www.naturbaby.lv – forums" />

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Pērc, pārdod, atdod

Lielā noliktavas izpārdošana interneta veikalā

Interneta veikals www. naturbaby.lv izpārdod savas noliktavas preces –vairāk nekā 250 precēm atlaides līdz 80%. Atlaides ir spēkā, kamēr prece ir noliktavā.

Piedāvājam Gollnest&Kiesel, Hapes, K’s Kids un Plan toys rotaļlietām atlaides no 10%-50%, Lotties, Pippi un Jojomamanbebe drēbēm atlaides no 20%-80%, Cotonea gultasveļai 40% atlaidi, 25% atlaidi Deero un Starchild apaviņiem un Sterntaler produkcijai (zeķes, zeķubikses u.c. preces) atlaides no 55%-70%. Ar visām precēm varat iepazīties
šeit
.

Ievietots 23. mar 2011 08:55

Ieraksti komentāru
Secība:

Papildus visiem pasūtījumiem dāvināsim Jums klienta karti, ka turpmāk nodrošinās 5% atlaidi visām precēm (atlaides nesummējas un neattiecas uz piegādes izmaksām).
Pievienots 20. mai 2011 09:55

Atbildēt komentāram

Iepērcies interneta veikalā , veic pasūtījumu vismaz 20 Ls vērtībā, ievadi speciālo kodu: MammamunTetiem un saņem klienta karti, kas turpmāk nodrošinās 5% atlaidi visām precēm (atlaides nesummējas un neattiecas uz piegādes izmaksām).
Pievienots 30. mai 2011 07:42

Atbildēt komentāram

Tikai jūnijā - pērkot divas preces no Hess-Spielzeug koka rotaļlietām, lētākajai saņemsiet 20% atlaidi​.

Šomēness arī visām Imse Vimse precēm 20% atlaide.
Pievienots  1. jūn 2011 08:09

Atbildēt komentāram

Ieskaties  sadaļā "Akcijas" - tur atradīsi dažādus jūnija akcijas piedāvājumus par izdevīgām cenām.
Pievienots 20. jūn 2011 08:22

Atbildēt komentāram

Jūlijā 25% atlaide rožu un mango piena matu kūrēm -
Pievienots  1. jūl 2011 07:04

Atbildēt komentāram

Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 30 Ls no 8.-14.augustam.
Pievienots  9. aug 2011 07:58

Atbildēt komentāram

Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 30 Ls no 8.-14.augustam.
Pievienots 12. aug 2011 07:19

Atbildēt komentāram

Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 30 Ls no 26.-31.augustam.
Pievienots 31. aug 2011 09:17

Atbildēt komentāram

Bezmaksas piegāde visiem pasūtījumiem virs 30 Ls no 26.septembra līdz 2.oktobrim. Ienāc interneta veikalā un izvēlies preces visai ģimenei.
Pievienots 29. sep 2011 06:43

Atbildēt komentāram

Decembrī iegādājies izdevīgāk Biowashball -
Pievienots 29. nov 2011 13:32

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7