Jautā speciālistam

Speciālistu arhīvs

Vēlos saņemt
jaunumu vēstuli

Jautājumi un atbildes

parādīt neatbildētos jautājumus

Ilona Kampara, ginekoloģe

Specialitāte: Sertificēta ginekoloģe, ultrasonogrāfijas speciāliste

Kontaktinformācija:: Reģistratūras tālr. 67847109 (Veselības centrs - 4)

 

Sniedz konsultācijas, veic ārstēšana, grūtnieču uzraudzību, ltrasonoskopisko izmeklēšanu, ginekoloģiskās operācijas, lāzera manipulācijas dažādu ginekoloģisku problēmu risināšanai, tai skaitā \nvidū urīna nesaturēšanas novēršanai un maksts kanāla tonizēšanai.\n\nLai izvēlētos atbilstošāko un efektīgāko ārstēšanas metodi, patstāvīgi veic plašu diagnostiku, tai skaitā kolposkopisko izmeklēšanu (dzemdes kakla izmeklēšanu ar mikroskopu).\n\n• Strādājusi Valsts Ģimenes Veselības centrā un Menopauzes centrā\n\n• Balstoties uz darba pieredzi \"Veselības centrā 4\", veikusi zinātniski­ pētniecisku darbu par enzīmterapijas izmantošanas efektivitāti mastopātijas ārstēšanā\n\n• No 2006. gada ir apmācīttiesīga ārste ambulatorajā ginekoloģijā.

* uzdod jautājumu šim ekspertam

 • grūtniecība pēc ķeizargrieziena

  Jautājums:Vai drīkst domāt par mazuli jau 1.5 gadu pēc ķeizargrieziena?

  Atbild: Ilona Kampara, ginekoloģe

  Pēc ķeizargrieziena grūtniecība drīkst iestāties tikai pēc 1,5 – 2 gadiem, kad rēta ir pilnībā sadzijusi, tādēļ iesaku arī par to pārliecināties.

  Lasīt vairāk

 • Nevaru palikt stāvoklī

  Jautājums:Sveiki. Griežos pie jums, jo nezinu ko iesākt. Man ir 28 gadi. Man ir divi bērniņi. Esmu veikusi četrus abortus. Divus gadus atpakaļ man tika veikts ķeizargrieziens, biju 21 grūtniecības nedēļā. Bērniņš protams neizdzīvoja. Tagad ar savu jauno vīru ļoooti vēlamies bērniņu, bet nekādi nepalieku stāvoklī. Man ir neregulāras MR. Pus gadu atpakaļ kad biju pie dakteres man veica dzemdes kakla izmeklējumus un teica ka ieņemt bērniņu nebūšot nekādu problēmu, bet nu kā nepalieku stāvoklī tā nepalieku. Pati nu jau gandrīz pus gadu atrodos ārzemēs un patreiz uz LV pie ārstiem netieku. Lūdzu iesakiet ko lai es iesāku kas man būtu jādara lai ieņemtu bērniņu. Varbūt jālieto kādi speciāli vitamīni ko es varētu nopirkt ārzemēs. Man ir mazasinība varbūt tāpēc... Lūdzu gaidīšu atbildi no jums ar nepacietību.

  Atbild: Ilona Kampara, ginekoloģe

  Labdien! Izlasot Jūsu rakstīto vispirms rodas jautājums, kas ir bijis par iemeslu ķeizargriezienam, kas veikts grūtniecības 21. nedēļā. Tam ir jābūt kaut kam ārkārtējam – atklātai augļa iedzimtai pata

  Lasīt vairāk

 • Nevaru sagaidīt dzemdības

  Jautājums:

  ​Sveicināti.
  13. decembrī man aprit pilnas 40. grūtniecības nedēļas. USG man uzradīja ka man placenta ir apkaļķojusies, kas dakterei nemaz nepatika, bet viņa par to tomēr nelikās ne zinis un teica, lai tik es staigāju līdz pat pilnām 42. nedēļām. Vai tas nav par ilgu? Paredzētais dzemdību datums no pēdējā USG ir 15. decembris. Ja nekas nebūs vēl līdz tam, tad tikai 18. dec. viņa rakstīs mani uz slimnīcu, lai tikai 21. dec. eju uz stimulēšanu. Un stimulācija mani ļoti baida un tomēr,  man tas liekas pārāk ilgi. Vai manas dakteres slēdziens ir korekts? Es uztraucos vai mazajam puncī viss ir labi, vai varēs tik ilgi izturēt. ;( 
  Viņa man ierosināja vingrot (bet nezinu vingrojumus labus), staigāt daudz (lai gan laika apstākļi mūs nelutina) un nodarboties ar seksu, bet mans vīriņš ir skeptiski noskaņots uz šīm izdarībām pēdējās nedēļās.. :( Ko Jūs man ieteiktu darīt?
  Palīdziet man ar apskaidrību. Cita daktera viedoklis mani mierinātu.

  Atbild: Ilona Kampara, ginekoloģe

  Labdien! Attālināt konsultēt šādās situācijās nevar. Lūdzu, paļaujieties uz jūsu ārstu, kas labi pārzina jūsu situāciju. Tāpat iesakām izlasīt šo rakstu: http://www.mammamuntetiem.lv/articles/2

  Lasīt vairāk

 • Kārpa dzimumorgānu rajonā

  Jautājums:Labdien! Man pirms nedēļas ir uzmetusies sīka kārpiņa lielās kaunuma lūpas iekšpusē.  Partnerim orālā seksa laikā ir jūtamas daudzas maziņas, sīciņas karpiņas uz dzimumlocekļa "stumbra". Dzimumdzīvi dzīvojam bez prezervatīva. Vai ir pamats satraukumam?

  Atbild: Ilona Kampara, ginekoloģe

  Vislabāk apmeklēt ārstu, jo tā var būt lipīga seksuāli transmisīvā saslimšana. Ja analīzes to apstiprina, jāārstējas ir abiem partneriem.

  Lasīt vairāk

 • Grūtniecība Pēc MA (Missed abortion)

  Jautājums:Sveicināti!
  Mana pirmā grūtniecība beidzās 10 nedēļā ar (Missed abortion) Ļoti pārdzīvoju , jo mazais bija plānots, nezināju ko vainot, sevi, vai citus, nezināju nekādu iemeslu, jo analīzes ar nemaz nekādas vēl nebija taisītas ... Tad nu domāju, vai varu nogaidīt pirmās menešreizes un pēc mēnešreizēm mēģināt vēlreiz tikt pie bērniņā? Ar domu, ja pieteiksies, tad pieteiksies ,tātad lemts, tikai uztrauc vai nogaidot tikai mēnesi pēc tīrīšanas,  var atkārtoties tas missed abortion? Mani tas ļoti satrauc.

  Atbild: Ilona Kampara, ginekoloģe

  Labdien! Par grūtniecības plānošanu pēc spontānā aborta lūdzu lasiet šeit: http://www.mammamuntetiem.lv/articles/30830/spontanais-aborts--ka-pazit-un-ka-dzivot-pec-tam/ http://www.mammamuntetie

  Lasīt vairāk

 • Vai iespējama grūtniecība?

  Jautājums:Sveiki! Vēršos pie Jums ar šādu problēmu - ir attiecības ar vīrieti, un protams, sekss ar pārtraukto dzimumaktu. Pēdējās 2 nedēļas ir palielinājušās krūtis, bet nav jūtīgas, un MR sākās 3 dienas ātrāk nekā parasti. Cik liela ir iespējamība, ka esmu stāvoklī? Vai krūtis mēdz arī tāpat vien mazliet palielināties? Un, vai, tas, ka MR sākās dažas dienas ātrāk nekā parasti, - ir normāli? Grūtniecības testu neesmu veikusi. Ceru uz atbildi!

  Atbild: Ilona Kampara, ginekoloģe

  Labdien! Grūtniecības tests ir ātrākais un vienkāršākais veids, kā pārliecināties par grūtniecības iestāšanos. ieteiktu to veikt. Mēnešreizes var sāktie vai kavēties dažādu iemeslu dēļ, tāpat kā krūt

  Lasīt vairāk

 1. « 
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. »

 

LAPAS KARTE