Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Uzdod savu jautājumu

 • keizars, vai pasai dzemdet???

  Jautājums:Labdien! Esmu apjukuma! pirms 4 gadiem man piedzima puisiitis ar keizaru (neplanoto) jo sakas sarezdzijumi dzemdibas!

  tagad esmu grutniecibas 27 nedela un mana ginekaloge saka ka es pati varu dzemdet, spiest! bet mani maac bazas, jo cik zinu no apkartejam sievietem , ka ja vienreiz ir bijis keizars, pasai spiest neiesaka! nezinu ko tagad atbildet savai ginekologei, jo parasti jau arsti zina labak par mums parastajiem cilvekiem! shi grutnieciba tapat ka pirma norit loti labi, bez sarezdzijumiem​!  kāds ir juusu viedoklis par otram dzemdiibam , ja pirmas bijusas ar keizaru!

  paldies jau ieprieks!!!

  Atbild: Ilona Kampara, ginekoloģe

  Labdien! Ja vien iemesls pirmajam ķeizargriezienam nav bijis sievietes veselības problēmas, kas nav novērstas un palikušas arī otrās grūtniecības laikā, tad citādi nelesmu, kāpēc nevarētu dzemdēt pati, īsti nav. Ir jāzina, kāds bija pirmā ķeizragrieziena iemesls. Tomēr kompetentu situācijas novērtējumu var dot tikai ārsts, kas ir iepazinies ar jūsu situāciju klātienē. Ieteiktu izlasīt arī šo rakstu http://www.mammamuntetiem.lv/articles/30062/dzemdibas-pec-keizargrieziena-operacijas-tas-ir-iespejams/ http://www.mammamuntetiem.lv/articles/27455/dzemdibas-pec-keizargrieziena-riski-un-iespejas/

  * uzdod jautājumu šim ekspertam


Lai pievienotu komentāru, jāielogojas:

Pirmo reizi ielogojieties ar draugiem.lv pasi, Tev tiks izveidots lietotāja profils.

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. »

 

LAPAS KARTE