Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Neatbildētie jautājumi

Ilona Kampara, ginekoloģe

Specialitāte: Sertificēta ginekoloģe, ultrasonogrāfijas speciāliste

Kontaktinformācija:: Reģistratūras tālr. 67847109 (Veselības centrs - 4)

 

Sniedz konsultācijas, veic ārstēšana, grūtnieču uzraudzību, ltrasonoskopisko izmeklēšanu, ginekoloģiskās operācijas, lāzera manipulācijas dažādu ginekoloģisku problēmu risināšanai, tai skaitā \nvidū urīna nesaturēšanas novēršanai un maksts kanāla tonizēšanai.\n\nLai izvēlētos atbilstošāko un efektīgāko ārstēšanas metodi, patstāvīgi veic plašu diagnostiku, tai skaitā kolposkopisko izmeklēšanu (dzemdes kakla izmeklēšanu ar mikroskopu).\n\n• Strādājusi Valsts Ģimenes Veselības centrā un Menopauzes centrā\n\n• Balstoties uz darba pieredzi \"Veselības centrā 4\", veikusi zinātniski­ pētniecisku darbu par enzīmterapijas izmantošanas efektivitāti mastopātijas ārstēšanā\n\n• No 2006. gada ir apmācīttiesīga ārste ambulatorajā ginekoloģijā.

* uzdod jautājumu šim ekspertam


Edvarda sindroms
Labdien,

Ar mums notikusi liela nelaime, 14. nedēļā uzzinājām, ka mūsu mazulim ir Edvarda sindroms. Lieta ir tāda, ka šis būs jau otrais aborts, pirmais bija pagājušā gada decembrī-spontānais aborts. Mani ir jau 39 gadi, bet ļoti gribam bērni;nu.. vismaz vienu. 
Saprotu, ka dotajā brīdī neko nevar līdzet.. jāiziet cauri abortam un jasavāc sevi lai turpinātu iet uz priekšu, bet jautājums paliek atklāts.. Kapēc tā notika un ko mēs varam darīt lietas labā, lai tiktu pie vesela bērniņa. Vai tie ir gadi, vai varbūt mana vīra veselības stāvoklis ( ir reimatoidais artrits, bija kaulu vēzis, tika dzerta ķimijas terapija un joprojām jadzer visadas zāles). Vai mēs varam veikt kādas parbaudes.. ļoti gribās rast atbildes.

Ar cieņu
Linda

Satraukums
Sveiki. Man ir grutniecibas 31.nedela. pedejas dienas loti biezi sāp vēdars , parsvarā lejas daļa. Ir bijusi sajuta, ka mani kads iebāz nazi un griež, bet si sajuta paradas un atri pazūd.  Vai man ir iemesls uztraukumam un vai sis varetu but nopietni.? Vai apmeklet arstu atrak ka paradzets?

Kompjuter pārbaude grutniecibas laikā.
Labdien.  Pēdējās MR sākās 18.03.17. Un uz kompjuter parbaudi pēdas licitavai biju 31.03.17. Tas ietekme grutniecibu vai tad vel ta nebij iestajusies?

Krūtis pēc zīdīšanas
Labdien,zīdīšanas laikā protams krūtis pieauga un izmēri mainījās,bet vairāk uztrauc nevis tas,bet uztrauc lielie asinsvadi kuri parādījušies diezgan izteikti. Gribu atgūt krūšu formu un nedaudz uzlabot ādas tvirtumu,bet vairāk tās masējot ar krēmiem un vairāk paberzējot ar dvieli asinsvadi parādās kā tādas biezas svītras un arī gandrīz gar pašu krūts galu. Vai drīkstu tālāk turpināt? Vai jāmeklē kāda ārsta palīdzība.


nesaprotu
labdien es somenes saku lietot kotrepcijas zales vai ir iespejams kad sakas brungani izdalijumi jau 3 dienu!!tas ir normali vai nee!!pirmo reizi saku dzert vinas!!!paldies


Grūtniecības laikā stipri pasliktinājies ādas stāvoklis
Labdien! Šobrīd esmu 14.grūtniecības nedēļā, šī jau būs 2.grūtniecība un nemaz nav līdzīga iepriekšējai. Pēc pirmā bērniņa dzimšanas kā kontracepcijas metode tika izmantotas hormonājās tabletes, tās lietoju 6 gadus. Pirms, nu jau, 9 mēnešiem pārstāju dzert hormonālās tabletes. Līdz ar aptuveno grūtniecības iestāšanās brīdi ir ļoti pasliktinājies ādas stāvoklis - ļoti bieži metas pumpas, īpaši uz muguras. Vai tas varētu būt hormonālo izmaiņu dēļ? Vai tas jebkādā veidā var ietekmēt gaidāmo mazuli? Paldies!


Mēnešreizes pēc dzemdibām
Sveiki! Mūsu bēbim ir 7 mēneši, baroju ar krūti, mēnešreižu vēl nav. 1 menesi bija, ja tas var nosaukt par menesreizem bija neliela asinosana tikai pa dienu, pa nakti ne un ta bija 3 dienas. Izmantojam partraukto seksu. Baroju bernu, tad  kad pat velas. Kapec mrnesreizes vel nav atjaunojusas?

Kompjuters mugurai un grūtniecība.
Sveiki, Tātad man 31 marta tika veikts kompjuteris muguras lejas daļā, tajā brīdī zināju ,ka neesu stavoklī, jo mr bija beigušās tikai 2 dienas atpakaļ. šodien esot pie usg cik,liels īsti ir grūtniecības laiks, pēc apskates secināja ka grūtniecība ilgst 7 nedeļas un 5 dienas. sanak ka berniņu esmu ieņēmusi ap kompjutera datumiem...  daktere saka ka berns būs kroplis un ir jataisa aborts,man sī pirmā grūtniecība, pat nezinu ko iesākt, kā rīkoties... vai pastāv iespēja ka tā tiešām būs?

Progrestarons
Labdien. Rīt 13.grūtniecības nedēļa, nedēļu atpakaļ daktere sonogrāfijā pamanija lielu dzemdes tonusu, tagad guļu mājās. No progrestarona zālēm ir izrakstīts Gepretix 100mg x 2dienā un Utrogestan 200 mg x 3dienā. Vai šīs devas nav par daudz? Vai tā tomēr var būt? Progrestarona analīzes nav veiktas vairāk kā mēnesis. Pirms tam ir bijuši 3 SA. Paldies jau iepriekš.

Liene
Labdien! Man ir 40.g. un 10.g. atpakaļ noseja olvadus . Es visu laiku biju tieva. Bet pedejos 3 menešus esmu manami palikusi dušigaka un menešreizes ir tikai 2. dienas . Visi ska vai tu neesi stavoklī? taisiju testu tas ir negatīvs. Kas tas ir? Ar cieņu

Mans e-pasts liene.voita@inbox.lv

Dzemdibas

Sveicinati. Man dzemdibu laika neko nepaskaidrojot lika iet uz udens atgriesanu un velak kad jau dzemdeju bez manas piekrisa nas  izdarija griezumu, lielakoties visu so laiku bija ari rupja attieksme pret mani. vai ir iespejams ka si vecmate un daktere ir parkapusi kadu likumu un man ir iespeja kaut kur uzrakstit sudzibu pret sim sievietem? Ja man dzemdibu laika kabineta bija gan daktere, gan vecmate, kura no sim sievietem ir galvena? Lasot rakstus esmu sapratusi ka veicot griezumu ir jabut manai piekrisanai un obligati ir jaslirce pretsapju zales, kas mana gadijuma nebija. vai ir iespejami kadi iznemumi saistiba ar sim zalem?

Ultrasonogrāfija
Labdien!
Nesen biju uz otro skrīningu(21ned +1), viss normā,
bet mazuļa galviņa bija mazāka par 2 nedēļām.
Vai tā var būt, jeb tas liecina par kādu patoloģiju?
Pati esmu maza auguma 158 cm svars pirms grūtnuecības 44kg.
Vai vajadzētu atkārtoti aiziet pie cita speciālista uz usg izmeklējumu?

 

LAPAS KARTE