Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Sasāpējusī

Laulības gredzeni

Vienkārši intereses pēc.Precoties mums bija ļoti maz naudas,tāpēc izmantojām sudraba gredzenus.Smējāmies,ka mums tāds kā kičs-ne tā kā visiem.Tagad naudas būtu un ir doma,ka varam beidzot atļauties zelta laulības riņķus.Jo vairāk tāpēc,ka pirmo vīrs pazaudēja 2 mēnešus pēc kāzām.Jūs nezinat vai ir kāds ticējums vai aizliegums mainīt laulības gredzenus?Vai arī obligāti jaunie būtu jāiesvēta vai kā savādāk?Neesmu māņticīga,taču būtu interesanti uzzināt.

Ievietots 7. apr 2011 10:11

Ieraksti komentāru
Secība:

zaica

neko taadu neesmu dzirdeejusi...
ja buus iespeeja,tad arii mainiisim gredzenus...
Pievienots  7. apr 2011 10:33

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

mums vēl kāzas priekšā,bet arī plānojas mazbudžeta pasākums. tāpēc,ka nevaram atļauties tādus gredzenus kā gribas(platīna,jo zeltu es nevaru nēsāt,galīgi nav mans metāls),mēs izvēlēāmies titānu. atradām ļoti skaistus. nav tādi kā visiem un cenas arī labas. abi kopā maksā tik,cik viens zelta riņķis! un uzmērot sapratu,ka tas noteikti ir mans gredzens un platīnu ar vairs nekārojas.
ar to vēlējos teikt,ka gredzeniem nemaz nav jābūt zelta! un ja pavisam precīzi,tad gredzeniem nav jābūt vispār(tā ir tikai tradīzija)

bet par tiem ticējumiem-arī es neesmu nekp tādu dzirdējusi,vismaz ne mūsu kultūrā! tā kā uz priekšu-kādus vien sirds kāro!
Pievienots  7. apr 2011 11:02

Atbildēt komentāram

Var sakausēt to sudrabu kopā ar jauno zeltu un no tā taisīt stienīti gredzenam  

Nu, ja tev vecais dārgs sirdij.

Domāju, ja pati tam nepiešķir nozīmi, nekādi ticējumi arī neiedarbosies.
Pievienots  7. apr 2011 12:15

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

sudrabu ar zeltu nedrīkst jaukt kopā! pat atsevišķas rotas uz viena ķermeņa no tik dažādiem (dažādu krāsu) metāliem nedrīkst vilkt!​
Pievienots  7. apr 2011 12:34
Tas, ko sauc par balto zeltu, mēdz būt sajaukums starp tieši zeltu un sudrabu. Un tas ir bieži sastopams. Vispār tīrs zelts nemēdz būt
Pievienots  8. apr 2011 11:04
Kāpēc jūs gribat zeltu?
Latviešu metāls ir sudrabs.
Esmu dzirdējusi teicienu sudrabs ļaunumu neitralizē, bet zelts pievelk.
Protams zeltam ir lielāka vērtība un grūtos laikos būs iespēja paēst.
Pievienots  7. apr 2011 12:34

Atbildēt komentāram

malemai

nu ja jau tik ļoti ticat ticējumiem, tad vispirms ir jāsāk ar to,ka gredzena pazaudēšana ir slikta zīme. Tāpēc ieteiktu labāk neticēt visam, ko kāds kādreiz ir teicis un tagad tas jau ir ticējums.. starp citu savus sapņu gredzentiņus pirkām salonā Donna (t/c alfa) ar visu akmentiņu izmaksāja ap 200ls. Ieteiktu izvēlēties zemāku provi, jo tā gredzens ir izturīgāks un mazāk skrāpējas...arī cena tad ir zemāka. un izskats no zelta daudzuma nemainās
Pievienots  7. apr 2011 13:23

Atbildēt komentāram

jap....

mums arii bija saakumaa sudraba lauliibas gredzeni kad paradijaas vairaak naudinas nomainijaam uz zelta un viss.neiesvetijam.
Pievienots  4. jūn 2011 12:13

Atbildēt komentāram

Inguška

lauliibu gredzeni jau vispaar nav obligaata lieta, neviena dzimtsarakstu nodala tos nepieprasa, taa ka mainat uz ko gribat. Mums ar viiru ir zelta gredzeni, viirs tik paaris reizu uzlicis, jo darbs taads, ka nevar likt, pazudiis vins aatri.Mana mamma appreceejaas pirms pus gada un bez gredzeniem. 
Bet, ja mans viirs buutu gredzenus pazaudeejis, nedomaaju, ka mees pirktu jaunus. Ko maina tas gredzens?Padizoties citiem, ka esi preceets, vai kas? Taa gredzena esamiiba jau neko nemaina.
Pievienots  4. jūn 2011 15:41

Atbildēt komentāram

Ja gribas tiesi zinat un esat Dievbijigi - aizejiet pie macitaja un pajautajiet macitajkungam ! Vai portals sadam privatam jautajumam ir labaka vieta?  Tad vismaz busiet drosi, ka viss izdarits pareizi!
Pievienots 21. jūn 2011 10:40

Atbildēt komentāram

Sasāpējusī

Drīzāk esam ateisti-tā kā mācītājs noteikti atkrīt.Neuzskatu šo par privātu jautājumu-jau minēju,drīzāk ziņkāres pēc prasīju.Domāju varbūt ir kādi interesanti ticējumi vai tradīcijas,ko joka pēc varam patapināt.Ja nav-nav,nebūs liela skāde vai kreņķis.
Pievienots 21. jūn 2011 11:38
Domāju ka var mainīt un neuztraukties. Mums uzdāvinaja labs ģimenes draugs dāvanu karti lai varam sev nopirkt jaunus gredzenus. Nomainījām un viss kārtībā
Pievienots 18. dec 2013 14:53

Atbildēt komentāram

Saprotu, tēma ir sena, tomēr interesanta un varbūt kādam ir vēl joprojām aktuāla. Kā juvelieris varu teikt, ka jūs varat izmantot savus sudraba gredzenus lai izgatavotu jaunus no zelta. Apvienojot sudrabu ar zeltu, sakausējums iegūst dzeltenu – eiropeisko zelta nokrāsu, kas šobrīd kā reiz ir ļoti populāra. Šādu gredzenu piemērus varat aplūkot mūsu mājas lapā
Pievienots 31. okt 12:42

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE