Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Nepieciešams padoms par matračiem

Šobrīd esam nopirkuši lielās gultas (90x200) saviem dvīņiem 2,5g, bet esm apstājušies pie matraču izvēlēs. Katram tirgotājām sava pece vislabākā, tāpec meklēju padomu par to, kādus matračus iegādāties jaunajām gultām. Piedāvājumu tik daudz un cenas tik dažādas, ka grūti orjentēties.
Iespējams, ka kādam ir pieredze...

Paldies!

Ievietots 18. apr 2011 16:15

Ieraksti komentāru
Secība:

zvirbulēns

mēs tikko sev iegādājāmies Relat-k matraci, razoti Latvijā. nopirkām matraci uz kājiņām un pa virsu vēl vienu matraci, sanāca ļoti augsta stingra gulta. bet principā pie viniem ir labi matraci no vienas puses lateks (ja nemaldos) no otras puses kokoss. cenas adekvatas.

pils matraci arii ir labi, bet padārgi. ( pirms tam bija pilsmatracis) izdila 8 gadu laikā. bet iesaku, ja ir naudiņas.

pirms pirkām relat k gribējām pirkt dormeo, tacu diemzel , vai par laimi palasiju komentārus internetā un cilvēki saka, ka vinos metas pelējums. njus nav dūmu bez uguns tā mēs nospriedām.

Tāpēc kā pils matraču piekritēja krīzes laikā iesaku relat-k. un starpcitu - kādreiz pils matraci turpat pie relata arī pirka tos savus matracus.

veiksmigi!
Pievienots 18. apr 2011 16:48

Atbildēt komentāram

aptauja

es personigi esmu pret kokosu,jo tie ir apstrādāti ar pretpelējuma vielām,kas nemaz nav mazkaitīgas! (jau dzirdu kā mani tagad kāds labo,jo kokoss taču esot dabīgs un veikalos saka,ka vislabākais,bet arī visdārgākais...)
un par lateksu varu teikt no pieredzes (esmu strādājusi mēbeļu veikalā,kur plašā izvēlē bija arī gultas matrači)-nav tās cenas vērts,jo lateksa matracī tā lateksa ir tikai max 30%!!!! pārējais ir porolons. un izturība arī nav tik augsta kā porolonam,jo latekss saskaroties ar gaisu,daudz ātrāk sakalst un sairst kā porolons,paķerot līdzi tos 70%porolona arī(saistviela sabirst un pārējais vairs nevar turēties kopā)
es uzskatu,ka vislabākie ir tā saucamie pocketbloka (kabatbloka) atsperu matrači,kuriem pārklāts porolons. ja gribas mīkstāku,tad var plānu (~5cm) virsmatraci uzlikt. un tas arī ir daudz sanitārāk,jo virsmatrača pārklāju var viegli noņemt un izmazgāt vai iztīrīt ķīmiski, bet lielā matrača pārvalku ņemt  nost nedrīkst,ja arī tur ir rāvslēdzējs,tas ir ražošanas blakusefekts un nav domāts vēršanai vaļā vai ņemsānai nost. vismaz lielākajai daļai matraču tā ir.
un par dormeo es gan neko sliktu neesmu dzirdējusi,bet arī konkrēti meklējusi neesmu,ka ērti,to ir teikušas vairākas grūtnieces,kas nozīmē,ka tiešām ērti! bet ja godīgi,tad nav man skaidrs,kas tur var pelēt,jo tā ir pilnīgi sintētiksa škiedrs un ja netiek nekas ieliets matracī,kas var bojāties,tad manuprāt tā nevajadzētu notikt,bet nu tas ir tikai minējums...
Pievienots 18. apr 2011 17:20

Atbildēt komentāram

zvirbulēns

es saprotu, ka tas matracis neelpo ( dorm) un matraca apskhaa sakrajas skidrums ( sviedri) kas ar laiku sāk pelēt, nu nezinu vai tā ir vai nav. bet tadas baumas bija par pamatu so matraci neiegadaties .... bet zinam jau mes ka baumas rodas.
Pievienots 18. apr 2011 17:34

aptauja

domāju,ka to ar novērst pietiekoši bieži mainot gultasveļu...
bet kā jau teicu-tikai​ mani minējumi,pamatojoties uz loģiku!
Pievienots 18. apr 2011 17:56

Anonīms

Saviem mazajiem savulaik iegādājāmies Lonas matračus - kvalitatīvi, mīksti un ērti. Vīlušies šajā pirkumā noteikti neesam. Iesaku apskatīt viņu piedāvātos bērnu matračus:
Pievienots  8. apr 2018 01:48

Atbildēt komentāram 

LAPAS KARTE