujosha, mums ir 3 gadu, bet mes perfekti runajam dienas laika varam apgut dzejoli ar 20 rindam, zimejam  un perfekti izrunajam r burtu, mes ejam pashi uz podu un ne4uraja gulta jau ka pusgadu, mes esam veseli un dzive ir pilnevertiga, meitai ir tevs ar kuru pavadit vakarus un nu es redzu ka man jau nav jaizpelnaas kads vakars brivs vai vina glaze pie sen neredzetas draudzenes-tas ir passaprotami, man majas ir virs -ists saimnnieks un ir patikami ka vairs negulstas viss uz maniem pleciem-mes esam komanda , sadarbojamies un atbalstam viens otru,un man nav jaludzas viram lai palaiz uz frizetavu vai noperk kurpes, tas ir pasaprotami, es nesmu slikta mate-esmu viena no labakajaam un es savu laimi esmu uzbuvejusi pati-savam rokaam, pati esmu gajusi so gruto celu un visu esmu panakusi pati-man neviens nelo rokas nav iemetis un katrs saniegums vai lieks santims maka man tikai apliecina-ka es dzivoju, es jutu dzives garsu-un tikai tapec ka mana dzive reiz ir bijis kads cilveks kurs mani iekseji nogalinaja, kurs lika saprast tik daudz lietu par kuram man nebij ne jausmas un ja nebutu si izdimtenja, tad nebutu manas meitas-tikai vinjas del es tiku tam visam pari, un vinjas mazas uzvaras un panakumi man deva speku iet un meklet to savu vietu zem saules, es ieguvu daudz dzives gudribas un iemacijos kontrolet sevi, sapratu ka dazkart ir labak zaudet karaa, zaudet un saluzt lai pec tam varetu sakt dzivot, nav pareiza cela un nepareiza-pareizas ricibas un nepareizas-slikta vai laba-ir tikai tas ko mes izvelamies-un es izvelejos dzivot un uzaidzinat savu meitu ta lai 20 gados vinja atceretos taurenju kersanu lauku plavaa, ceptu desinju smarzu pie ezera un siltos spelu vakarus aukstos ziemas vakaros,es vinu izaudzinashu par labu sabiedribai pienemamu cilveku, par skaistu stipru cilveku un es zinu ka tad kad man vecums bus kaulos-vina bus man lidzas,ka es tagad vinjai......
 un ticiet vai ne-man tas labi padodas......
Pievienots 13. May 2011 22:12

woman

Nu vienkārši pārsteidzoša sieviete Tu esi. Es novēlu tikai veiksmi, izdošanos, mīlestību, veselību un protams sirds gudrību. Tagad noteikti nekas nevarēs Tevi salauzt. Mani arī norūdīja cilvēks, kuru vēl tikai pirms pāris gadiem tik stipri mīlēju. Ar kuru gribēju precēties un veidot ģimeni. Un nu mums ir meita, taču mana meita, jo man nevajag bērnam tēvu, kurš mīlot bērnu, un negrib būt man ienaidnieks. Bet kā var tik vienkārši iemīdīt otru cilvēku, kuru kādreiz esot tik ļoti mīlējis, dubļos??? Kā var pateikt, ka jādzīvo tālāk, nekas ka tā sanāca. Vienkārši apmainīt pret citu, jo viņu pazīst ilgāk, līdz ar to arī mīlestība lielāka. Un es uz viena un tā grābekļa uzkāpu 2 reizes. Arī pirmais vīrietis pameta. Taču mēs tagad esam labi draugi, palīdz ar naudu. Bet toreiz tā sāpēja sirds. Man pat bija nervu sabrukums, tikai neviens to nezināja. Mazajai meitenei bija 5 mēneši. Sāpes au ir galā. Bet tagat pameta grūtnieci. Un nelikās ne zinis, jo otra arī gaidīja bērnu... Viņai tas bija pirmais bērns, laiakam jau viņai vairāk vajadzēja uzmanību, jo man taču trešais, es jau kaut kā tikšu galā...Bet jūtu, ka sāpes pāriet, jo kad jautāju, kāpēc tas un tas, nav atbildes. Nevar paskaidrot, jo tā sanāca...Saprotu, ka nav vērts dzesēt muti, ir jārīkojas. Ir tik liela vēlēšanās pēc īstas un kārtīgas ģimenes, ar īstuo cilvēku blakus. Tā gribās mīļumu un kā saka ģimene ir komanda, divas rokas, kas  mazgā viena otru, divas kājas, kas soļo vienā solī un viena galva, kas visu izlemj kopīgi...Vēlu arī visām citām stiprajām un arī tām, kuras vēl grib spert izšķirošu soli dzīvē. Esiet stipras un mīliet sevi!
Pievienots 13. May 2011 23:04

LAPAS KARTE