Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Neatbildētie jautājumi

Ilona Kampara, ginekoloģe

Specialitāte: Sertificēta ginekoloģe, ultrasonogrāfijas speciāliste

Kontaktinformācija:: Reģistratūras tālr. 67847109 (Veselības centrs - 4)

 

Sniedz konsultācijas, veic ārstēšana, grūtnieču uzraudzību, ltrasonoskopisko izmeklēšanu, ginekoloģiskās operācijas, lāzera manipulācijas dažādu ginekoloģisku problēmu risināšanai, tai skaitā \nvidū urīna nesaturēšanas novēršanai un maksts kanāla tonizēšanai.\n\nLai izvēlētos atbilstošāko un efektīgāko ārstēšanas metodi, patstāvīgi veic plašu diagnostiku, tai skaitā kolposkopisko izmeklēšanu (dzemdes kakla izmeklēšanu ar mikroskopu).\n\n• Strādājusi Valsts Ģimenes Veselības centrā un Menopauzes centrā\n\n• Balstoties uz darba pieredzi \"Veselības centrā 4\", veikusi zinātniski­ pētniecisku darbu par enzīmterapijas izmantošanas efektivitāti mastopātijas ārstēšanā\n\n• No 2006. gada ir apmācīttiesīga ārste ambulatorajā ginekoloģijā.

* uzdod jautājumu šim ekspertam


Dzemdes kakla noslīdējums
sveiki,man ir jautajums. Ja man ir dzemdes kakla noslidejums es varu palikt stavokli,vai tomer vairs nevaru ienemt berninu?Mes ar puisi loti velamies velvienu berninu bet jau gadu nekas nesanak. Varbut nav jega vairak mėğinat?

Dzemdes kakla noslīdējums
sveiki velejos pajautat. Ja man ir dzemdes kakla noslidejums vai ir kaut mazaka iespeja ienemt berninu?

Nosieti olvadi
Labdien,gribētu zināt cik maksā olvadu atsiešana?

Šaubìgas asinsanalìzes
labdien!
Esmu grùtniecìbas 11 nedèĺà. Man tika veiktas asinsanalìzes 2 reizes, pèc kuràm ginekologe pazvanìja un pateica, ka tàs esot šaubìgas, un bùs javeic atkàrtoti. Uz maniem jautàjumiem vai ir kas nopietns un ko domàt jo jagaida neziña vèl nedèĺa atbilde bija atnàksi, tad runàdim.un izteicàs, ka tàs esot infekcijas.pec nedèĺas ir pieraksts uz skrìningu, pec kura tad arì došos pie ginekologes.Bet gaidìt neziñà tik ilgi ir grùti,cik tas nopietni var bùt, kàdi draudi un kam bùt gatavai? Paldies

Izdalījumi starp mēnešreizēm
Sveiki ! 
Rakstu , jo esmu noraizējusies par pēkšņiem izdalījumiem, kuri man iepriekš nebija piedzīvoti. Man ir 21 gads , neesmu vēl māmiņa. Līdz mēnešreizēm man ir apmēram kādas 13 dienas . Tas varētu būt ovulācijas laiks. Man pirms 3 dienām bija neaizsargāts dzimumakts, nedaudz sāpīgs piebildīšu. Šodien , trešajā dienā man parādījās nedaudz ģļotainu stapīgu izdalījumi ar tādām kā asins cīpsliņām , un bija nedaudz rozīgi izdalījumi . Par ko tas varētu liecināt ? Varbūt ir kas satraumēts dzimumakta laikā , vai tā ir vienkārši ovulācija . Ir nedaudz ļoti minimāla diskomforta sajūta kreisajā pusē, bet ne visu laiku . Tā jūtos pati labi. Pašlaik esmu ārzemēs, tāpēc tik ātri nevaru tikt pie ārsta , vēlos ļoti zināt Jūsu viedokli ! 
Liels paldies ! 

Azalia
Sveiki. Pēc dzemdībām ārsts izrakstīja lietot Azalia pretapauglošanās tabletes. Lietoju jau kadus pāris mēnešus un smērēšanās tā arī vēl nav pazudusi. Katru reizi kad lietoju jaunu plāksnīti vismaz nedēļu no mēneša ir smērēšanās. Vai smērēšanās laikā drīkst nodarbotied ar sexu? Tai laikā nodarbojoties ar sexu nevar palikt stāvoklī? 

MR.
Man ir 36g.un 6 bērni,pedejais pasaulē nāca ar ķeizergrieziena palīdzību,jo bija tupļa guļa un man sākās problēmas ar augstu asinsspiedienu. Ķeizergrieziena laikā nosēja olvadus,tas bija 2016.g. un līdz šim ar MR bija normāli,lidz šim mēnesim,kad MR bija no 12.02.līdz 21.02 un 25.02.bija sarjanīgas gļotas. Zales nekādas nelietoju un nekad nav bijis problēmas.

spermas kvalitātes ietekme uz plānoto bērnu
Sveiki!

Vēlos noskaidrot jautājumu - kā spermas kvalitāte var ietekmēt plānoto bērnu un vai vispār ietekmē? 
Ir daudz raksti par to, ka vīrieša slimošana, alkohola lietošana, smēķēšana, pārkaršana samazina spermas kvalitāti, bet nekur normāli nav izskaidrots - vai tas ietekmē tikai to kustīgumu (jeb spēju apaugļot olšūnu) vai arī tas nozīmē, ka nekvalitatīvajai spermai var būt vēl kāda ietekme uz plānoto bērnu? 
Internetā atrodama pretrunīga informācija - daļa ārstu saka, ka tas var sekmēt negatīvas sekas kā spontāno abortu utt, daļa saka, ka tas bērnu un grūtniecību nekādi nevar ietekmēt. Kā ir patiesībā?
Vai bērnu var plānot tikai tad, kad vīrietis ir vesels (nav pārslimojis akūtu vīrusa infekciju), nav lietojis alkoholu? Vai arī tam nav nozīmes un grūtniecību/augli tas neietekmē?

 

LAPAS KARTE